wpysiu

jaki ciągnik wybrac??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może jakaś Valtra? Serii T. Mało awaryjne ciągniki bo ma nie daleko mnie, ekonomiczna i ogólnie tylko maska za mocno wystaje z przodu a tak to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

tak jak pisałem. marki , które mnie interesują to fendt, massey ferguson,john deer oraz claas...czy rozeznaję się ktoś w cenach john deerów serii 7r??albo ceny ciągników claas...proszę o szybka odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Również polecam Ci McCormicka serii TTX. Mocna ciężka maszyna, rozważ i tą opcje. Podjedz do dealera porozmawiaj obejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

mój dobry kolega ma McCornika.... pożyczałem go, gdy czekałem na mojego jd... mówiąc krótko nie spodobał mi się... w porównaniu pracy nim, a jd czy też fendt to nie ma rewelacji. dlatego odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Clasy zapewne beda podobnie cenowo do deutzow czyli za 200konne gdzies od 95 do 105 tysiakow euro ale clas ma chyba euro po 4 zlote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

czyli nie drogo... a jak wygląda sytuacja z wyposażeniem w tych ciągnikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

mój dobry kolega ma McCornika.... pożyczałem go, gdy czekałem na mojego jd... mówiąc krótko nie spodobał mi się... w porównaniu pracy nim, a jd czy też fendt to nie ma rewelacji. dlatego odpada

A jaki model ma z którego roku, gdzie on dokładnie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

nie pamiętam dokładnie modelu rok 2008 chyba... a pracuję w gminie hrubieszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Witam. skoro masz aż tyle kasy do wydania to ja bym się nie wahał i bym wybrał FENDTA 700 vario, ponieważ to istny cud techniki Jd też dobry ale podłokietnik nie jest tak przejrzysty i energonomiczny jak w fendtdzie.

 

plusy fendta

Najleprza widoczność

przejrzysty podłokietnik

oszczędny i dobry silnik DEUTZ (dojcz)

ładny wygląd

dobre oświetlenie

dobrze rozłożona masa

duży udźwig tylnego podnośnika

znakomicie rozbudowana elektronika.

duży czytelny monitor ponad 10 cali. - na ekranie można ustawić 4 funkcje np. kamera, podnośnik, tempomat, itd.

 

i wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Witam. skoro masz aż tyle kasy do wydania to ja bym się nie wahał i bym wybrał FENDTA 700 vario, ponieważ to istny cud techniki Jd też dobry ale podłokietnik nie jest tak przejrzysty i energonomiczny jak w fendtdzie.

 

plusy fendta

Najleprza widoczność

przejrzysty podłokietnik

oszczędny i dobry silnik DEUTZ (dojcz)

ładny wygląd

dobre oświetlenie

dobrze rozłożona masa

duży udźwig tylnego podnośnika

znakomicie rozbudowana elektronika.

duży czytelny monitor ponad 10 cali. - na ekranie można ustawić 4 funkcje np. kamera, podnośnik, tempomat, itd.

 

i wiele więcej.

Kolego polecasz kazdemu fendta 700 Masz takiego ?!:)

Cud techniki Przyznam niewiele brakuje mialem okazje testowac zwlaszcza kabina :) Wsio oszklone lepsza niz w 800 i 900fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Kolego no ale zobacz sobie JD 6210 E i fendta 720 vario i porównaj te 2 ciągniki ja uważam ,że Fendt 10 razy lepiej wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

z tego co tu piszecie to coraz bardziej przyczyniam się do zakupu fendta...ale interesują mnie wasze opinie o marce claas... najbardziej chodzi mi o wypowiedzi posiadaczy ciągników tej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

6210 R przecież mówiłem tylko pomyliłem się i zamiast R wpisałem E.Nie wiem Dokładnie ,ale jakby go lepiej wyposażyć to wiem ,że będzie więcej kosztował od fendta blink.gif albo tyle samo.

Aha kolega był w SAVONIE i przyjechał zobaczyć agrotrona M610 chciał go zapalić a on nie zapalił z miejsca tylko trzeba go było podgrzewaćlaugh.gif a w czasie jazdy biegi nie chciały wchodzićohmy.gifblink.giflaugh.gif.

Aha jakbyś nie wiedział to JD też ma bezstopniówki trochę cię nie rozumiem skoro masz na uwadze tak dobrą markę FENDT to dlaczego po niej odrazu bierzesz pod uwagę DF? co JD zły mi się wydaje ,żę 10 razy lepszy od DF.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

ja nie chcę żadnego DF na podwórku widziec...tylko fendt, massey, john deere oraz claas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

ja nie chcę żadnego DF na podwórku widziec...tylko fendt, massey, john deere oraz claas

 

czemu df nie bierzesz pod uwage?

znam kolesi który posiada df m 620 i nie narzeka a pracuje w prasie bigpack(nie pamiętam dokładnie nazwy tej prasy)no i jeszcze jakies 150 hektarów pola. w zeszłym roku zakupił fendta 312 do ładowacza. po roku czasu sprzęgło wymieniał po padło. nawet wielki fendt się psują. nie ma ciągników niezawodnych to tylko kapa żelaaza i tyle. jeśli kogoś obrarze to z góry przepraszam ale dla mnie fendty robią się przereklamowane, kupując fendt to płacisz głównie za markę.są również dobre ciągniki i o wiele tańsze. "SKORO NIE WIDAĆ RÓŻNICY TO PO CO PRZEPŁACAĆ" :D:P

Edytowano przez rafal2511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Kolego to ja ci powiem,że nie chce mi się w twoje głupoty wierzyć po roku wolne żartylaugh.gif.

Mam Fendta 412 vario i złego słowa powiedzieć nie mogę wszystko jest poprostu tak jak należy mało spala,ma siłe, radzi sobie ze wszystkim.

A kilometr dalej mieszka kolega który ma DF 6 cyl 130 Km i nie jest do końca zadowolony bo a to stawał mu na polu aż serwis trza było ściągać,uszczelka bloku puściła i pojechał do serwisu na 5 dniangry.gif ma z nim przeboje. 5 Km mieszka następny kolega który ma deutza k 100 i 2 razy robił skrzynie niedługo przyjdzie czas na 3 razblink.gif coprawda ciągnik ma ponad 5 tyś mtg no ale to troche nie normalne a 15 km ode mnie mieszka następny kolega który ma takiego JD jak ja i ma ponad 8 tyś mtg przepracowanych bez awarii cool.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

ja tak samo mogę powiedzieć ze nie wierze w to ze każdy w twojej okolicy każdy kto ma deutz fahra to na niego narzeka. :rolleyes:

mówię jak było w tym roku przed sezonem prasowania słomy wymieniał sprzęgło. deutz w prasie chodził 4 sezon a rocznie prasuje przeszło 1000 hektarów słomy. zresztą na temat deutza najlepiej jak by się wypowiedzieli sami jego użytkownicy gdyż oni mogą powiedzieć najwięcej.

 

ZAPRASZAM UŻYTKOWNIKÓW DEUTZA DO WYPOWIEDZENIA SIĘ NA ICH TEMAT. NIECH STWIERDZA CZY TE CIĄGNIKI WARTO KUPOWAĆ CZY NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@rafał Fendzie tarcze wymieniał???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

@rafał Fendzie tarcze wymieniał???

 

 

nie chce cię wpeowadzać w błąd bo nie zagłębiałem się w szczegóły ale z tego co wiem ciągnik stał kilka dni, czy to była sama tarcza czy cale kompletne sprzęgło to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

i pewnie ci zaraz chłopaki pocisną za tą tarczę....

:)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

U mnie akurat był straszny nabór na DF na początku wszyscy się cieszyli z osiągów aż do momentu gdy skrzynia kaput - neła u pierwszego użytkownikawink.gif.

Nie wiem może to felerny model no,ale psuje się, za to drugi DF o tej samej mocy chodzi jak należy co ja poradze ,że taka prawda.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj