Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

pala92    2

myślę właśnie o kuku bo pszenica zawsze się tak męczy po burakach :mellow: kuku też żadna rewelacja ale zawsze jakaś zmiana w płodozmianie:) A liście przyorujecie czy zbieracie? jakie nawożenie z przyoranymi liściami? ja myślałem dać 150kg polidapu w podsiewacz + 200kg saletrzaku. myślicie że bedzie ok?

Edytowano przez pala92

krzysztofz14    14

Kopane holmerem więc liscie zostają.Na chwasty lepszy lumax albo maister power.Po mocarzu rośnie nizsza .Saletrzaku to trzeba by dać dwa razy tyle.

rolnik1986    15

Po mocarzu rosnie nizsza? Moja ma 3 metry to ona jest niska? Pruskana wlasnie mocarzem, chyba zmienie jak tak mowisz to bedzie miala z 5metrow?

krzysztofz14    14

Mocarz w połączeniu z nikosulfuronem hamuje kukurydzę a po lumaxie tego niema .Ja tam widzę różnićę nie tylko w cenie.

matava    19

w Pionnierze najlepiej :) tam 700 zl to norma

Sieję pioniera, ale nawet tam, droższej niż 550 nie spotkałem. :rolleyes:

farmer777    11

wtam mam pytaie orientujecie sie w jakiej cenie s odmiany z kws lg i pioneer chodzi mi o te tańsze ale żeby na ziarno sie ndawały

Pawel20    49

To dodaj do tego +5% w większości tych odmian i tyle.... Niższa cena zakupu nasion, na pewno za dużo nie oszczędzisz...

szopen    28

Taniego mięsa to nawet psy nie chcą jeść.

Dołożysz wartość 100 kg i zbierzesz o tonę więcej. Nie opłaci się siać byle czego.

Bartek72511    41

Na kiszonke czy na ziarno? Ja praktykowałem w tamtym roku 95 tys na ha, a w tym roku siałem już jednak 78 i to 78 dużo lepiej wyszło i tak będę siał już zawsze :) lepiej za rzadko niż za gęsto. mówię tu o kukurydzy ziarnowej, ale w kiszonkowej też głównie o ziarno chodzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się