Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcin974

wysłodki w balotach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek16    3

może w balotach to dobra sprawa bo my jak ostatnio wzieliśmy wysłodki to cała stodoła w wodzie była jak ciepło było

czarnyyyy    1

Baloty sa bardzo dobre,bo praktycznie zero odpadu,ale w stosunku do rekawa to sa duzo za drogie,a w rekawie tez nie ma odpadu.

endrju00711    11

To my wzięliśmy takie baloty ( 60 sz. ) i pod względem odpadów to nic , ale koszt owinięcia jest ogromny i więcej nie weźmiemy tych balotów

Z kolegami wyżej się nie mogę zgodzić , ja takie baloty wożę C-360 i jest spoko , faktem jest to że przód fruwa i kieruje się hamulcami . Dla zaciekliwych mogę walnąć fotkę , lecz tylko komom , ale zawsze coś

Wiadomość z agroFakt.pl

endrju00711    11

W zeszłym roku miałem przeszło sto ton, ale w tym podobną ilość mam luzem w silosie, i nic się nie psuje, a koszta są inne, już do bel nie wrócę :)

jaro93    0

A kupuje ktoś wysłodki (muto) z browaru?? W mojej okolicy takie wysłodki się kupuje najczęściej z browaru w Łodzi

czarnyyyy    1

Ja chciałem kupić z browaru w Czarnkowie, ale z tego co pamiętam to chcieli po ponad 80 zł za tonę, wiec odpuściłem sobie i doczekałem do wysłodków.

marcin974    25

Jest to produkt uboczny przy produkcji Cukru z Buraków cukrowych.

Melasa, Wapno, Wysłodki są właśnie produktem ubocznym ;)

czarnyyyy    1

W cukrowni Opalenica mozna je kupic i wychodza cos okolo 100 zl tona z transportem do 50 km. Tak nam mowil znajomy co kupowal.

zetor10045    11

Jeśli chodzi o problem psucia sie wytłoków w pryzmie miałem ten sam problem, ale w tamtym roku kupiłem 2 wywrotki (jedna w nocy druga rano) poczekałem dzień aż odparują i następnego dnia przykryłem folio i obsypałem ziemio całość, po miesiącu otworzyłem i były ładnie zakiszone do samego końca niemal zero popsutego . niestety w tym roku nie mam wytłoków cukrownia została zamknięta :angry:

czarnyyyy    1

A z innej cukrowni nie mozesz kupic?? U nas woza wyslodki z odleglosci ponad 200 km. Transport 25 ton wychodzi 2000 zl.

nhcr    3

Wrzućcie jakieś fotki tych balotów w formie owiniętej jak i napoczętej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować