Zaloguj się, aby obserwować  
miki26

Fahr m 770 Jaki olej do układu hydraulicznego.

Polecane posty

miki26    0

witam. mam pytanie jaki olej sie lejej do hydrauliki i czy mozna mieszac . ile wchodzi tego oleju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

witam. mam pytanie jaki olej sie lejej do hydrauliki i czy mozna mieszac . ile wchodzi tego oleju :)

---------

olej hydrauliczny :)

Ja zmieszałem i dalej działa.

Ja Hydrolu dolałem tak ok 5l i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki26    0

witam. kupiłem olej do hydrauliki (tak mówił sprzedawca) ze to jest dobty olej :P Lotos oli falco cd 15w/40 czy moze byc on do hydrauliki :) bo mi sie nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

ja kupiłem taki olej 'orlen agro hl 46' 5 litrów kosztowało 50zł zlałem trochę z kombajnu starego dolałem tego nowego i wymieszałem dobrze odstawiłem na parę dni nic się nie odstało nie zważyło to wlałem tyle co brakowało żniwa przechodził i było ok

Edytowano przez robert983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

witam. kupiłem olej do hydrauliki (tak mówił sprzedawca) ze to jest dobty olej :P Lotos oli falco cd 15w/40 czy moze byc on do hydrauliki :) bo mi sie nie wydaje.

To olej silnikowy

 

ja kupiłem taki olej 'orlen agro hl 46jest po co miał by kłamać

Też taki dolewam do układów hydrauliki i nie było nigdy problemu.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
    • Przez jarx08
      jaki olej wlać do skrzyni Jd 6810?
      czy po wymianie wymagana jest jakaś kalibracja?
    • Przez Nasters
      Witam  mam problem Lamborghini 1060 otóż do 1 tys obrotów z odmy leci delikatnie biały dymek lecz pod za dużym ciśnieniem po zwiększeniu obtotów z odmy zaczyna kapać olej czym większe obroty więcej oleju ?? ktoś może już to przerabiał ?? uszczelka ?? pierścienie ??
    • Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj