• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez przemo1013
      witam
      jestem w trakcie budowania domu oraz podwórka pod gospodarkę. I chce jak naraze postawić jedeną wiatę na maszyny i jeden magazyn na zboże
      i mam parę pytań:

I. Magazyn na zboże zamknięty dwie bramy wjazdowe szerokości 4x4m(wys. 5-6m, szer. 18m, dł. 30m):

1)z jakich materiałów wykonać z metalu, z drewna czy z bloczków i suporeksów?
      2)jaki dach? jaki materiał użyć
      3)czy może zamiast tego postawić BINY co by było tańsze??

II. Wiata na maszyny 3 ściany (wys. 5-6m, szer. 30m, dł. 5-6m):

1)z jakiego materiału będzie najtaniej czy może postawić taki namiot blaszany ??

proszę o jakieś podpowiedzi i dziekuję :rolleyes:
    • Przez ktomek154
      Cześć wszystkim! Stoję przed wyborem silosów zbożowych i mam dylemat jaką firme wybrać. Może ktoś posiada silosy lejowe u siebie i chciałby się podzielić informacjami na ich temat? Ładowność jaka mnie interesuje jest w przedziale 150-210 ton
    • Przez mustafakali
      Witam chciałbym na wiosne zakupić taki tunel https://allegro.pl/oferta/tunel-foliowy-folia-szklarnia-ogrodowa-3x6-18m2-7151393312
      ale nie wiem jak z jego wytrzymałością wiadomo sprzedający pisze że wszystko jest mocne trwałe itp. ale chciałbym poznać opinie osób które użytkują taki tunel
    • Przez Narko
      Czy ktos z Was postawil garaz/wiate/hale z demontazu? Jakie sa szacunkowe koszty projektu? Mam na oku konstrukcje hali o wymiarach 20x10m. Przeznaczenie to garaz na maszyny.  Konstrukcje wypiaskuje i pomaluje we wlasnym zakresie jak i rowniez postawie pod nadzorem kierownika budowy. Wypowiedzice sie jak to jest od strony projektu i jego kosztow. 
    • Przez arek1990
      witam powoli przymierzam się do inwestycji , ma to byc budowa uniwersalnego budynku który ma mi słuzyc po częsci jako garaż ,przechowalnia zboża ,miejsce przygotowywania pasz itd . szukając najtańszego i najodpowiedniejszego dla mnie rozwiązania natknąłem się na budowle o nazwie hale łukowe czy ktoś z was wykorzystuje takie hale do podobnych celów o których wspomniałem wyzej .

interesuja mnie wszelkie informacje na temat tej budowli cena , wytrzymałośc funkcjonalność itd.

z góry dziękuje za info . CHODZI MI O COŚ TAKIEGO.--> http://lodz.olx.pl/hala-lukowa-konstrukcja-stalowa-magazyn-garaz-stodola-warsztat-wiata-iid-366078609

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.