SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

pabloooo    124

decyzja z 3 grudnia, dopłaty obszarowe 14 stycznia na koncie .woj Lubuskie powiat Zielonogórski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

powiat kętrzyński, przyszło parę przelewów dla tych co mają więcej ziemi ale tylko kilka przelewów.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widać wyżej po postach to już trochę kasy ludzie dostali, ja na razie o kasie mogę zapomnieć 2 rok z rzędu kontrola z agencji rolnośrodowiskową i obszarowa, jak się kontrolerów pytałem dlaczego 2 rok z rzędu mam kontrole to powiedział że tak komputer wylosował, nie wiem jaki jest sens kątrolować ludzi drugi raz jak za pierwszym razem wszystko było dobrze . w tamtym roku kasa w maju w tym pewnie tak samo ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan84    21

może u was trochę płacą lubelskie pow hrubieszów nic nikt nie słyszał o wypłatach moja gmina miała kontrolę ganiali po polach łąkach opryskiwacze obory pewnie dadzą nam w czerwcu kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Marzenia o szybkiej wypłacie dopłat prysnęły. Jutro kontrola rolnośrodowiskowa.

Edytowano przez ryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Kolego @newhollandt6 też tak mieliśmy kilka lat do tyłu! Że rok po roku kontrola! Jedni drugich sprawdzają!Ale przynajmniej już takiego strachu nie ma jak przy 1 kontroli :P Moim zdaniem to powinni tak zrobić jak jest ok to dostajesz kasę prędzej a nie czekasz do czerwca! Ale póki co to pewnie tylko moje marzenie ;) Jak narazie to nic na konto nie wpłyneło! Czekamy i byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

Zaktualizowałem tytuł tematu.

fajnie tylko jeszcze by pasowało połączyć ten temat nie przyklejony dopłaty 2012/2013 by wszystkie informacje jakoś w jeden zebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Sąsiedzi mieli decyzje z początku grudnia i kasa na koncie ja decyzję dostałem przed świętami i na koncie pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

powiat gniezno ONW bylo juz w grudniu jeszcze przed decyzją ,w styczniu decyzja i wplacają już na konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

dzisiaj doszły dokumenty pokontrolne dopiero , także na forse jeszcze troche poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

dzis dostałam decyzję, kasy brak, ale 10% zabrali z nadwyżki bo dopłaty są większe niż 5tys euro. Szlag by to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomek7    0

Lubuskie- decyzja 17,12,2012 kasy nadal brak,ucieli około 2000zł,wpłyneło tylko ONW 07,stycznia,


rolnik15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj