Skocz do zawartości
SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Luke16    177

U nas w okolicy mało kto dostał ... Jeden sąsiad tylko z wioski dostał i jeden mój klient z innego powiatu ... A tak to do tych osób co jeżdżę nikt nie dostał i dzisiaj tata dzwonił do banku to dopłaty są wstrzymane ... To tak jak Poczta Polska ... Wpłacasz pieniądze i czekasz tydzień jak przeleją na Twoje konto... Masakra z tym naszym rządem (pisze z małej litery bo wstyd jakoś się nim wywyższać ... )

thug    196

ja licze na kwiecień ale to ze względu na rośliny jakie uprawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

arko2255    8

Za 2013 będą jeszcze napewno, ale nie wiadomo co będzie od 2014, bo jak narazie to mało szczegółow w sprawie nowej wspólnej polityki rolnej na lata 2014-2020.

marulekk    63

wczoraj obszarowe przelali

Pani w banku mówiła, że coś drgnęło w przelewach bo jest ich więcej

powiat Bialski, Lubelskie

edit:

jedni mówią o modulacji, że dotyczy wszystkich dopłat (obszarowe, onw, rś) inni że tylko dotyczy obszarowych

Ja powiem tak, w tamtym roku obszarowe miałem prawie takie same jak teraz +- 400zł więc chyba modulacja dotyczy tylko dopłat obszarowych

Edytowano przez marulekk

marekm24    0

Witam. Dzis dostałem otrzymałem z ARiMr raport z przeprowadzonej kontroli terenowej. Na 1 z działek stwierdzono obszar tymczasowo niekwalifikujący sie do płatności. Moze mi ktos wyjaśnić co to oznacza????

slawekz1975    0

MAREKM KIEDY MIAŁES KONTROLE BO JA 13 GRUDNIA I NARA ZIE RAPORTU NIE MA

Caps Lock

Edytowano przez MAT912

arko2255    8

Dzisiaj obszarowe na koncie czyli już wszystko dali. Lubelskie

A ile kolego masz ha? kujawsko-pomorskie nadal cisza.

Sadek    450

My dziś dostaliśmy mazowieckie pow. ciechanowski ( na modulację też się załapaliśmy i 1500 do tyłu).

Edytowano przez Sadek

krzysztoff    9

modulacja podobno w 2013 roku ma obowiązywać tylko powyżej 300 tys.zł , Dla nas "mniejszych" kasa się znalazła....Takie nieoficjalne wieści z Wiejskiej...

west    45

Pitolicie hipolicie! modulacja w tym roku na tych samych zasadach obejrzyj sobie relacjie z posiedzenia sejmowej komisji rolnictwa

koma666    162

jak myslicie, gdyby w całej unii przestac wypłacac dopłaty to jaki kraj, a raczejrolnicy z jakiego kraju poradziliby sobie najlepiej ???

farmervip    78

Witam. Dzis dostałem otrzymałem z ARiMr raport z przeprowadzonej kontroli terenowej. Na 1 z działek stwierdzono obszar tymczasowo niekwalifikujący sie do płatności. Moze mi ktos wyjaśnić co to oznacza????

Pewnie masz obszar gdzie nic nie robisz a podajesz całą działke do płatnośći

thug    196

jak myslicie, gdyby w całej unii przestac wypłacac dopłaty to jaki kraj, a raczejrolnicy z jakiego kraju poradziliby sobie najlepiej ???

w Europie zapewne Francuzi już do tej pory sie nieźle obłowili tak samo Niemcy więc tak czy siak miliby zaplecze itd ale tak na marginesie bez dopłat europejskie rolnicctwo nie ma zadnych szans z wysokodotowanym w Usa czy wielkoobszarowym Australia Argentyna itd

marekm24    0

MAREKM KIEDY MIAŁES KONTROLE BO JA 13 GRUDNIA I NARA ZIE RAPORTU NIE MA

Caps Lock

Kontrole miałem 04.01.2013

waldi33    0

witam panowie w tym tygodni dostałem wniosek odnośnie dopłat bezpośrednich na rok 2013 i w rubryce 8 obszary specjalne mam wpisane SB-2 w objaśnieniu pisze że działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie cieków wodnych i moje pytanie brzmi;czy są jakieś ograniczenia co do nawożenia,ochrony chemicznej.a 2 pyt czy jeśli jest ten obszar specjalny to jest szansa na jakieś dodatkowe dopłaty?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez misiekbz2
      Witam. Byłem dziś w ODR i od marca podobno ma być nowy nabór. Województwo świętokrzyskie zna ktoś kogoś dobrego do zrobienia i prowadzenia biznesplanu? Gość z ODR od razu kazał przyjść po nowym roku i że zrobi ale nie wydaje mi się żeby był bardzo "obity flakami".  I jakie są ceny za prowadzenie i zrobienie biznesplanu?
    • Przez Vinci007
      Witam!

Zakładam nowy temat "Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000  w ramach Prow 2014-2020"
      Na ten temat jest mało wiadomośći w necie, a program rusza już w I kwartale 2017 roku. 
      Każdy niech pisze co wie? Jakie wymagania, na jakie maszyny można dostać itp.