przemal_1989

ursus vs. deutz fahr

Polecane posty

qazi    61
dobra a jak masz np dziewczynę ,to patrzysz tylko na jej parametry??a chyba wiemy o co chodzi :) sory jak kogoś uraźiłem

ale to nie jest dziewczyna to jest maszyna narzędzie pracy ma wykonać jak najlepiej swoją prace i ma zapewniać odpowiednie warunki pracy dla operatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

bierz df jest dalej w technologi niż ursus. choć będzie droższy ale warunki pracy o niebo lepsze.

df pewnie można też lepsze wyposażyć dodatkowo


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Wiesz ja mam i ursusa5314 i jd6420 to mi sie i tym i tym bardzo dobrze pracuje więc nie pisze że ursus to złom bo on wytrzymał już nie jedną torturę .


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wygoda w kabinie pole zorze... i dlaczego gadacie ze parametry sie sprawdza najlepiej parametry sprawdzić w polu a nie na ulotce czy czym podobnym ...ale jak ktoś woli broszule niż praktykę to juz jego wola... jak ktoś ma DF i stoi za to marka to ok szanuje ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEJ PRACY .... :)

mnie do tej marki nikt nie przekona...nie uznaje tzw składaków

Edytowano przez Balzak
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź sie zastanów o czym ty mówisz popatrz na ursusa czy to nie składak i weź zobaczy jakie on ma spadki mocy a jakie df i weź na drugi raz nie opowiadaj takich głupot


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
weź sie zastanów o czym ty mówisz popatrz na ursusa czy to nie składak i weź zobaczy jakie on ma spadki mocy a jakie df i weź na drugi raz nie opowiadaj takich głupot

co miałeś na myśli mówiąc składak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Zapewniam Cie, byłbym szczęśliwy gdyby dali mi jakiegoś DF zamiast mojego 912, tylko podobnej mocy i w podobnym stanie. DF to nie są żadne składaki, kto Ci takich bzdur naopowiadał? Składakiem można nazwać np. Farmera ale nie DF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ja juz nie w walam sie w ten temat... róbcie i miejcie zdanie jakie chcecie... ja tam do swojego ursusa jestem przywiązany niby dziadek ale lata jak głupi wiele nim wyjeździłem i jak bym miał go zmieniać to albo MF albo JD ale chyba by MF był ale to za jakiś czas

ja wam nie bronie mieć dobrego zdania na temat DF... ale ja mam swoje a czy w same i DF jest podobnie w kabinie??? bo jak tak to juz nic niebede mówił na ten temat

bo środek samicy na pierwszy rzut oka jest spoko ale przyjrzeć sie i poapatrzec popracować nim to sie widzi usterki w wykonaniu

Edytowano przez Balzak
Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

stasiek nie porównuj DF do ursusa, w Niemczech jest ich wiele i wielu je chwali sobie, natomiast ursus to jest marka niezwykle popularna w piekle niemieckich rolników, jeżdżą nimi za grzechy popełnione w ziemskim życiu. Ja się przesiadłem z takiego

"cudu" jakim "niewątpliwie" był nowy Ursus 1914 do nowego Fendta 309. Nie mów mi o wyższości ursusa nad innymi traktorami bo ze śmiechu pęknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTR281    2

wiadomo kazdy ma gusta i gusciki lecz i tak df stoi duzo wyzej technologicznie od ursusa ktury stanal w miejscu juz od paru ladnych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale i tak nikt go nie przekona poprostu koleś by życie oddał za to padełko technologiczne tj<zdeka zacofane> no ale nie bedziemy go z błedu wyprowadzać


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2
nieporuwnuje ursusa do fendta... ale...

co ale ... ?? może niedługo zaczniesz porównywać ursusa do fendta i sie okaże że ursus jest lepszy od fendta :)

ja mam np porównanie C-360 i Deutza 5506 który jest od niej o wiele starszy i się trzyma o wiele lepiej niż ona o o silniku już niewspomne silnik w deutzu p tylu latach sie trzyma bardzo dobrze a w C-360 już miał kilka kapitałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
dobra ja juz niewwalam sie w ten temat... rubcie i miejcie zdanie jakie chcecie... ja tam do swojego ursusa jestem przywiazany niby dziadek ale lata jak glupi wiele nim wyjezdzilem i jak bym mial go zmeiniac to albo MF albo JD ale chyba by MF byl ale to za jakis czas

ja wam niebronie miec dobrego zdania na temat DF... ale ja mam swoje a czy w same i DF jest podobnie w kabinie??? bo jak tak to juz nic niebede muwil na ten temat

bo srodek samicy na pierwsyz rzut oka jest spoko ale przyjrzec sie i poaptrzec popracowac nim to sie widzi usterki w wykonaniu

stasiek nie lec po opinii tylko skoncentruj sie na poszczegolnych seriach, ja w zadnym wypadku nie jestem zwolennikiem DF, a na zulawach to glownie przez roltop DF od wielu lat posiada zdecydowanie negatywne miano, ale np. na agrtotrona k120 to sam bym sie skusil i wierze ze to bardzo dobre, nowoczesne, bogato wyposazone i posiadajace wysokie parametry ciagniki, takze nie nastawiaj sie od razu i na wiele lat negatywnie do czegos czego nie znasz, a jedynie slyszales nieciekawa opinie np. o starszym i wiekszym bracie DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19
a czy w same i DF jest podobnie w kabinie??? bo jak tak to juz nic niebede muwil na ten temat

bo srodek samicy na pierwsyz rzut oka jest spoko ale przyjrzec sie i poaptrzec popracowac nim to sie widzi usterki w wykonaniu

 

 

ZAPEWNIAM CIĘ ŻE NIE JEST TAK SAMO!! :)

bez obaw w środeczku masz inaczej

 

nie mam obrazków a bym ci pokazał

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
ZAPEWNIAM CIĘ ŻE NIE JEST TAK SAMO!! :)

bez obaw w środeczku masz inaczej

 

nie mam obrazków a bym ci pokazał

:)

to jednak znajdz te obrazki bo ja za duzej roznicy nie widze, poza nieistotnymi szczegolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

ja bym wolal ursusa , tanszy, mniej pali czesci tanie ,nie wazne ze nie ma takiego komfortu jak DF , wazne zeby dobrze pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
ja bym wolal ursusa , tanszy, mniej pali czesci tanie ,nie wazne ze nie ma takiego komfortu jak DF , wazne zeby dobrze pracował

 

Człowieku o czym Ty w ogóle do nas rozmawiasz...Komfort jest nie ważny?? :) chyba jesteś jedyną osobą na tym forum która tak uważa :)

 

PS: może i do ursusa części tanie a DF sie po prostu nie psuje ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

URSUS MNIEJ PALI :);) A to dobre :)

Tak wogóle to temayt niewłaściwy, ponieważ jest to to samo jakbym miał porównać poczciwego maluszka do mercedesa serii C :)

A tak dla formalności to ja za DF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Sam sie dziwe po co ten temat przeciez sprawa jest jasna ;) ostatnio jak woziłem na suszarnie kukurydze i własciciel u którego suszyłem zobaczył mojego 165mk3 to powiedział ze on by sobie nie dał rady z pługiem atlas :) a sam ora starym 1614 ale to wogóle był koles o dziwnych przekonaniach dwa pierwsze zdania i nawet nie chcało mi sie z nim dalej polemizowac taki burak ze szok! głupota jego była zarazliwa tak wyczułem.moim zdaniem to dzis ursus osiagnął dno kompletna kompromitacja porównujac ten sam rocznik ursusa i DF lepiej dołozyc kupic DF nawet i 5 lat starszego!


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

Człowieku o czym Ty w ogóle do nas rozmawiasz...Komfort jest nie ważny?? ;) chyba jesteś jedyną osobą na tym forum która tak uważa :)

 

PS: może i do ursusa części tanie a DF sie po prostu nie psuje

 

nie ma maszyny zeby sie nie psuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Nie ma co poruwnywać Ursusa do DF, DF to już jest ciągnik jak się należy, a nie jakieś przestażałe konstrukcje.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
nie ma maszyny żeby sie nie psuła

 

Nie no wiem ze niema maszyny która sie nie psuje ale napisałem to tak dla porównania żeby podkreślić jakość Deutz'a ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj