Skocz do zawartości

Polecane posty

Lukasz12a    2

U mnie ok 2ha do skoszenia. Start pewnie po 1 września zależy jak długo nie będzie dzików. Koszę zestawem MF 255 i PZ 80S.

Wiadomość z agroFakt.pl

KAROL4    3

W tamtym roku była najlepsza ,a w tym nieco wysokością ustepuje,- porównując z System, kolby takie same(podobne wielkością)- w tym roku zrezygnowałem z Bosmana-Nie było cudów naprzeciw reklamie.

Edytowano przez KAROL4

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie w tym roku kukurydza jest nie ciekawa. Prawie na 95% areale ma po 2 kolby. Gdzie niegdzie widać 3 kolby, a kosmos jest juz w ogole jak 4 sie zdarzą :/ QQ ma prawie 3m

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A gdzie ja tak napisałem ?

jozmi    0

Może ktoś orientuję się po ile w tym roku za tonę zielonki z kukurydzy na kiszonkę ??

PatrykGY    4

My pewnie 10 październik lub później;)

Sprzęt jeśli Ci sami co w zeszłym sezonie to sieczka claas 685 sl + u902 i 2x 360 + rozrzutniki oraz władek t25a+ opryskiwacz z zakiszaczem i renault 130,54 do ugniatania pryzmy no i coś do rozgarniania ale nie wiem co ;p

Odmiany to Glejt +-0,5 ha i tk160 3,5 ;)

akaku    69

Kosimy ok 10-15 września, jak tylko ziarko dojdzie w kolbie a kukurydza, żeby nie uschła ;)

natalia123    0

My zaraz na początku września, już jest problem z rezerwacją kombajnu. Kilka osób już wykosiło,ale się chyba pospieszyli..

casejx80    33

powierzchnia 3ha narazie kosimy krową a na pryzmę jakoś pewnie we wrzesniu :)sprzęt NH TD5030 TD80D kultywator kemper 2 przyczepy metal fach i pronar to u nas a u wujak jak bedziemy kosic to jakies 2... ha tym samymi maszynami :)

krzychoo124    1

u mnie wygląda to tak: powierzchnia 12 ha, sieczkarnia fortschritt E 281 C, transport 3x C360+ przyczepa, ubijanie U-1614 i fortschritt 323

andrzej2110    529

Pierwszą pryzmę przy stodole planuje na sobotę 3 września. Reszta do 10 września powinna być ścięta.

Co do tego szkodnika to stonka kukurydziana. U mnie w tym roku jest jej więcej niż rok temu....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się