Skocz do zawartości
tycha

Buhaje HF

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Buhaje
mlodyhef    146

Inseminowaliśmy wczoraj jałówkę buhajem SAMUEL, nie za duży kaliber jak na pierwiastkę?

komodo    110

sailing to taki dobry sredniak wszystko zalezy co chcesz poprawic na pokroj napewno bardzo dobry byk

Wiadomość z agroFakt.pl

mariox    2

Witam co sądzicie o buhaju VENTURA z abs i VINSCONSIN RED też z abs?

Paliwoda    1

witam jakie byki polecicie z konrada interesuje mnie wszczególności poprawa mleczności średnia półka cenowa najbardziej. Chodź z innych firm też ogladam oferty ale nie moge się zdecydować dużo piszecie o byku Paramunt moze go zamówic doradzcie mi?:)

komodo    110

No z KOnrada na mleko to niby Pringles podnosi najbardziej i w sumie tani bo reszta cech niezbyt ale np Manifold,Jet Air odpowiednio 89 i 99zl ale buhaje bardzo dobre i wszechstronne zwlaszcza Jet Air a typowych mleczarzy jeszcze Sleeman i Brizen a z takich najbardziej uznanych i sprawdzonych to Buckeye

A Paramount jak najbardziej tez na poprawe mleka buhaj tez juz uznany w europie i mimo dziesiatek tysiecy corek wycena bardzo dobra i cena tez bardzo dobra za 60zl sie kupi a w sexie chyba cos okolo 140 to juz troche wysoka cena

Matt93    49

Witam co sądzicie o buhaju VENTURA z abs i VINSCONSIN RED też z abs?

Ventura może byc całkiem fajnym byczkiem rodowód: (Marsh x O Man x BW Marshall x Patron) Jest wart uwagi.

a Winsconsin red słabszy, nawet sporo

komodo    110

Pisz do @kombinat on jest ich adwokatem na tym forum :)

• Like 1

konrad82    50

Paramount to jaka firma sprzedaje????

kupie silos na pasze!!!!

luuuuk    2

Paramount to jaka firma sprzedaje????

HGplus w cenniku za 65zł

Emilas21    1

A możecie coś doradzić z Łowicza?Tak pod względem mleczności i zdrowotności.

Z Łowicza to dobry jest Champ Euro, Canon, Pastel :)

Co możecie mi powiedzieć o buhaju Vikinki z Konrada, bo ostatnio zacieliłem nim dwie sztuki.

luuuuk    2

mi tez ostatnio wet proponował vikiniki ale jakos do FIN buhajow nie mam zaufania. wolałem tanszego z usa sundance

Matt93    49

dziś pokryłem krowę Wizzardem z MCHIRZ, powiecie coś o nim?

konrad82    50

Panowie mam kontener z KONRADA i jak wezme kilka słomek z innej firmy to oni sie jakoś dowiedzą czy nie????

kupie silos na pasze!!!!

komodo    110

starszy juz byk i wycena poparta paroma tysiacami corek cechy produkcyjne bardzo dobre ale budowa juz slabiej

a co ich to obchodzi skad bierzesz jesli zaplaciłes za kontener i jak sam sie nie wydasz to raczej sie nie dowiedza

Matt93    49
(edytowany)

Myślałem, żeby jeszcze pokryć Justusem i Samuelem. Samuel po linii Shottle powinien być ok, a Justus nie wiem... A co do Wizzarda to wiedziałem ze budowę ma słabszą, ale krowa jest dobrej budowy :)

Edytowano przez Matt93

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8
(edytowany)

q

Edytowano przez rmiecz8

konrad82    50

Tak mi sie wydawało że sie dowiedzą.. ale w jaki sposób ,ja nie wysyłam tych kartek od inseminacji????. Kontener mam na własność tylko azot mi dowożą za free za to że od nich biorę...

kupie silos na pasze!!!!

ChudyxD    16

Jaka jest dobra i tańsza pułka buchajów z KONRAD-a na produkcje mleka ? tak do 60 zł za porcje :)

konrad82    50
(edytowany)

Robiłem u nich kurs inseminacji + nasienie za 4tyś i kontener gratis.

Chudy na poprawe mleka to LITTORAL tak mi mówili przynajmniej...zobaczymy za 2 lata :)

Ma ktoś jałówki po Admiralu z Konrada????

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oooooooooollllllllokgggggo
      Niech każdy poda buhaje którymi zacielał swoje krowy nasieniem WCHIRZ.
    • Przez domi113
      Proszę o pomoc czy ktoś wie gdzie można kupic rasę bydła Montbeliarde. Proszę o dokładne namiary firm imortujących tą rasę oraz krajowych hodowców. interesuje mnie też cena za jaką można nabyć owe zwierzatka oraz opinie hodowców
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez fioletowy
      Witam, zwracam się do was z pytaniem. Być może to pytanie przewinęło się już przez to forum 100 razy, ale nie chce mi się szukać podobnego wątku. zamierzam hodować byki mięsne (myślę o ok 50 sztukach) luzem na głębokiej ściółce, jaka rasa byłaby najlepsza dla mnie, będą dostawały sianokiszonkę, siano i kiszonkę z kukurydzy do jedzenia, a trzymane będą w przebudowanej stodole (dwie ściany murowane, dwie drewniane, dach kryty blachą). Myślałem o rasie limousine ale nie jestem pewien. Która rasa będzie rosła w miarę dobrze na takiej diecie, a jednocześnie nie przeszkadzałyby im niskie temperatury? no i dobrze byłoby, gdyby były dość spokojne. wybieg też mam w planach

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.