Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ginter

Ciągniki Mercedes Benz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ginter    0

Prosze o użytkowników tych ciągników o ich ocene,wymienienie ich zalet i wad i czy warto je kupić?

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    44

nie pamietam,żeby ktoś z AF pochwalił się MB Trac albo Unimogiem... :P ale widziałem jak niedawno MB Track (ok 120km ) jechał z przyczepą po polnej drodze-dla mnie szok szybciej niż osobówką (a dziury nie małe)... co dziwne, z tyłu między kołami miał 7 płyt betonowych typu jubo (takie z dziurami)- zbyt lekki???

mirasek    7

Ok, to jakie zalety ma taka konstrukcja ciągnika (chodzi mi o MB-Trac) w porównaniu do klasycznych konstrukcji?? Bo o Unimogu troche wiem i to poprostu ciężarówka wysokiej mobilności o bardzo ciekawej budowie.

brzozak2    236

a doppstadt to nie jest to samo co mb trac, tylko w innym kolorze, moze sa wypuszczane na inne rynki??? na aukcjach internetowych widnieja egzemplarze w bardzo korzystnych cenach

Jarolek19    0

apropo MB-Traca

wójek posiada ten traktor ale on przez większość sezonu stoi u nas

model 1100 z turbem ma jakieś 110KM

szybkie toto jak niewiem

opryskiwacz 800l

sie podpina i ogień w pole koła tylko węższe założyliśmy od Stara 66

noi dobrze sie mieści międzo żądkami buraków

bronekc6    0

Witam posiadam takiwy traktor model mb trac 800 i moze ma ktos z was tutaj instrukcje obslugi do niego gdyz bardzo potrzebna jest gdyz przeprowadzalem remont kapitalny i teraz potrzeba mi instrukcje gdyz musze poustwiac wszystko i dokladnie wiedziec gdzie co podlaczyc

Gramgro    2

Witam,

chciałbym odnowić ten temat troszkę.

zakupiłem ostatnio właśnie mercedesa MB 800. Ciężko znaleźć coś w dobrym stanie za przyzwoite pieniądze :mellow: Ja znalazłem dopiero w Anglii <_< Może ktoś posiada i chciałby się pochwalić ciągnikiem tej marki?

jaro    163

a doppstadt to nie jest to samo co mb trac, tylko w innym kolorze, moze sa wypuszczane na inne rynki??? na aukcjach internetowych widnieja egzemplarze w bardzo korzystnych cenach

Z pewnością nie :D -wala mi się gdzieś po chacie ich prospekt (trochę stary ten temat-nie ;) )

miałem mb traka 800 z ładowaczem jego zaleta jest taka jest szybki 40kmh ma mięki przód więc dobry do transportu do ładowacza raczej nie kiepska widoczność i sprężyny raczej nie poprawiają komfortu przy ładowaczu zaletą jest załączanie napędów i blokada na wszystkie koła załączane wszystko oddzielnie wom z przodu i tuz .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować