Skocz do zawartości
karol

Jakie macie Fergusony ???

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Posiadacz Mf 6485 :)

misiek8820    0

witam mam mam 2 MF pierwszy to 3690 190 km 96 rok 8 tys nakręcone, wymiana skrzyni biegów ( u korbanków) a po za tym to nic poważniego nie ma spala mi 20 litrów na godzinę przy 4,5m talerzówce akpila "aniołku" ale w ciagu godziny zrobię 4 ha na czysto na głębokość ok 10 cm u mnie w gospodarstwie przeliczam zawsze na ha. mf 6480 na ha w cięzkiej orce ze 4 skibowym ibis na 48 cm i głebokosc ok 25 cm spala mi 18 - 20 na ha oram na 1800 obr/min wychodzi ok 9 km na godzinę i jestem zadowolony z MF zawsze mogę na nich liczyć według mnie sa oszczędne i bardzo mi się podobają wykończenie i sa proste ciągniki nastepny zakup planuje nowego mf 100 do 120 km do oprysków i nawozu żeby zastąpił mtz 82

Wiadomość z agroFakt.pl

qbix    1

MF 165 rok produkcji o ile się nie mylę 1968 ;[ dobry i dość mocny traktor c360 się chowa :blink:. Chcę kupić mu nowe, szersze koła do tyłu. Znalazłem ciekawe rozmiar mi odpowiada, ale koła te pochodzą od kombajnu i mają dość rzadki bieżnik. Czy to będzie przeszkadzać? nie będzie się szybko zakopywał?

grzen    177

mf 690 rok84 tak wiem stary może za rok będzie młodszy jakiś no i mam 2812ursus ;) pozdro

KarolFarmer    0

Witam ja mam dwa mf jedn to 4270 a drugi to5455 i powiem krutko ale szczerz te ciągniki są super i oszczędne biorę trzeciego z seri 7000tyś to o czymś świadczy jakie to ciągniki są

kilonek    0

ja mam 255 z 86 roku i od 2 lat mam 5465 120 koni, chodzi jak marzenie

a jesli w jeszcze kupywałbym jakis ciagniczek wiekszy to tylko mf seria 7400

zenas    6

:rolleyes: piękny, czerwień meksykańska MF-255, bardzo ale to bardzo oszczędny w lekkich pracach polowych. No i bardzo trwały oby tak dalej. :D

kemper    0

MF 5435 OD 1 MIESIĄCA NA RAZIE JEST OK ZOBACZYMY NA WIOSNĘ W POLU CO POTRAFI. POZDRAWIAM

Ferdek03    0

Ja mam masseya fergusona 3060 z turm mx .Komfort ma w miare ma on już 9tyś mtg dużo ale cyka przy śilniku nic nie było robione .Spalanie ma w 10l na ha w pługu lemkena 4 obracanej odkładnie40cm ma trochę ciężko ale idze.J nie chodzi w piachu tylko glinka i górzyste pola...

pawel1234    1

ja od 2 tygodni mam massey fergusona 6170 i jak narazie jestem bardzo zadowolony bo ale lata pracowałem na ursusach a teraz dopiero czuje roznice. EHR, rewers to jest super sprawa

pokorny    5

3050 kupiłem w ubiegłym roku na jesieni. Chodzi jak marzenie, ale tyle nasłuchałem się o awaryjności skrzyni biegów że przełączam dwoma paluszkami :rolleyes:

samtech84    5

Stałem się posiadaczem mf 8220 z roku 1999 z przebiegiem prawie 6200 mth (potwierdzonym książką serwisową i telefonem do serwisu) Ciągnik prosto ze Szkocji.

sieMA WSZYSTKIM MAM DO WAS PYTANIE GDZIE MOZNA KUPIC I ILE KOSZTUJE WLACZNIK PRZEDNICH CHALOGENOW I CZY JEST JAKIS ZAMIENIK DO MESSEY FERGUSONA 3090

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kinga1111
      kupiłem massey ferguson 294s na 3 biegu jest zbyt wolny może jest 4 bieg? prosiłbym o schemat biegów
    • Przez Paweł9042
      Jak wymontować lewą półoś?
    • Przez czapla112
      Witam. Czy ktoś mi powie który z tych ciągników jest "lepszy", na co zwrócić uwagę oglądając go u sprzedającego?

MF 3060 - Używany, Rok prod 1995, Moc 86km, Silnik 4 cyl Półbiegi Rewers mechaniczny.
      I w sumie nie ma więcej informacji w ogłoszeniu. Po zdjęciach nie wiele widać bo czysty jak nowy.

MF 1004 - Rok produkcji 1985, 6600 Motogodzin, silnik 4 Perkins bez turba, 3 biegi, 1 pół bieg mechaniczny, reduktor, skrzynia całkowicie mechaniczna, posiada tura, tuza, kabina ogrzewana, pneumatyka do przyczep, opony tył 80% przód 50%,stan bardzo dobry, świeżo sprowadzony z Niemiec
    • Przez mirek18
      Mam problem z moim MF-255, przy ściąganiu pokrywy regulatora pompy wyhaczyła się sprężyna główna regulatora i sprężyna biegu jałowego od dźwigni głównej regulatora, nie wiem na jaki otwór zamontować sprężyny w dźwigni głównej regulatora pompy. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?  Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez jaszczur2008
      Witam. 
      Mam problem z mf 3125 1991r. Polbiegi i przedni ogarniety.
      Mam pytanie odnosnie spalanie W komputerze. Pokazuje 0. Trzeba moze cos ustawic? Czy cos moze niedzislac.
      Wskaznik poziomu paliwa dziala.