kgbck

FENDTY DEUTZE ttv 630

Polecane posty

kgbck    6

Witam posiadam same fendty nic sie nie psuje wsio genialnie chodzi itp !!! Wiec moje pytanie chcialem na prow znow wziac fendta myslalem o nowym 724 ale ceny sa zaporowe przy euro 4.0zl 4.5zl teraz tamte kupowalem po 3.19 i 3.39 euro oplacalo sie kupic i pytanie myslalem o deutzu ttv 630 w pelnym wypasie czarny kamery itp kosztuje teraz 410-420 tysiakow tak mam ugadane szersze kola po prostu fuul wypas ale fendt przyzwyczail mnie do bezawaryjnosci i niskiego spalania a takze do tms bo mam w 820 tms i w 312 tms i pytanko czy ktos ma do czynienia z deutzem ttv z którymkolwiek 410 420 430 600 610 620 najlepiej 630 i opisal mi szczerze ! I czy skrzynia jest na tej samej zasadzie co w fencie ze depczesz gaz i nic nie robisz sam dostosowuje obroty i takie tam kto ma to wie o co chodzi ja sie moge zrewanzowac opinia fendto 820 (5000godzin) 312(1700godzin) MF 5465 (3000godzin) Mf 6495(1300Godzin) Pozdrawiam czekam na powazne odpowiedzi najlepiej od kogos kto mial fendty i deutze

 

Ortografia.

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Skrzynia w TTV to skrzynia ZF, i działa na takiej samej zasadzie jak w Fendzie. Powiedziałbym nawet, że jest ciut lepsza, ponieważ posiada 4 przełożenia mechaniczne, co sprawia, że jest sprawniejsza i odciąża napęd hydrauliczny. Programowanie prędkości (tempomat) w DF TTV jest standardem. Programujesz prędkość i wio. B)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

to znaczy ja mam tak w fencie. czylli odpalam ciagnik wciskam gaz i jade nic absolutnie mnie nieobchodzi i czy tak samo jest w deutz czy tak jak ty mowisz trza zalaczyc bieg?! Bo wiesz w fencie niema biegow a wciskasz gaz to nieznaczy ze dodajesz obrotow tylko pokazujesz ile kilometrow na godzine ma jechac a obroty sam sobie dostosowuje jak potrzebuje to 1200 a jak wiecej to wiecej czyli czy deutz tez tak ma ze mozna bez zadnego dzojstika jezdzic i ze jak ora to pod gore dodaje sobie obrotow a jak zjezdza odejmuje ?! Jezdziles fendtem na tms?!

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

kolego kgbck mam takie pytanie. Czy w fendtcie jak masz ten tms to jak go włączysz to czy kiedykolwiek on wchodzi na obroty 1800 i wyżej jeśli potrzebuje większej mocy? A jeśli tak to czy np. można ustawić żeby nie wchodził na większe obroty niż 1800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

i co oznacza skrzynia ZF?

 

Tak mozna wsio ustawic bo skrzynia w fendtach jest genialna na wszytkich testach zawsze dostaje fuulpuktow i mi bardzo pasuje bo jezdze na nich od 4 lat w 820fendt i 312 fendt dlatego tak dopytuje jaka jest dokladnie w deutzu bo nie mam gdzie sie takim przejechac a jak juz zamowie to juz umowy nie zerwe jak bedzie źle

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

ZF to producent skrzyń o ile dobrze pamiętam.


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

ja jeżdże na niej już 5 lat tylko że właśnie nie mam tms i właśnie byłem tego ciekawy. Bo np. ja robię najcięższe prace przy obrotach 1580-1600 a jest to oranie i agregat podorywkowy. I spalanie jakie mi wychodzi to przy orce 8-13l/ha a agregat średnio 10-12l/ha. No a w tms chodzi o to żeby było jak najmniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

a skąd jesteś? że nie masz możliwości sie przejechać


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Dolnyslask dokladnie glogow Okolice i nikt niema ttv-a nawet u delera niema;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

szkoda że nie z zachodniopomorskiego bo mam znajomego co ma taki ciągnik :P


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

A w tms jest tak ze jak ma lekko to i ora majac 1300obrotow jak ma cieżko to nawet 1800 ale srednie spalanie wyjdzie przy robotach zwożenie snopkow z pola nigdy nie mam wiecej niz 1200obrotow nawet jak poginam ze snopkami na widlach 20kilometrow na godzine i srednie spalanie jest na poziomie 3-5litrow na godzine wiedz warto miec tms-a

 

Kolego a jestes w stanie Popytac go jaki ma dokladnie model i o awaryjnosc?! i sile uciagu zapytac dla mnie

Edytowano przez Matey
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

no moge zapytać. Widze że masz fanjny sprzęt, a ursusa jakiegoś może masz ? bo szukam większego do kupna


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

heh mialem 4 ursusy 5314 1634 1734 1934:) sprzedane juz od 4lat nie mam zadnego:) 300hektarow to bardzo duzo na taki sprzet .nie mowie ze nie dawaly rade ale komfort(Jego brak) awarie(Nagminne) mnie Dobijaly CHodz pochwalic moge 5314 zrobil 5000mt nie robil nic cieżkiego nawozy i opryski nic mu nie bylo a z duzych 1634 nawet sie spisywal a tamte 2 (POZAL SIe BOZE):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

aha, bo widze ze masz podobny sprzet do takich "jednych" z moich stron...


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Na moj teraz sprzet nienarzekam poprostu dokupilem prase pasowa i brakuje mi traktora pomyslalem ze szkoda kupowac traktora 120konnego do gospodarstwa tylko do prasy bo nic wiecej potem by nierobil dlatego pytam o tego ttv 630 bo moge nim presowac a potem orac siac itp a TEn moj juz powoli dziadek fendt(5000godzin) troszke zostanie odciazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Tak mozna wsio ustawic bo skrzynia w fendtach jest genialna na wszytkich testach zawsze dostaje fuulpuktow

akurat skrzynia w Fendtach jest jedną z najgorszych na rynku pod względem osiągów ;) ale propaganda jej pomaga

Bo wiesz w fencie niema biegow

skrzynia Vario ma dwa biegi (przełożenia polowe i drogowe) jeśli tego nie wiesz to nie masz Fendta!!! ;[


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

kolego to nie sa biegi to sa zakresy pomaranczowy guziczek pod dzojstikiem kolo drugiego z napisem N naciskasz N i zmieniasz zakres mala kropeczka nad predkosciomierzem wtedy przeskakuje niechodzi o osiagi kolego bo skoro moj fendt ma jakies tam 200Kucy a niech skrzynia troszke jemu zabierze to w niczym nieszkodzi ja moge na 1700obrotach jechac kazda predkoscia nie co 0,5kilometrow czy 3kilometry moge jechac co 0.1kilometra a obroty mam non stop 1700 wiedz ma duzo mozliwosci wykorzystania bo jak nieidzie z plugiem 12 to idzie 11,9 11.8 11,7 a obroty niespadna a w skrzyniach z biegami pod obciazeniem jak niedize 12kilometrow to nizszy biek ma juz tylko 10,6 taki przyklad pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

gadu 39483591 mozesz odezwac sie do mojego znajomka, co ma tego deutza. On powiedział ze ci odpowie na pytania.

Edytowano przez damianus2222

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

dzieki juz zagaduje do niego

 

Dowiedzialem sie wsio dzieki kolego za pomoc temat mozna zamknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj