karol

Jakie macie Fergusony ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Posiadacz Mf 6485 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek8820    0

witam mam mam 2 MF pierwszy to 3690 190 km 96 rok 8 tys nakręcone, wymiana skrzyni biegów ( u korbanków) a po za tym to nic poważniego nie ma spala mi 20 litrów na godzinę przy 4,5m talerzówce akpila "aniołku" ale w ciagu godziny zrobię 4 ha na czysto na głębokość ok 10 cm u mnie w gospodarstwie przeliczam zawsze na ha. mf 6480 na ha w cięzkiej orce ze 4 skibowym ibis na 48 cm i głebokosc ok 25 cm spala mi 18 - 20 na ha oram na 1800 obr/min wychodzi ok 9 km na godzinę i jestem zadowolony z MF zawsze mogę na nich liczyć według mnie sa oszczędne i bardzo mi się podobają wykończenie i sa proste ciągniki nastepny zakup planuje nowego mf 100 do 120 km do oprysków i nawozu żeby zastąpił mtz 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qbix    1

MF 165 rok produkcji o ile się nie mylę 1968 ;[ dobry i dość mocny traktor c360 się chowa :blink:. Chcę kupić mu nowe, szersze koła do tyłu. Znalazłem ciekawe rozmiar mi odpowiada, ale koła te pochodzą od kombajnu i mają dość rzadki bieżnik. Czy to będzie przeszkadzać? nie będzie się szybko zakopywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

MF 255 zadowolony z niego jak hol... :blink:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

mf 690 rok84 tak wiem stary może za rok będzie młodszy jakiś no i mam 2812ursus ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolFarmer    0

Witam ja mam dwa mf jedn to 4270 a drugi to5455 i powiem krutko ale szczerz te ciągniki są super i oszczędne biorę trzeciego z seri 7000tyś to o czymś świadczy jakie to ciągniki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilonek    0

ja mam 255 z 86 roku i od 2 lat mam 5465 120 koni, chodzi jak marzenie

a jesli w jeszcze kupywałbym jakis ciagniczek wiekszy to tylko mf seria 7400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:rolleyes: piękny, czerwień meksykańska MF-255, bardzo ale to bardzo oszczędny w lekkich pracach polowych. No i bardzo trwały oby tak dalej. :D


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

MF 5435 OD 1 MIESIĄCA NA RAZIE JEST OK ZOBACZYMY NA WIOSNĘ W POLU CO POTRAFI. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek03    0

Ja mam masseya fergusona 3060 z turm mx .Komfort ma w miare ma on już 9tyś mtg dużo ale cyka przy śilniku nic nie było robione .Spalanie ma w 10l na ha w pługu lemkena 4 obracanej odkładnie40cm ma trochę ciężko ale idze.J nie chodzi w piachu tylko glinka i górzyste pola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel1234    2

ja od 2 tygodni mam massey fergusona 6170 i jak narazie jestem bardzo zadowolony bo ale lata pracowałem na ursusach a teraz dopiero czuje roznice. EHR, rewers to jest super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny    5

3050 kupiłem w ubiegłym roku na jesieni. Chodzi jak marzenie, ale tyle nasłuchałem się o awaryjności skrzyni biegów że przełączam dwoma paluszkami :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    101

Stałem się posiadaczem mf 8220 z roku 1999 z przebiegiem prawie 6200 mth (potwierdzonym książką serwisową i telefonem do serwisu) Ciągnik prosto ze Szkocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszenny1997    0

MF 255 :D w gospodarstwie 35 ha prawie najwięcej roboty odwala a pomaga mu Renault 75.12 RS B)


MF 255
Renault 75.12 RS
Bizon Super Z056
Razem na 35 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sieMA WSZYSTKIM MAM DO WAS PYTANIE GDZIE MOZNA KUPIC I ILE KOSZTUJE WLACZNIK PRZEDNICH CHALOGENOW I CZY JEST JAKIS ZAMIENIK DO MESSEY FERGUSONA 3090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj