Skocz do zawartości
DejmondSamWDolinie

Maquinaria Camara / Camara Polonia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Camara

Witam wszystkich, w mojej okolicy pojawił się niedawno dealer Hiszpańskiej firmy, która zajmuje się produkcją maszyn rolniczych a mianowicie Camara Polonia http://www.camarapolonia.pl/

Czy ktoś z forum spotkał się z sprzętem tego producenta, czy może podzielić się jakimiś spostrzeżeniami na ich temat, a może nawet użytkował owy sprzęt??

Osobiście jestem zainteresowany ich ofertą na temat rozrzutnika i przyczepy skorupowej, dlatego chciałbym uzyskać jakichkolwiek informacji ze strony ewentualnych użytkowników, i praktyków rolnictwa, a nie to co przedstawiciel który w teorii jest dobry...

Nikita_Bennet    100

było coś w listopadowym RPT. Wątpię abyś wiele się dowiedział bo to nowa firma która chce ukroić sobie trochę z kasy PROW/MGR.

grucha18    2

Z PROW-em mieli problem bo nie mogli załatwić homolagcji na te maszyny na początku ale nie wiem jak jest z tym teraz. Znajomy kupił rozrzutnik od nich ale nie brał go na żadne zwroty. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

grucha18    2

Sprzęt nowy więc jedynie opinie u użytkowników których zresztą szukac jak ze świecą ;) jedyny sposób to skontaktować się z dealerem i odwiedzić tych którzy sprzęt już kupili ;)

ja już wstępnie ceny negocjowałem co do rozrzutnika i przyczepy, tak że wiem kto w moich stronach ma od nich sprzęt, koleś który miał na testach rozrzutniki Wieltona (fotki w mojej galerii), kupił teraz Camare 18 ton, rozmawiałem z nim kilka razy i oglądałem sprzęt na miejscu, jego zdaniem Camara do Wieltona to dzień do nocy, jednak 30-letnie doświadczenie w rolnictwie bierze górę nad Wieltonem...

grucha18    2

A ja dla odmiany spotkałem się z negatywną opinią o rozrzutniku camary jednoosiowym nie pamietam modelu niestety. Rolnik stwierdził jednoznacznie że takiego nie kupi. Mocno bujało ciągnikem i straszne nie równo rozrzucał ale to tylko jego opinia. ;)

hubertus001    0

Witam.

Temat jest stary ale ja użytkuje rozrzutnik camara 12t. Musze przyznac ze wykonanie jest dużo lepsze niz w innych. posiadam ten sprzet juz ponad rok i jestem z niego bardzo zadowolony. Podczas transportu nie wie sie, ze ciagnie sie taki ciezar. Na polu spisuje sie wysmienicie. Jesli ktos chcialby sie dowiedziec szczegolow to prosze pisac :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się