Skocz do zawartości
tycha

Buhaje HF

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Buhaje
konrad82    46

Co powiecie o buhaju KAMIK rodowod baxter # buckeye z Konrada cena 110zł możę być????? Zapomniałem dodać nasienie w sexie...

Edytowano przez konrad82

Wiadomość z agroFakt.pl

KARGO    81

Czyli ze co nie maila zarodków czy sie nie nadawały czy nic nie zalapało???

zetorr6441    25

Dała 20 ale wszystkie były marnej jakości. Do mrożenia w ogóle się nie nadawały;/ Włożyliśmy kilku sztukom po 3 w jedną ale i tak nic

KARGO    81

Jakiego aktualnie dobrego byka w sexie polecacie na jałówki , który byłby wart swojej ceny?

Prawie każdy wart jest swojej ceny no moze poza buhajami z semenzo bo ceny maja kosmiczne mascalese 280zł wyman 250zł netto a tak to w zalezności czego potrzebujesz polecam Planet,Domingo,Olegant,Trump,Altaiota, R2 ,Toyota z tanich opcji to 3 miesiace temu brałem Grova w sexie 91zł butto

KARGO    81

Jak za ta cene 110zł chyba nic lepszego nie zanjdziesz niz Kamik 2055TPI ładna budowa tylko mleko nie za duże ale opłacalność wysoka

akernolat    17

a czy krowy tak samo często zacielacie seksowanym nasieniem jak jałówki? jaką macie skuteczność u krów?

Maria88    1

Co myślicie o buhaju Bookem z WWS?

Mi się podoba... i chciałabym zamówić, ale troszkę kosztuje ;)

Co o nim sądzicie?

tadzik22    7

jest opcja że na przełomie roku wejdą genomiczne,a już jego synowie genomiczni są w natarciu,może nie warto taką kasę ładować,coś tańszego z większą wiarygodnością

criskp86    3

a czy krowy tak samo często zacielacie seksowanym nasieniem jak jałówki? jaką macie skuteczność u krów?

ja zacielałem krowy nasieniem sexowanym to dwie sztuki za pierwszym razem a jedna za drugim załapała tak ogólnie to zależy od wielu czynników ale jeśli krowa łapie za pierwszym razem zwykłym nasieniem to i sexowanym załapie

KARGO    81

Pierwszy poród po BG i cieliczka jest :)

No to masz farta ja mam juz jednego byka po nim, nie podobny ani do matki i ojca bo matka w wiekszości biała a cielak prawie cały czarny bez ani jednej kropki ;( na 11.10 mam druga do wycielenia to sie zobaczy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszmab
      Jaką rasę wybrać do chowu ekstensywnego caly rok na pastwisku (pod wiatą) ??? Jak wasze doświadczenia ??? 
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy zakupu byka rozpłodnika hereford 
      Czy ma ktoś z was do sprzedania byczka w wadze od 200 do 400kg cena do ustalenia
      Bycze 100% czystej rasy jeśli ktoś ma takie na sprzedaż lub ma namiary na takiego 
      Z góry dziękuje
    • Przez Mateusz16
      Stosuje lub stosował ktoś z was nasienie buhajów z tej firmy? Macie może jakiś przychówek po ich buhajach? Co sądzicie o tej firmie i ich nasieniu?
    • Przez SkyLi
      Witam serdecznie
      Chciałam się dowiedzieć gdzie, bądź u kogo można kupić bydło czystej rasy BBB?
    • Przez domi113
      Proszę o pomoc czy ktoś wie gdzie można kupic rasę bydła Montbeliarde. Proszę o dokładne namiary firm imortujących tą rasę oraz krajowych hodowców. interesuje mnie też cena za jaką można nabyć owe zwierzatka oraz opinie hodowców