Zaloguj się, aby obserwować  
jony10

co wybrać

Polecane posty

jony10    0

witam .musze szybko wybrć ciągnik zastanawiam się nad valtrą T202 versu a jd 6r 190.różnica w cenie to 80 tyś zł.ciągnik miał by pracować na 200hektarach z pługiem 5+1,vaderstat rapid A 400s,z figlem asw268.Pola mam odalone o 40km więc miął być do trasportu.jd prosze o pomoc w tej sprawie.

sory za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Hmm oba ciągniki są naprawdę świetnymi ciągnikami wybór będzie trudny. Ja bym chyba raczej jednak wybrał JD silnik to tu i tu jest dobry więc nie mogę powiedzieć który jest lepszy.

JD napewno byłby prostrzy w obsłudze i błby tańszy nieprawdaż ?

 

Czego nie bierzesz pod uwagę FENDTA 720 vario przecież to godny konkurent.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ja ruwnierz mam taki problem

mam 33tys zł

 

a do kupienia

 

case 956xl+tuz 33 tys

renault argos 430 z 1998r 95 koni 55tys

renault ceres 95 koni 43 tys +4 opony do wymiany

sprzęt miał by pracować na 20 ha

Edytowano przez grzesiektomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

ja wybrałbym CASE ;)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

No nie wiem ja bym troszke dopłacił i kupiłbym fendta 720 vario naprawde maszyna godna polecenia. Johndeere 7530 premium autopower w 2009 kosztował 105000 euro ,a teraz wszysstko podrożało więc nie tylko fendty , ale również i jelenie. Sądze ,że 6190 R bezie kosztował około 110 000 euro jeżeli nie więcej zresztą jak JD doposażysz w to co fendta to będzie kosztował więcejblink.gif sprawdzałem z jelonkiem 6430 premium i fendtem 412 vario. Jeżeli różnica wahała się między 50 000 zł to ja bym dopłacił i bym kupił fendta bo ten 700 to naprawde cud techniki john też ale nie potoba mi się podłókietnik do tej pory powinni go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
ja wybrałbym CASE

ja widze jak u nas jezdzi tkim casem, przy orce czarny dym jak z lokomotywy, kompresja sadzi, i cos brat wspominal ze mieli problemy z rozlaczeniem przedniego napedu, ale nie wiem czy to juz naprawili, a ciagnik kupil ze 4 lata temu

a jeszcze jedno podobno case duzo pali ale ile w tym prawdy...

 

@grzesiektomek z tymi co podales daj sobie spokoj, lepiej poszukaj moze czegos kilka lat starszego a w lepszej formie, same opony to koszt 10tys.

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Jak kompresja mu sadzi, to niech zrobi remont, chyba że nie ma na to pieniędzy.... Zdrowy silnik nie ma prawa kopcić, chyba że jest przeciążony. Co do spalania to jest na średnim poziomie z konkurencją, żaden "chloj czy abstynent" na paliwo, ale wiadomo że u każdego spalanie jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

a co mnie to moze obchodzic, takiego kupil i niech sobie robi co chce,

przeciazony :unsure: myslisz ze jak ciaga 5 uni to jest przeciazony, gdzie u nas renia ciaga 4, roznica 10KM i 2cyl.


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

No 700 nowe sa okej u mnie na pokazach najezdzilem sie 724 nowym zaoralem 12hektarow itp ale jezeli JD kosztuje 110tysiakow euro razy 4,10 bo chyba tyle maja to jest gdzies 450?! zl a Fendt 720 118 tysiakow razy 4,50 to wychodzi 531 tysiakow prawie stowa a wiem ze w fendt za pneumatyczna kabine trza doplacic za automatyczna klime tez za szersze opony tez wiem bo chcialem kupic 724 taki jak byl na pokazach u mnie 128 tysiakow plus kola klima czarny kolor okolo 135tysiakowale przy tym euro niewcisne go we wniosek CHodz osobiscie wole Fendty A dla kolegi informacja Deutz fahr ttv 630(203KOnie max 222) Kosztuje z max wyposazeniem 410 tysiecy zloty wiem bo nad takim tez mysle i czekam az bede mial poprawke we wniosku i ktorys z tych tam musze wcisnac

 

ja widze jak u nas jezdzi tkim casem, przy orce czarny dym jak z lokomotywy, kompresja sadzi, i cos brat wspominal ze mieli problemy z rozlaczeniem przedniego napedu, ale nie wiem czy to juz naprawili, a ciagnik kupil ze 4 lata temu

a jeszcze jedno podobno case duzo pali ale ile w tym prawdy...

 

@kgbck z tymi co podales daj sobie spokoj, lepiej poszukaj moze czegos kilka lat starszego a w lepszej formie, same opony to koszt 10tys.

a co podalem bo nierozumiem podpowiedzilem tylko po ile fendt 720 stoi

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

mala pomylka, chodzilo mi oczywiscie o kolege ktory podpial sie pod temat


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Jeżeli doposażymy Johndeera w to co ma fendt w standardzie to wyprzedzi go o 20 000 euro naprawde czyli 130 tyś np. porównywałem sobie przed zakupem fendta 412 vario i Jelenia 6430 premium doposażyłem johndeera w amortyzację, przedni wom tuz,skrzynie bezstopniową atopowr, obciążnik,wysuwane lusterka oponki 600/540, ITD. to cena wyszła ponad 80 000 euro , a fendt zaledwie 68 500 euro tylko ,że fendt to wszystko miał w standardzie więc wiesz to nie jest tak że fendt jest najdroższy nie prawda bo akurat JD i valtra jest od niego droższy/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

@izydor przeczytaj jeszcze raz swój post, bo coś w nim nie tak. Najpierw piszesz że "u was jeździ takim casem", czyli chodziło by o 956, który ma silnik 6 cyl. Potem piszesz że twoja renówka ma 2 cyl i 10KM więcej. Wychodzi na to że masz w renówce 8 cyllaugh.gif. Nie wiesz o czym piszesz, brawo... Zdecyduj się w końcu jaki jest model Case'a którego widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Jeżeli doposażymy Johndeera w to co ma fendt w standardzie to wyprzedzi go o 20 000 euro naprawde czyli 130 tyś np. porównywałem sobie przed zakupem fendta 412 vario i Jelenia 6430 premium doposażyłem johndeera w amortyzację, przedni wom tuz,skrzynie bezstopniową atopowr, obciążnik,wysuwane lusterka oponki 600/540, ITD. to cena wyszła ponad 80 000 euro , a fendt zaledwie 68 500 euro tylko ,że fendt to wszystko miał w standardzie więc wiesz to nie jest tak że fendt jest najdroższy nie prawda bo akurat JD i valtra jest od niego droższy/a.

ja rozumiem ale DF 220 konnego wyposazylem we wszystko i kosztuje 410 tysiecy A euro teraz strasznie drogie i fendta strasznie drogi ale i tak najbardziej lubiana przezemnie marka moze dlatego ze mam juz 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

dobra to teraz moj blad jesli chodzi o silnik w case, wydawalo mi sie ze tal jest 4 turbo,

case widze pare razy w roku ale jakos nie interesuje mnie bardzo wiec jakichs dokladnych ogledzin nie robilem,

bardziej wpada mi w koo zolty kolor :P


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj