zelazny

kosiarka rotacyjna KUŻNIA KOWALSKI

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zelazny    0

czy ma ktoś może doświadczenia z kosiarką kużnia czy są jakieś rużnice między np. wiraxami i innymi w tym przedziale cenowym ? prosze o wasze spostrzeżenia i doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic290    1

Ja mam taką kosiarkę już 2 lata koszę nią około 20 hektarów rocznie i nie ma jak na razie z nią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Sam własnie mam taką kosiarke po 1 sezonie,po skoszeniu pierwszych 4 ha zaczełą sie pocić delikatnie na skrzyni :unsure:

Ogólnie to nie kupiłbym jeszcze raz tej kosiarki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Tryby stożkowe o zębach łukowych.Ze są krzywe a nie proste. :D

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazny    0

czy to faktycznie jest rakiduży atut czy też producenci czymś muszą się poprostu chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Sam własnie mam taką kosiarke po 1 sezonie,po skoszeniu pierwszych 4 ha zaczełą sie pocić delikatnie na skrzyni :unsure:

Ogólnie to nie kupiłbym jeszcze raz tej kosiarki B)

a co byś kupił famarolkę 3 razy droższą?

wszystkie rzemieślnicze kosiarki są zbudowane podobno na tych samych podzespołach, różnią się podobno od oryginalnych z famarolu, ale w szczegółach a np. cała słupica pasowała by z jednej do 2giej, co do trybów, to stożkowe chyba tak nie wyją jak zwykłe ale zwykłe podobno wytrzymują dłużej każda kosiarka z bazaru nie jest zła, bo jest tania i dobra czy dobra i tania nie wiem z przewagą na co bardziej a taka tania nie koniecznie dlatego że jakość materiałów jest 3 razy gorsza, a dlatego że kupujemy na bazarze bez faktury po cenie netto i wiele innych marż odpada niż w przypadku towaru markowego

ps. te kosiarki mogą posłużyć trzeba tylko po pierwszym sezonie wszystko podokręcać ;)

Edytowano przez Ferdek07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447

Trochę ryzyko kupować dyskową z firmy rzemieślniczej. Chyba że listwa jest z renomowanej firmy a od siebie dokładają tylko ramę i osłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

LIstwa jest Comera, a części do Comera droższe niż do Krone :) Więc nie zawsze tania kosiarka w zakupie oznacza tanią eksploatację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub1141    76

Panowie jak narazie chyba historia skończy się szczęśliwie ponieważ po kilku telefonach udało się utrzymać warunki z umowy, jednak gdyby się zgodził na początku na podniesienie ceny byłbym 2k netto w plecy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj