SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janinka    0

Hej :rolleyes: ja mam decyzję z 15 grudnia i też nie mam kasy. Pozdrawiam wszystkich czekających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

My w na koncu listopada dostalismy decyzje, a kase na poczatku stycznia

 

 

Mam pytanko a mianowicie chce sprawdzic kilka numerow gospodarstw tzn mam numer gospodarstwa i chce sie dowiedziec gdzie to gospodarstwo sie znajduje i np do kogo nalezy Wiec gdzie moge uzyskac takie dane poza ARiMR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

@ gucik131 Jestem przygotowany na czekanie-miałem jesienią kontrolę i już się na to przygotowałem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Jak zwykle aby ładnie wyglądało statystycznie wypłacają najpierw drobnicy i się chwalą że prawie 70% wniosków jest już zapłacone ale jeżeli spojrzeć na tą sprawę kwotowo to nie wypłacili jeszcze 50% środków przeznaczonych na dopłaty czyli średnie i większe gopsodarstwa niestety muszą czekać. Ja nie miałem żadnej kontroli a decyzji nadal brak jedynie ONW dostałem w połowie grudnia. Całe szczęście że magazyny pełne zboża i jakoś specjalnie mi to nie doskwiera ale wkurza trochę ta propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42

to i tak dobrze, że ONW chociaż dostałeś, u mnie nie ma żadnej decyzji do dziśsad.gif a kontroli też nie maiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Mnie też wku...-denerwuje jak czytam na stronie ARIMR że ponad 900 tyś rolników ma środki na kontach ,a jak kogoś zapytać ze znajomych czy dostał pieniądze z dopłat to nikt nie dostał kasy i nie słyszał żeby jego znajomi dostali .

Byłem kilka tygodni temu w oddziale ARIMR zgłaszać przemieszczenie świń i zapytałem pracownika o dopłaty ,powiedział mi że REALNY termin to jest 60 dni od otrzymania decyzji .

 

Prawda jest taka że brakuje pieniędzy w Państwowej kasie i "żaglują" pieniędzmi które otrzymali z budżetu UE na dopłaty dla rolników.

 

decyzja 16 Grudzień -kasy oczywiście nie dostałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

to nie do końca tak bo w moim rejonie mało kto jeszcze nie dostał decyzję rozsyłali w listopadzie i po 3-4 tygodniach wypłacali. Chyba pierwszy raz dostaliśmy w grudniu kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

A mam pytanko czy wzorem lat poprzednich jest dostepna lista osob uprawnionych do otrzymania doplat? jesli tak to moze ma ktos namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Do mnie dziś przyszły papiery z ARiMR zaglądam a tu wniosek 2012. A ciekawe kiedy te za 2011 dostanę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mam pytanko czy wzorem lat poprzednich jest dostepna lista osob uprawnionych do otrzymania doplat? jesli tak to moze ma ktos namiary?

Niestety taka lista jest już niedostępna z wyjątkiem osób prawnych.

 

 

http://www.beneficjenciwpr.minrol.gov.pl/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejns    1

Dzisiaj miały być kolejne przelewy ale jakoś nikt sią nie chwali że dostał kaske, ja też nie dostałem

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

JPO, UPO dzisiaj, reszta w grudniu 2011. Obecnie ARiMR wypłaciła już wszystko teraz czekam na dopłaty 2012 :D


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

dziś przyszła decyzja i tak szybko mając kontrole obszarową metodą Foto:rolleyes:najlepsze jest to że dostałem kare finansową 1% potracenia za to że za mały obszar do płatności podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

jak za mało podasz to ich to nie interesuje !!! tylko jak podasz za dużo przynajmniej zawsze tak było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Kolega gucik131 myli się, ta kosa kosi w obie strony ;[


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

jak ja zawszę zaniżam kilka arów co by nie mieć problemow od samego początku dopłat robił tak mój ojciec a teraz ja, w tym roku miałem kontrole metodą foto i wszystko było dobrze jedną działkę za dużą podałem, ale mieściła się w granicach tolerancji! miałem również kontrole odnośnie płatności zwierzęcej i wszystko dobrze, dziś kasa na koncie decyzja z 16 grudnia. nie będę się kłócił bo dobrze nie znam przepisów, ale jeśli podam za mała działkę to przecież ARiMR na tym zarabia jak również państwo to czemu by mieli za to karać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj