JOHNDEERE5080M

John Deere 5090M VS Zetor Forterra 95

Polecane posty

jankes91    0

Mało porównywalne ciągniki Forterra to większy gabarytowo i cięższy ciągnik.Do M ki bardziej by pasowała do porównania Proxima/Plus i Power. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Chce się chłopak dowartościować że ma JD :P

W uciągu będzie dominowała Frotka, nie ma co.

 

Co do wyposażenia to Zetor ma półbiegi i EHR w standardzie za co w JD trzeba dopłacać.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0

Na główny ciągnik w gospodarstwie z tych dwóch to napewno zetor. Na pomocniczy i do tura M ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Sam tez miałem taki dylemat, jednak u mnie padło na frotke. A dlaczego po prostu cena, za cenę średnio wyposażone M-ki, mam napewno lepiej wyposażona forterre.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TJ206    1

Mam zetora fortere 125 jako główny i 5090r jako pomocniczy z ładowaczem 633 i w ciężkich pracach daleko mu do zetora ale jd jest troszeczkę wygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zróbmy zestawienie cenowe tych ciągników. JD5100R JD5100M ZETOR FORTERRA 105 zna z was ktoś aktualne ceny tych sprzętów?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja :) a wiec jd 5100R mam oferte na 175tys netto jd 5100M mam oferte na 151tys netto. zetor forterra 105 135tys netto. ale zetor nie ma rewersu przy kierownicy do tego brak dobrego siedzenia klimy i obciaznikow gdzie oferty na jd to maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

no to zobacz czy ci sie opłaca kupować john deere za tą samą cenę masz forterre full wypas a ten rewers to fajny ale jak sie popsuję to 1500 zł płacisz a w zetorze pospawasz sobie samemu i jedziesz dalej spalanie jest takie same john ma lepszy komfort ale zetor jest cięższy to lepiej też miełem ten problem tylko u mnie doszedł jeszcze case jx95 i claas axos i jednak wybrałem zetora ponieważ mam najbliżej dilera zaoferowali mi dobrą cenę no i przeglądy john deere cholernir drogie musiałbym połowę byka przeznaczyć aby zrobić mu pierwszy przegląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Do M-ki to Proximę porównujcie a nie Forterrę! Forterra 105 jest odpowiednikiem 6330. W warunkach polowych Forterra M-kę daleko w tyle zostawi więc albo do Forterry dobierzcie odpowiedniego konkurenta albo do M-ki Proximę bo tutaj nie ma co porównywać.

Chyba że cenę i wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

z pełnym bakiem paliwa bez rzadnych obciążników waży 4562 kg a john deere tylko 3700 także 800kg cięższy a to daje dużą różnice w uciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój JD M z turem i pełnym kotłem 4900kg a forterra z obciążnikami z przodu 4962kg a więc kolego nie 800kg tylko 62kg to już nie tak dużo. zrobimy z bratem przeciąganie on ma forterre 95 ma tylko przedni obciążniki 200kg czyli 4762kg nagramy to puścimy na forum. ciekawe kto wygra???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Żeby to od przeciągania zależało który ciągnik jest lepszy to by wszyscy czołgami jeździli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj