zetor7045xD

Jaką ładowarkę kupić ?

Polecane posty

zetor7045xD    7

Witam chce kupić ładowarkę. Może być to teleskopowa albo łamana w pół. Teraz nie wiem co wybrać mam do wydania około 75 tyś. Nie chce żeby to był złom stary. doradźcie co najlepiej wybrać i na co uważać przy zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Taka o udźwigu około 2,5t może być 2t xD i więcej też. Będzie ładować drzewo na tartaku :) wysokość podnoszenia nie ma dla mnie znaczenia zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Akurat mam tartak tzn tata i widzę teraz wyższość teleskopowej, jak krótkie drewno lub kłody przerabiasz to docenisz zalete w pierwszym dniu bo wyżej drewno zhałdujesz no chyba że masz pełno miejsca. Pozatym trociny też pewnie ładujesz na coś to teleskopem wyżej sięgniesz. Choć zwykłą przegubową też dawałem radę bo wtedy ściągali kontenery do załadunku a teraz podjeżdża całym zestawem i 45 min i go niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Mamy case 4230 z turem na tartaku xD jak narazie przez 3 lata tam robi i ze wszystkim sobie radzi. Ale jak coś porządnego znajdziemy to go sprzedamy. Tylko traktor ma kilka zalet że możesz nim w pole jechać , ciągnąć przyczepę i szarpnąć przy wyciąganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

Jeżeli szukasz czegoś zamiast case to może być manitou bo tylko on ma niezależną skrzynię biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

niestety została sprzedana :/ POdajcie mi linki do jakiś fajnych ładowarek mogą być teleskopowowe albo łamane w pół . cena tak do 75 tyś , nie chce starego złomu

 

niestety została sprzedana :/ POdajcie mi linki do jakiś fajnych ładowarek mogą być teleskopowowe albo łamane w pół . cena tak do 75 tyś , nie chce starego złomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z sąsiedniej wsi znajomy kupił ładowarkę JCB z firmy ROLMAR Mazurki zapłacił ok. 50-55 tys. Moc 100 km + turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Jaką? Dobrą :lol:

Temat rzeka. Określ swoje potrzeby i oczekiwania a odpowiedź przyjdzie sama.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Którą z tych wszystkich byście wybrali ?? Pod względem wytrzymałości , dostępu do części , spalania. Spodobały mi się te dwie john deere ? co o nich sądzicie jakie mają spalanie i warto brac je pod uwagę.

http://otomoto.pl/manitou-K83606.html

http://otomoto.pl/john-deere-3200-jcb-manitou-cat-A116092.html

http://otomoto.pl/manitou-jcb-cat-same-case-zetor-741-120-A83220.html

http://allegro.pl/ladowarka-teleskopowa-deutz-fahr-30-7-manitou-jcb-i2037514887.html

http://allegro.pl/ladowarka-john-deere-jcb-cat-i2027018331.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Tata chce koniecznie takie jak pokazywałem. Ta też by nie była głupa ale ma masę i trochę spali. ALe wyczytałem że John deery są wadliwe i ich nie produkoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Deutz najmłodszy, popytaj użytkowników tych JD jest tu paru na forum patrz w galerie. Manitou ma oszczędny silnik perkinsa, JCB zresztą do roku 2006 też, ja mam nówkę JCB, części dostępne a do manitou jakoś tak mniej, choć też serwis niedaleko mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

tutaj znalazłem taką jedną, 2,8t, 6m udźwig, tylko gdybyście mi też powiedzieli, czy w Manitou oznaczenie Varioshift oznacza hydrostat, czy raczej półbiegi jak np. w Fendcie?

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ladowarki-teleskopowe/2228876/manitou-628-turbo.html

gdybyście mogli mi jeszcze powiedzieć, czy JCB ma podobną w ofercie- wys/szer. 2/2m, powyżej 2,5 tony udźwigu (oczywiście im więcej tym lepiej, ale przy tych wymiarach), około 6m wysokość podnoszenia i napęd nie hydrostat, żeby dała rady ubijać na silosie :)

Edytowano przez GRGOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Porada jak sprawdzić czy jest sprawna : Musisz w coś zaprzeć i zobaczyć czy wszystkie koła mielą jak głupie jak mielić nie będą a będziesz trzymał gaz do końca i będzie wyła to nie patrz na nią woglę bo tam jest pompa do wymiany. Bo jak wjedziesz w teren i się zakopiesz to ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj