zf11441

technikum rolnicze na mazowszu

Polecane posty

zf11441    2

koledzy i koleżanki chcę się dowiedzieć gdzie na terenie województwa mazowieckie w okolicach Płocka znajdę technikum rolnicze jeżeli można to

proszę linki z adresem szkół z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

gołotczyszna jest chyba niezłym ośrodkiem-praktycznie zawsze mieli swoich prze43dstawicieli na owiurze okręgowym, maja jako taka baze i chyba nawet internat, alr niech lepiej sie wypowie ktoś stamtąd


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Studzieńca koło Sierpca ok 30km do Płocka.

I chyba pod samym Płockiem była jedna szkoła chyba w Trzepowie ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Trzepowo jest przeniesione do Gór czyli na drogo stronę miasta. Chodziłem tam ale do zaocznego. Do Studzieńca też chodziłem ale na inny kierunek :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zf11441    2

ja mieszkam pod wyszogrodem wiec kilka kilometrów w tą czy w tą to obojętne bo technikum w górach raczej się wybieram ale chcę się zorientować jeszcze gdzie są technika rolnicze w okolicy a papiery trzeba złożyć do kilku szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Teresin, za Sochaczewem ( patrząc od Twojej strony). Jeśli chodzi o kierunki z naszej branży to: Technikum agrobiznesu i Technikum mechanizacji rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zf11441    2

koledzy mogli byście podać mi kiedy będą dni otwarte w tych szkołach z chęcią bym się przejechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Technikum Rolnicze w Przasnyszu ale to już troche dalej od Płocka ok.100km będzie :/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj