karol

Jakie macie Fergusony ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
massey15    0

Ja posiadam ciągnik Massey Ferguson 3095 z roku 1994 ze skrzynią power shift. I jak narazie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

ja posiadam od pół roku MF8150 z 1996r sam niewiem ile koni ale coś koło 190.Narazie po obrobieniu jesienią 100h to zero zastrzeżeń poza zlikwidowanymi przeciekami usunientymi poprzez podokręcanie przewodów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

witam,mój tata kupił mf 590,dobra maszyna ekonomiczny,mało się psuje,i części nie są drogie :P niby ma tylko 85km:(ale na nasze już teraz 28ha:)(dzierzawa 20ha)to nam starcza


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Ja posiada dwa MF-y tzna 255 i 3085 co do skrzyni w serji 30xx i nie tylko z moich obserwacji to niestety prawda, że są wadliwe w moim się raz zakleszczyły a znajomy posiada taki sam model to tryby już wymieniał a ma go dopiero 3 sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dopiero 3 sezon :mellow: Zapomniałeś dodać, że poprzedni właściciel zrobił nim 20 sezonów...W MF 255 skrzynia się nie zakleszcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

MF 255

MF 6160 + TUR FAUCHEUX F10

MF 828 (prasa pasowa zmiennokomorowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Ja posiadam Massey Ferguso 3635 z 2008 roku. traktorek jak na pierwszy sezon bardzo dobrze się spisywał bez żadnej usterki na ponad 600mg/h. W mojej miejscowości są trzy takie same traktory i różnie o nich mówią. Powstały trzy wersje tego ciągnika TR1, TR2, TR3. Moi znajomi mają wersje TR2 i mówią że im zrywa paski klinowe ja mam wersje TR3 i ani razu mi nie zerwało. Widocznie to musiałą być wada fabryczna. Oni mają traktorki z 2007 roku i być może jest to tym spowodowane. Pon roku czasu mogły być już udoskonalne. Zachęcam do kupna tego Masseya mój pracuje z ładowaczem czołowy i świetnie się spisuje gdyż jest bardzo zwinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@sterydek jakie masz w nim wyposażenie i ile za niego dałeś???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Wyposażenie: Radio Cd JVC

Klimatyzacja

rewers mechaniczny

6 wejść hydraulicznych

biegi: 24t 24p 40km/h wyciąga 45 z małym obciążeniem po lekkiej pochyłości

nie wiem co jeszcze o nim napisać ciągniczek zarąbisty. Mam do niego tura stoll-a Robust F 8

A cena to 156 tyś. zł. Gdyż korzystałem z PROW i musiałem kupić, a euro było wysoki i dlatego mnie tak wynisło w przeliczniku w euro to kosztuje 40 tyś euro.

Zdjęcie przy ładowaniu balotów

Mf1.jpg]

post-18540-125399006476_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilonek    0

kolego piotrze

moze masz cos z pąpą paliwowaą bo to spalanie które opisujesz niepasuje wogole do tego ciagnika

znajomy ma dokładnie 4270 i w pługach wyrabia sie 10 litrów

a pługi ma uni grudziadz wiec lekkie w ciagnieciu nie sa

a 2 częsci wsi goscio ma 4255 95 koni i spala mu 8 litry w pługach

 

jak sie sprawuje komus mf 5465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja mialem mf255 taki zlom ze masakra sprzedalem kupilem zetorka 7011 i mf na podworku nie chcem wiecej widziec

 

hyba ze kgos nowego mf ale 4 cylindrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj