karol

Jakie macie Fergusony ???

Polecane posty

Thunder    0

MASSEY-FERGUSON 35 "petrol"

foto0360a.th.jpg

foto0361i.th.jpg

 

Obecnie czeka go wymiana rozrusznika, wymieniony tylko komin (od c360) wszystko w oryginale, bez wycieków nic nie kręcone, na wiosnę odnowa :)

 

ma ktoś taki okaz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1934    1

U mnie pracują 3 MF-y 255 <3700MH> 3080 <6645MH> i 5445 <230MH> wszystkie chodzą jak w zegarku choć po ostatnim sezonie 3080 zaczyna się sypać i po kolei lecą drobne rzeczy i skrzynia już nie chodzi jak potrzeba ale to idzie naprawić ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

5465 mało pali moc wystarczająca.

 

znam też przypadek takie że gościu nie daleko mnie ma takiego samego tylko że z turem i skrzynią dyna strasznie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

witam:) JA posiadam 6120 i 3095 dynashift. Bardziej jestem zadowolony z tego drugiego i jak dla mnie nie sa to wcale zle ciagniki:) Wiadomo ze nie sa nowe i jakies tam dolegliwosci swoje maja ale to chyba jak kazdy. NIe zalewac byle czym i uzytkowac normalnie a wielkich problemow nie powinno z nimi byc:) a z Tym Twoim dzieje CI sie cos jeszcze czy tylko to?? jak mozesz to pisz to bardzej czy to CI sie dzieje na wolnych obrotach tylko czy caly czas tak?? moze troche bym mogl cos poradzic bo kolega w swoim 3050 podobny problem mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

Witam ja mam 3060 z turem faucheux F2 z 1990r i 5425 z tuerm MX U10 propilot 2011r i kocura 3512 prawaie jak MF 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurekmtz    0

Witaj . Mógłbyś powiedzieć coś więcej na jego temat tzn np: czy jest problem z częściami itp. no i czy polecasz do kupna tylko z uszkodzoną pompo wspomagania i podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

Moja stajnia MF się powiększyła kupiłem 6180 z 96r tuz+wom jedzie z Francji 6600 mtg opony przód nowe tył ponoć 70% tylko klimy brak:(

Edytowano przez kamilb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrAnimapaj    0

Znajomy ma z 2007r MF5460 i robi nim na ponad 130 ha i chwali go sobie.Ogolnie polecam ta marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow87    1

Ja mam 690 4WD. Rocznk '86 ponad 7700mth. Posiadam go od 2002r i do tej pory sprawował się dobrze. Zwrotny,mało pali i jest mało awaryjny. Teraz wiek się już daje we znaki i co jakiś czas pojawia się jakaś mała,irytująca usterka. No i silnik się robi coraz słabszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian_2639    0

ja mam mf 158 jak narazie było ok do puki pompa nie zaczęła szaleć i pomocy nie mam jak dostać od ekspertów ,

 

ciągnika używam 3 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzark    5

Ja posiadam MF-a 590

4 x 4

silnik Perkins 4 cylindry

75 KM

jak narazie sprawuje sie bardzo dobrze choć mam go dopiero rok czasu

Edytowano przez Grzark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj