kgbck

Mc hale V660

Polecane posty

kgbck    6

Witam kupilem MC halle V660 prase pasowa czy ktos mial juz z nia do czynienia?? czy to dobry wybor 120tysiecy

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel89    7

Ktoś się chwali.

po co taki bezsensowny temat.

przed zakupem mogłes napisac czy to warto kupować tą prase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Kolego Nie o to chodzi kupilem ja w bednarach byla w bardzo dobrych pieniadzach classa juz mam wiedz nie wchodzil w gre welgery czesto sie palily u sasiadow wiedz pomyslalem ze zaryzykuje z MC HALE i tak szukam opini ale nie mam zadnej opinii bo w Polsce chyba takowej nie ma? albo nieliczne .Prasa stoi nie używana a ja sie zastanawiam czy dobrze zrobilem. Na podjecie decyzji mialem 3 dni potem juz wchodzily inne ceny dlatego tak to wyglada

 

Ortografia

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

na 300-500hektarow zaleznie od roku ona ma juz z 5 lat Mozna mowic beli zwal jak zwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel89    7

I co blachy wytarte łozyska do wymiany.

tak jak jeden z okolicy. zrobił prasą case , w 1,5 rok. 8300 belli i prasa na złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

nie o dziwo niewymienilem zadnego lozyska jeszcze i sie wlsnie zastanawialem czy niewymienic w tym, roku blachy jescze sa ale wymienialem wszystkie zebatki i niema juz oslon na rotoze wytarte a takze pekl walek jeden ale dalo sie pospawac wiedz daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Nie chce nic mowic ale napewno nie posiadasz takiej prasy jak Mchale 660i, nie ma wogole takiego modelu jak juz cos wiec albo mylisz oznaczenia na maszynie ktora rzekomo masz albo cos krecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6
trudno znalesc prawda niestety wsio z zagranicy to jakas nowosc w polsce pasowa chodz wiem ze mc halle to dobra firma zielonkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

hehe jak juz cos to V660 a nie i660 o to mi glownie chodzilo. Ja tez sie nastawiam na taka prase wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

chcialem sie co kolwiek dowiedziec a kazdy tu tylko o chwaleniu niemasz nic ciekawego do powiedzenia to sie nieodzywaj wyzej wytlumaczylem dlaczego tak a nieinaczej ze kupilem przed poradzeniem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Kolego kupilem, z checia bym po po prasowal, ale niema co stoi w garazu nie zrobila nawet jednego snopka rzuciłem taki temat(moze i z nudow w kacu, zima mozna pogadac, dowiedziec sie) moze ktos ma moze ktos opowie, ale kazdy tylko steka i gada pierdoly, więc zamykam temat

 

Błędy ortograficzne

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Wlasnie to dobre ze wyposazenie standard ale wychodzi max bo nawet sa kola Wielkie takie jak na moczary. Siatka sznurek cena 125tysiakow netto Kupilem w bednarach od firmy z rejonow nadmorskih bo podobno jest tylko 2 przedstawicieli jak narazie i szukam wlascicieli w polsce ale jeszcze neiznalazlem juz niepamietam dokladnie jaka miejscowosc musial bym zerkanac na fakture.

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xAdamo15
      Witam, posiadam prasę Feraboli Extreme 265 LT z 2013 roku, została zakupiona w tamtym sezonie i pierwsze co zauważyliśmy, że trzeba prasować słomę ułożoną w tym samym kierunku jakim jechał kombajn, jeśli się wjedzie w drugą stronę tzn "na czołówkę" z kombajnem to słoma zaczyna spadać lub wrzucać na druty dociskające, które koniec w końcu zapchają także podbieracz oraz prawdopodobnie zatrzymuje pasy ponieważ jest straszny pisk. Jest to męczące ponieważ przy jeździe na usługi trzeba naprawdę uważać jak się jeździ i nie zawsze widać jak jest ułożona słoma przez kombajn. Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Dzieje się tak z każdą słomą, czy to z pszenicy czy z kostrzewy zawsze jest to samo. Posiadałem starą prasę John Deere z którą nie było takiego problemu.
      Pozdrawiam 
    • Przez masiew
      witam. poszukuje informacji na temat pras zwijających marki Vermeer. nie chodzi mi o to, co można znaleść w google, ale oto, czy ktoś z was niał z nią doczynienia, czy ktoś może mi o niej coś powiedzieć?
    • Przez Górek12
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy i nie wiem która będzie lepsza vicon 1901 czy new holland br 750 będzie użytkowana do sianokiszonki około 300/350 bel i słomy około 100/150 
       
    • Przez Moriss97
      Witam 
      Temat rzeka, jużw ubiegłym roku miałem z tym problemjak nie to zapraszam na mój profil  '
      Taka sprawa w tym roku do sezonu muszę ogarnąć pasy w moejj prasie - NH 654 , potrzebuje wymienić na nowe 3 pasy , najlepiej aby były zakute spinkami Titan 05 bądź Mato - inne nie wchodzą w grę bo już tyle hajsu poszło że za to to by jeden nowy pas wyszedł. Spinki jakie już miałem to ankery i maszynkę mam też , nie wytrzymują i wychodzą z pasów po prostu rozwala je, Miałem też MS25 te skręcane i te już całkiem lipa. blacha gorsza, kręty odpadają masakra.
      Pytanie Głowne, gdzie dostanę 3 nowe pasy w rozmiarze 178mm do tej prasy w rozsądnych pieniądzach. Oraz firmę co zakuwa tymi spinkami. Najleoej jakby sprzedali gowe ze spinkami, ja jestem z woj.warmińsko-mazurskiego. ale ciężko tu o takową firmę.'
      Może ktoś już gdzieś kupował to wie i poradzi co z tym fantem zrobić żeby były sprawdzone. 
      pozdrawiam 
    • Przez c308
      Witam nie mogę nigdzie znaleźć wątku o tej prasie a zastanawiam sie nad jej zakupem.Otóż prowadzę małe 8 hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka(15 krów).Mam 4 hektary łąki i 4 hektary zboża po dwa żyta i owsa.Po żniwach zasiewam na nich poplon i tagze zbieram na paszę.Myślę że na te 300-350 bel rocznie wystarczy mi taka prasa miałaby współ pracować z traktorem kraft(mf 2555,u3512) proszę o opinie i porade na jej temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj