jacek741

Odpowietraznie układu hydraulicznego ursus c-330

Polecane posty

jacek741    0

Proszę o podanie mi sposobu odpowietrzania układu hydraulicznego w ursusie c-330. Za wszystkie porady będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek741    0

Po wymianie pierścieni na tłoku podnośnika podnośnik bardzo słabo podnosi,a wcześniej podnosił dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Kolejny co myślał że jak zmieni pierścienie na super nowe to będzie miał podnośnik jak z fabryki :lol: powodzenia tylko ja mam do ciebie takie pytanie po h*j tam właziłeś jak dobrze podnosił ??? Ja tam będę jeździł na swoim aż na prawdę nie będzie dał rade podnosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek741    0

wcześniej podnośnik podnosił ale po jakimś czasie opadał. Zaglądnęliśmy tam gdyż wymiany wymagał wałek od ramion podnośnika, a pierścienie zostały w mienione przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Jeżeli przed wymianą pierścieni podnosił dobrze a teraz nie to znaczy, że coś źle złożyliście. Może kolanko nie weszło idealnie na swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekk    0

Witam. Posiadam ursusa c 335m i mam pytanie jak odpowietrzyć podnośnik? Np. podłączam tura to widzę ze zapowietrzony tak samo jak dam w gaz to podnośnik dopiero wtedy zaczyna robić. Jak go odpowietrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

" podłączam tura to widzę ze zapowietrzony"   Jak to stwierdzasz? jak podłączasz nowe węże i siłowniki to przecież gdzieś powietrze musi ujść samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Pompa  ci  szwankuje  ,  nigdy nie  odpowietrzałem  żadnego podnośnika po różnych naprawach  i  działały 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekk    0

Jak mam tura podniesionego w górze wezmę  złapie się pod łychę to pójdzie  trochę do dołu jak zejdę to do góry od razu tak samo jak odczepiam tura to siłowniki wybija do góry po odczepieniu, np. wezmę siłownik ręcznie zacznę wpychać to słyszę że w podnośniku chodzi powietrze. Zaczęło się tak dziać gdy wymieniłem rozdzielacz bo stary nie trzymał i wymieniłem uszczelnienia na tłoczysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez mon
      Witam! Mamy problem z ursusem c330. Otoż nie chce podnosić. Zastanawiamy sie co to moze byc. Myślicie ze to moze byc zwiazane z popsuciem pompy hydraulicznej?? Jezeli tak to ile ona kosztuje?? Licze na pomoc. Czekam na pytania i istotne informacje na ten temat. Dziekuję z góry
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Patrykkkz
      Witam mam pytanie jak pisze na instrukcji mf,a 255 zeby przełączyc dzialany hydrauliki zewnętrznej z dzialana dwustronnego na jednostronne trzeba przykrecic do 5mm czyli jeden obrót czy jak ???      działanie rozdzielacza 


    • Przez rami
      witam   zaciął mi się EHR   i nie chce opuścić ramion  lampa pomarańczowa miga ale żadne pokrętło i przyciski na błotnikach nie działają może ktoś wie jak usprawnić  żeby działał jak należy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj