Skocz do zawartości
SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bolid20    35

Ja miałem kontrolę w listopadzie a dziś przyszła decyzja o przyznaniu płatności

Edytowano przez bolid20

slawekz1975    0

ja miałem kontrole 13 12 2012 a dzis pismo ze sie nie wyrabiaja ze wzgledu na złozony charakter sprawy oraz techniczne problemy z przeprowadzeniem wszystkich kontroli wydanie decyzji do 30 kwietnia

poosa21    53

Dziś sąsiad dostał pismo że sie nie wyrabiają w ARiMR i dopłaty bede do 28 czerwca na koncie.

Wiadomość z agroFakt.pl

kokoman0    59

Dzisiaj dostałem decyzje w sprawie dopłat bezpośrednich i ONW oraz informacje, że dopłaty rolnośrodowiskowe mają być naliczone do 30 kwietnia. Teraz zostało czekać na kasę.

Pedro    2

Czyli u mnie to samo co u slawekz1975 że wniosek zostanie rozpatrzony do 30.04.2013 i pewnie kasa będzie dopiero w czerwcu

szumi    5

Czy nie nadchodzi czas, aby podziękować Kalembie i całemu PSL!

• Like 1

arko2255    8

To co podaje ARIMR dotyczące zrealizowanych dopłat to wielka ściema i propaganda jak za komuny.

Gdzie te miliardy, które trafiły już na konta rolników? skoro w niektórych rejonach zrealizowane wypłaty wynoszą około 30%

kokoman0    59

To co podaje ARIMR dotyczące zrealizowanych dopłat to wielka ściema i propaganda jak za komuny.

Gdzie te miliardy, które trafiły już na konta rolników? skoro w niektórych rejonach zrealizowane wypłaty wynoszą około 30%

W moich okolicach już bardzo dużo ludzi dopłaty dostało po za mną oczywiście także ja jestem w stanie w to uwierzyć.

JurekS    4

Wiec tak, mój ojciec decyzja z 31 grudnia 2013 pieniadze na koncie dziś ok 16.00, Ja jeszcze nie mam decyzji była u mnie kontrola fotograficzna, dostałęm pisemko o przedłużeniu postępowania do 30 kwietnia i czekam. Obaj mamy powyżej 45 ha we wnioskach i jesteśmy ze ślaskiego.

zbyszek8201    22

u mnie i kilku sąsiadów też są pisemka,że decyzja będzie do 30 kwietnia-wszyscy mieli kontrolę w żniwa

jaro30    10

Kontrola w całej wsi przez firme geodezyjną w listopadzie wyrywkowo jeszcze raz przez warszawe i narazie cisza oczywiście poprawki ,obcięcia zwroty z ONW-u są ale kasy nikt nie dostał .A tak wogóle to dostali tylko nieliczni więc niewiem z kąt te dane z agrobiznesu.

dopłaty brak przysłali tylko pismo że decyzję obszarową i rolnośrodowiskową wydadzą do 30 marca , najlepsze że 2 listami przysłali te pisma do dopłat bezpośrednich jednym a do rolnośrodowiskowych drugim tego samego dnia , jeszcze na dodatek są jacyś nie przytomni bo daty im się popierniczył na jednym piśmie jest że zostało napisane 28 marca 2013 .

Sadek    449

W moich okolicach już bardzo dużo ludzi dopłaty dostało po za mną oczywiście także ja jestem w stanie w to uwierzyć.

W naszym rejonie też dużo osób już dostało.

pow. Ciechanów

szumi    5

Dzisjaj przysłali do mnie i do kilku sąsiadów pisemka,że decyzja będzie do 30 kwietnia - wszyscy mieli kontrolę fotograficzną w żniwa. Generalnie w mojej okolicy (Lublin) nikt kasy nie dostał.

jacek1296    67

Decyzja 20.02, tego samego dnia odwołanie od decyzji. Dziś decyzja o uznaniu mojego odwołania, kasy brak.

malkor429    3

Dziwne,ja mam decyzję z 23 stycznia a dopłat nadal nie mam.Czy jest jakaś logika w tym szaleństwie?

Rebel21    22

Wkoncu cos drgneło decyzja jakies 3 tygodnie temu na onw a 5marca na koncie reszty ni widu ni słychu... Starszemu przyszło pismo ze dezyzja zostanie wydana do konca maja wiec chyba w czerwcu dostanie bo kontrol była na jesieni a do tej pory zadnego protokołu pokontrolnego nie wysłali co oni tam kur.... robia żal....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?