mlody4564

Tani i dobry skuter

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody4564    12

myślę nad mini crossem a jak myślicie ile może kosztować skrzynia do komara?

 

i instalacja elektryczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

 To to coś żelaznego w komarze to skrzynia? I do tego posiada instalacje? Na szrocie wyrwij troche kolorowych kabelków i zrobisz samemu bez problemu. No a skrzynia?Nie mam pojecia 

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

tanie i dobre to psy mięso jedzą... :D

mini cross - odpuść sobie, rozleci się szybciej niż chiński skuter.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

racja, te mini crossy to mini KUPA


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

panowie, bez żartów z tym minicrossem.

ja mam wyczynowe enduro. GG EC 250. 50KM - 110kg. Osprzęt z górnej półki. Zawias Ohlins, sprzęgło hydr Magura, silnik dwusuwowy bzyczy jak pszczółka. Pomiata mną na lewo i prawo! Ale ja tak lubię :lol: To jest wyczyn a więc tłoczek i korba, kilka kompletów klocków, 2-3 komplety opon, 1 kpl napędu(łańcuch+zębatki)... to wszystko idzie raz na sezon jeśli jeździmy naprawdę intensywnie i wykorzystujemy potencjał sprzętu enduro/cross.

Polecam! :D

Dlaczego odmawiam tych mini? Przede wszystkim dla bezpieczeństwa. To owszem rozpędzi się do 80-90km/h, ale zawiasa to nie ma. Skacze na byle dołku, dobija, nie pochłania nierówności, masakra. No i jakość osprzętu to też masakra. Taka jednorazówka żeby kupić, zakatować i wyrzucić w pokrzywy!

Nie polecam :D


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

dlaczego nie rozważa nikt MZ lub innego sprzętu ? Mam skuter i w pola nic nie warty! chyba że babci na grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Tak Pawelec. Fajnie że masz fajne enduro :)

 

MZ tez fajny sprzęt szcególnie 150. ale tu już trzeba mieć prawko żeby śmigac na legalu.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie człowiek skuterka chce kupić a wy o wyczynówkach i mztkach. generalnie temat to zaprzeczenie rzeczywistości. Nie ma dobrego i taniego. Jak chcesz dobrą używkę czy nówkę musisz dopłacić za sprzęt lepszego producenta lub za lepszy stan techniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad92    0

Tak czytam ten temat i wszyscy polecają koledze tylko i wyłącznie drogie i markowe skutery, ja z kolei mogę mu poradzic markę KINGWAY. Pewnie większośc powie, że to chińskie i nie warto kupować tego "dziadostwa". Ja swojego mam od wakacji 2008 i złego słowa nie mogę powiedzieć bo 7500 km zrobione na nim i żadnej poważnej usterki nie było, przeglądy robione według ksiązki serwisowej po odpowiedzniej ilości km. Sam wybierając skuter myślałem nad markowym ale bo tym co widziałem jak wytrzymywały u użytkowników z mojej okolicy i wytrzymałości marki Kingway stwierdziłem wtedy i nadal podtrzymuję zdanie, że ten chiński skuter jest naprawde wytrzymały i mogę go polecić. Pod wyborem skutera kierowałem sie też odległością od serwisu w razie jakiegoś problemu.

 

PS:Na swojego aktualnie szukam kupca bo po zrobieniu prawka nie chce by stał, a tak może kogoś jeszcze zadowolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1168    0

Bie kupuj zadnej chyńszczyzny czy tym podobnych!! Kup cos uzywanego np aprilie czy yamache najwyzej wymienisz cylinder jak bd dojechany ale to wogole inna bajka. Mi jak tata kupowal skuter to mialem do wyboru nowego chinskiego i pozadna uzywana aprilie . Wtedy sie nie znalen i jakos wybralem na szczescie aprilke , choc mam juz 2 cyl ale tam nie ma sie co zepsuc. A i jeszcze jest ten problem ze pozaddny mechanik nie naprawia chynszczyzn itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad92    0

Jak użytkujesz chiński skuter tak jak powinien to wytrzyna Ci i to bardzo długo,a wbrew pozorom są te skutery bardziej wytrzymalsze niż by się mogło komukolwiek wydawać. Kumpel ma swojego od 2006 roku i w nim nic nie robił a ciągle jeździ na nim, a kuzyn swoją Aprille to juz tyle raz oddawał do naprawy i ciagle narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Chiński wynalazek ma ta wadę, że potem sprzedać używkę ciężko. Lub sprzedaje się to za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

właśnie. słuszna uwaga.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Daniel, ale on dopiero chce kupić skuter. biggrin.gif

Keeway 2 takt przebieg 18tys i remont silnika nic po za ty z "awarii".

yamaha neos czy cos takiego, 2 takt przebieg 42tyś mimo wszystko silnik orginał, ale powoli pora na szykowanie silnika..

Wnioski sami wyciągnijcie. biggrin.gif

P.S. Zestaw naprawczy silnika "jamaszki" ok. 350zł a Keeway'a 100zł wszystko. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Tak samo jest z samochodami.

ja mam kie i to co w niej wymieniałem to 2 resory , pasek klinowy a mam ją prawie 7 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja a raczej brat i rodzice mamy takiego http://allegro.pl/yamaha-city-hopper-50-i1930356167.html kupiłem rok temu używkę z przebiegiem 7 tyś km dałem 1300zł przez ten okres wymieniłem jakiś simering na wale bo puszczał i ciężko palił koszt naprawy 100zł w serwisie!!! Przez te wakacje zrobione 4 tyś km i zero awarii ... Silnik ma bite logo Yamahy i jest to dwusuw ... Zablokowany jest do 65km/h bo tata kazał przed serwisem leciał z tym uszkodzonym simeringiem 80km/h mierzone z autem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Malaguti są bardzo dobrymi maszynami przewaznie jak się nie myle model F12 fajna maszyna i osiągi ma super kolega miał kiedyś taką maszynke to dawała równo po innych odkurzaczach odskakiwała im momentalnie. Ja obecnie posiadam Keewaya Focusa ale już od kilku ładnych lat nim nie jeźdzę :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj