Zaloguj się, aby obserwować  
kkrzysiek

Jak obnizyc wóz paszowy o 2 cm

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter    46

zapytaj andrzeja... :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hihihi

 

Upuść powietrza z kół. Tańszego i szybszego sposobu na obniżenie o 2 cm nie ma.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Też myślę że dobrze by było upuścić powietrze...

A jak już nie możesz upuszczać ( bo będzie za mało ) to pomyśl o nowych niższych kołach:)

Bo obcinać go od góry to raczej przestępstwo hehe :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Dokladnie, zamontuj mniejsze koła i po klopocie


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale po co wchodzić w koszty na 2cm?? No chyba ze ci potrzeba nie 2 a 10cm to wtedy co innego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Jak ma zwalać TMR przed obora i nadal taczkować to szukanie niższych opon ma sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale o 2 cm to może obniżyć opuszczając powietrze. Gdyby chodziło o więcej to już trzeba by bardziej kombinować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Obniżyc o 2cm i mieć luz 1cm nad stropem :rolleyes: to byle obklejona opona i szorowanie.

 

A ile w ogóle wysokości ma tren paszowóz? Producent nic nie może więcej poradzić z obniżeniem?

Edytowano przez Pawel20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

myślałem, że @andrzej będzie chciał obciąć kawałek wanny ;)

 

dawno tak beznadziejnego tematu nie było, @kkrzysiek może nie uwierzysz, ale podanie rozmiaru opony wiele by pomogło :rolleyes: nie wspominając o jakiś zdjęciach. bo w obecnej sytuacji albo załóż koła od taczki, albo upal spawrą 2cm wanny...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Jak obniżyć wóz rmh mikel 10m/3 0 2 cm

Te 2cm to tylko na wjeździe do obory czy wewnątrz też?

Najtańszy sposób to upuścić powietrza ale może pokusić się o instalację do pompowania kół w czasie jazdy. Upuścisz tylko na wjazd, ewentualnie opróżnienie a na całe mieszanie i przejazdy masz wtedy normalne ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrzysiek    0

myślałem, że @andrzej będzie chciał obciąć kawałek wanny ;)

 

dawno tak beznadziejnego tematu nie było, @kkrzysiek może nie uwierzysz, ale podanie rozmiaru opony wiele by pomogło :rolleyes: nie wspominając o jakiś zdjęciach. bo w obecnej sytuacji albo załóż koła od taczki, albo upal spawrą 2cm wanny...

jesli nie masz nic konkretnego do napisania to zamilcz i zajmij sie swoim super ciekawymi tematmi

 

Te 2cm to tylko na wjeździe do obory czy wewnątrz też?

Najtańszy sposób to upuścić powietrza ale może pokusić się o instalację do pompowania kół w czasie jazdy. Upuścisz tylko na wjazd, ewentualnie opróżnienie a na całe mieszanie i przejazdy masz wtedy normalne ciśnienie

wiazd jest ok tylko rura od dojarki i od powietrza przeszkadza od dojarki mozna by było zdemątować za kazdym razem ale od powietrza juz nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A tej rury nie da się trochę unieść do góry??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan84    21

zrób zdjecie jak to wygląda wtedy pomyślimy na pewno się da coś z tym zrobic poco czepiac się wozu paszowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

zobacz czy to kółko rozwiąże Twój problem. W większych wozach paszowych, Metaltech obniża w ten sposób o około 10cm.

Zbadaj sprawę. Za takie kółko musiał byś zapłacić 1300-1400pln netto ( za jedno :) )

 

Pozdrawiam

 

Buuz

post-24748-0-45806600-1325247001_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj