SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

2xandrzej360    66

ja jestem ciagle dobrej mysli i żyje tą nadzieją ze moze w tym tygodniu będzie kasa tydzień mija i kasy brak a wydatków coraz to więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Na stronie arimru napisali dzisiaj ze wypłata trwa bądźmy dobrej mysli

Codziennie to piszą


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

To chociaz raport masz:). A mi przyslali pismo w ktorym informuja, ze przesuwaja o kolejny miesiac wydanie decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Wreszcie dopłaty na koncie :) Jeszcze tylko rolno srodowiskowe zostały


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Decyzja z 2 stycznia a pieniadze z dopłat bezpoś. wczoraj na koncie...zostało jeszcze ONW


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

nie mam pojecia co po tym raporcie chyba z tego oszacuja czy cos urwac czy nie..... wczesniej było pismo ze decyzja do konca maja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

dziś otrzymalismy pismo ze decyzja zostranie podjęta do 30 czerwca to kiedy będzie wypłata ? piszą jeszcze ze przsuneli termin z braku dowodów a przeciesz dopiero co przyslali rapor z kontroli i tam wynika ze wszystko jest ok o jakie dowody czy dokumety im chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

u mnie raport pokontrolny przysłali 15 stycznia biuro powiatowe dopatrzyło sie błedów i wysłało go do torunia a tam maja czas na wszystko maja wydac decyzje 30 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eminencja    4

witam panowie w tym tygodni dostałem wniosek odnośnie dopłat bezpośrednich na rok 2013 i w rubryce 8 obszary specjalne mam wpisane SB-2 w objaśnieniu pisze że działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie cieków wodnych i moje pytanie brzmi;czy są jakieś ograniczenia co do nawożenia,ochrony chemicznej.a 2 pyt czy jeśli jest ten obszar specjalny to jest szansa na jakieś dodatkowe dopłaty?

 

jest to scisle powiązane z cc

wyjasnienia tutaj

http://wodr.poznan.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2002:strefy-buforowe-wym%C3%B3g-cross-compliance&tmpl=component&print=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

mylicie sie panowie ja tez jeszcze nie dostałem kasy ma termin na 30 czerwca i wiem o paru osobach z mojej okolicy co tez czekaja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    839

Przed wczoraj dostałem kolejny raport z kontroli po kontrolny, a decyzji jeszcze nie ma. U nas w powiecie to co powyzej 10ha to może 20% dostało już kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

u mniebył bład w raporcie brakowalo jednej cyfry to oddział regionalny 5 miesiecy to poprawiał przysłał mi poprawiony raport ale do powiatu jeszcze go nie dosłał takze decyzji nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Cisza i u mnie. Ja nie wiem trzebaby jaką obławe zrobić na ARiMR


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

te raporty to paranoja, mam jendna dzialke 1,83 ha a oni namierzyli tam 2,03 ha :P i pisac w nastepnych doplatach to co oni namierzyli? :P to sa jakies jaja normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

Cisza u staruszka nadal decyzja ma byc wydana do 30 maja hm zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

Kontrole mialem 13 lutego a raport pokontrolny przyszedl 3 dni temu. Decyzje mi mieli wydac najpierw do 30 kwietnia, ale sie nie wyrobili i teraz maja to zrobic do 30 maja. Znajomy pracuje w ARiMR, pytalem co sie dzieje, to powiedzial, ze maja problem z systemem i dlatego tak dlugo to trwa. Pozostaje tylko zacisnac zeby i czekac cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj