Skocz do zawartości
mlody4564

Tani i dobry skuter

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gago    0

Miałem tylko jedną rolki wymieniłem po 8 tyś 200 zł poszło na niego bo jeżdziło się we 2 osoby ciągle i nie wytrzymały tego odblokowałem go i jakieś 75 idzie ale jakby pogrzebał to 95 pójdzie bo znajomy w takim samym kiedyś u siebie tak zrobił że mu szedł tyle a tak nie miałem awarii no raz rurę oberwałem ale to z mojej winy bo to były wygłupy na chodniku :P:D ogólnie nie narzekam na niego spoko sprzęt.

Tak nawiasem najlepiej się rozglądaj za Malagutim albo coś z Benelli http://www.skutery.net/skutery.php?model=30 bardzo dobre maszyny i mało awaryjne a osiągi mają lepsze niż inne odkurzacze no i stylistyka niecodzienna :)

Tanco96    10

a ja tam mam Rometa 727 mam prawie 7 tyś przebiegu i tylko zawory regulowałem.Jak na pierwszy skuter to bym ci takie coś polecał a jak masz więcej kasy to możesz brać coś droższego.

Zalety tego skutera:

-niskie spalanie

-tanie części

-zrywny

-łatwy w obsłudze i naprawach

-prędkość też w miarę 70km/h na serii

-pojemny kufer pod siedzeniem

-w miarę wygodny

wady:

-brak biegów

-małe koła

andrejus    157

ja mam kie i to co w niej wymieniałem to 2 resory , pasek klinowy a mam ją prawie 7 lat :D

To że masz ją 7 lat to nic nie znaczy. ile tyś km tym "ki-coś tam" zrobiłeś?

Jest jedna marka o której jeszcze nikt nie napisał a mianowicie MBK czyli yamaha pod znakiem MBK .

MBK

Przez 2 lata użytkowałem ten skuter, dojeżdzając nim dzień w dzień do pracy. Jeśli miałbym pisać o jego plusach i minusach to skończyła by sie tylko na + bo - nie zauważyłem.

Edytowano przez andrejus

Kameleont25    75

U mnie w posiadaniu jest skuter keeway hurricane i ma przebiegu ponad 10tyś i zero awarii naprawdę sprzęt godny polecenia.

mister    46

Ja użytkuje Yamahe Ovetto MBK (neos) nigdy o niej złego słowa nie powiem. Nigdy mnie nie zawiodła. Więc polecam wszystkim tak jak kolega wyżej. Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę sprzedać za rozsądne pieniądze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się