• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Piszczu
      Witajcie koledzy. Mam możliwość miec przepisane 30 hektarów,od wujka w tym ok 6 trwalych uzytkow zielonych.Klasa ziemi dominujaca 4.Dwa dość stare,uwieziowe budynki inwentraskie,stodoła,park maszynowy dosc skromny,ale najważniejsze jest.Nie mam możliwości wzięcia jakiejkolwiek dzierżawy bo w okolicy wszystkie ziemie mają bardzo duże gospodarze,takze to odpada dodam,ze nie mam ani hektara w tym momencie,ale pochodze ze wsi i często pracowalem na roli,przy zwierzętach i sprawialo mi to przyjemność.I teraz pytanie dla was,czy warto? Wyzyje jakoś godnie z tych 30 hektarów? Jak tak to co by było najbardziej oplacalne do hodowania? Dodam,ze oddanie w dzierżawy nie wchodzi w grę.
    • Przez Narko
      Czy ktos z Was postawil garaz/wiate/hale z demontazu? Jakie sa szacunkowe koszty projektu? Mam na oku konstrukcje hali o wymiarach 20x10m. Przeznaczenie to garaz na maszyny.  Konstrukcje wypiaskuje i pomaluje we wlasnym zakresie jak i rowniez postawie pod nadzorem kierownika budowy. Wypowiedzice sie jak to jest od strony projektu i jego kosztow. 
    • Przez SebastianP
      Używa ktoś flizu do nakrywania stery z beli? Warto? Jak z wytrzymałością i czym przytwierdzacie do podłoża.
    • Przez przemo1013
      witam
      jestem w trakcie budowania domu oraz podwórka pod gospodarkę. I chce jak naraze postawić jedeną wiatę na maszyny i jeden magazyn na zboże
      i mam parę pytań:

I. Magazyn na zboże zamknięty dwie bramy wjazdowe szerokości 4x4m(wys. 5-6m, szer. 18m, dł. 30m):

1)z jakich materiałów wykonać z metalu, z drewna czy z bloczków i suporeksów?
      2)jaki dach? jaki materiał użyć
      3)czy może zamiast tego postawić BINY co by było tańsze??

II. Wiata na maszyny 3 ściany (wys. 5-6m, szer. 30m, dł. 5-6m):

1)z jakiego materiału będzie najtaniej czy może postawić taki namiot blaszany ??

proszę o jakieś podpowiedzi i dziekuję :rolleyes:
    • Przez ktomek154
      Cześć wszystkim! Stoję przed wyborem silosów zbożowych i mam dylemat jaką firme wybrać. Może ktoś posiada silosy lejowe u siebie i chciałby się podzielić informacjami na ich temat? Ładowność jaka mnie interesuje jest w przedziale 150-210 ton

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.