SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    315

no ja dziś byłem i na razie przelewów z ARiMR nie robią a u mnie kasy za bezpośrednie dalej nie ma ;[


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubas340    2

Miałem kontrolę w 2010 , pieniądze dostałem wiosną 2011. A na rok 2011 nawet decyzji nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

Podobono w tym roku na kase tzreba czekać dobry miesiąc ale spływają cały czas bez przestojów decyzje z rolno środ mam z połowy grudnia na obszarowke czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

no ja dziś byłem i na razie przelewów z ARiMR nie robią a u mnie kasy za bezpośrednie dalej nie ma ;[

nikita robią przelewy ja wlasnie sprawdzalem stan konta i przelew przyszedl dzisiaj:) bardzo milo mnie zaskoczyli bo spodziewalem sie w lutym:) pozdrawiam:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

a kiedy dostałeś info o wysokości dopłat??? jak możesz to napisz mi na gg skąd dokładnie jesteś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

a kiedy dostałeś info o wysokości dopłat??? jak możesz to napisz mi na gg skąd dokładnie jesteś pozdrawiam

 

decyzja z konca listopada:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

no a ja wczoraj się dowiedziałem że płatności bezpośrednie są na koncie. Czyli mam komplet.

A już myślałem że będę musiał kombinować z jakimś k. komercyjnym na wkład własny a tutaj akurat wystarczy ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

Jeśli krowę sprzedałem po w lipcu to powinienem dostać na nią dopłatę ?? a drugie pytanie mam, tata pomylił się i zamiast krowy wpisał ciele czy jest szansa odwołać się i dostać na nią dopłatę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

Do dnia dzisiejszego tj 10.01.2012 ani decyzji o płatnościach ani o ONW ani też Rolnośrodowiskowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejns    1

Dzisiaj dostałem decyzje, z tego co czytam widze że za miesiąć powinna być kasa,już myslałem że będe czekał do czerwca przez to że miałem kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

coś czuję,że w tym roku dostane 30 czerwca!!! ;[ dobrze,że trochę nawozu mam na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

o dziwo decyzje z rolnosrodowiskowego dostałem dwa tygodnie temu, pieniądze też ale ONW i reszty nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj