Skocz do zawartości
SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek15h    14

Czy ktoś z podkarpackiego dostał już dopłaty? Czy władza nas nie lubi bo nie głosowaliśmy na nią i dadzą nam na końcu?

Zombi330    49

z tego co słyszę to dopłaty za 2013 dostali już znacznie wieksi rolnicy i ci co dużo później składali wnioski także loteria i tyle

Edytowano przez Zombi330

Gość czacha17   
Gość czacha17

WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA DLA PRACOWNIKÓW ARIMR Z POWODU OBNIŻENIA IM PENSI ZA GRUDZIEŃ O 50%. :(

Byłem dzisiaj w regionalnym oddziale ARIMR i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dowiedziałem się że w tym roku system komputerowy ARIMR w całej Polsce już nie będzie działał :blink: ( 18 grudzień , do świąd prawie tydzień ). NA moje pytanie czy w tym roku będą jeszcze naliczać dopłaty ,wydawać decyzje , pani popatrzyła na mnie jak na głupiego i powiedziała " a na czym jak system nie działa ".

Tak sobie myślę że lepiej by zamknęli na głucho wszystkie biura ,bo jaki mają sens tam siedzieć ???

A pomyśleć że niektórzy muszą pracować w rożnych firmach w wigilię do samego wieczora , no cóż ...

Wiadomość z agroFakt.pl

damian40000    85

już z miesiąc na drzwiach wisi że w tym tygodniu można jedynie oddawać przemieszczenia i zgłoszenia na kartkach ale paszportu i tak nie wystawią. Nic innego się nie załatwi bo system nie działa.

kokoman0    59

Decyzja za obszarowe przyszła 2 grudnia a kasa na koncie tydzień później. Na dzień dzisiejszy wszystkie dopłaty na koncie. Normalnie jak nigdy :)

Maly86    17

Decyzja z 3 grudnia, po zastosowaniu współczynnika korygującego obcieli 141zł. Jak narazie przelew jeszcze gdzieś się błąka :D

Zombi330    49

jaka tam awaria systemu to mydlenie oczu moim zdaniem po prostu kaska na dopłaty już się skończyła w tym roku i tyle ale wstyd sie przyznać

Zombi330    49

celowo no jeszcze lepiej świetny moment wybrali geniusze - ale ARiMR tylko dystrybutor a paliwo podaje niejaki pan szczurek który widać przykręcił już kurek

skywalker89    39

u mnie dopłaty przyszyły kilka dni temu, wielkość gospodarstwa ponad 40ha, obcięli prawie 2500zł.......... :/

lubelskie, tomaszowski

mlodyhef    143

No tak... czyli mimo przyjścia decyzji kilka dni temu dopłat na święta nie będzie.

master20002    157

Czy ktoś z podkarpackiego dostał już dopłaty? Czy władza nas nie lubi bo nie głosowaliśmy na nią i dadzą nam na końcu?

Nic nie ma. Ani decyzji ani tymbardziej pieniędzy. U mnie zawsze pieniądze przychodziły dopiero gdzieś w marcu. Kilka lat pod rząd miałem kontrolę, prawdopodobnie przez sąsiada.

bazalt50    9

Cisza. Ani decyzji, ani kasy. Ale znajomy z Agencji sprawdził moją "kartotekę". Przynajmniej wiem że wypłatę mam zatwierdzoną i wiem ile dostanę.

Nikita_Bennet    100
...znajomy z Agencji sprawdził moją "kartotekę". ...
nie pisz o takich rzeczach publicznie, potem się roznosi że z agencji idzie wszystko się dowiedzieć.

ciemniak    1

Łódzkie. Decyzję dostałem na początku grudnia(obcięli 44 zł).I za tydzień z kawałkiem przyszła kasa na konto (ok 13 ha)

ONW dostałem w październiku.

XTRO    160

co to za sprawiedliwość że jednym obcinają 300 zł a innym 3000zł ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vinci007
      Witam!

Zakładam nowy temat "Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000  w ramach Prow 2014-2020"
      Na ten temat jest mało wiadomośći w necie, a program rusza już w I kwartale 2017 roku. 
      Każdy niech pisze co wie? Jakie wymagania, na jakie maszyny można dostać itp.

• Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez marluk
      witam

czy wie ktos w ramach tego programu przez jak długi czas od otrzymania pomocy nie mozna zakonczyc dzialalnosci gospodarczej? czytalem rozporzadzenie ale moze mi cos umknelo.