SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Luke16   
Gość Luke16

U nas w okolicy mało kto dostał ... Jeden sąsiad tylko z wioski dostał i jeden mój klient z innego powiatu ... A tak to do tych osób co jeżdżę nikt nie dostał i dzisiaj tata dzwonił do banku to dopłaty są wstrzymane ... To tak jak Poczta Polska ... Wpłacasz pieniądze i czekasz tydzień jak przeleją na Twoje konto... Masakra z tym naszym rządem (pisze z małej litery bo wstyd jakoś się nim wywyższać ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

ja licze na kwiecień ale to ze względu na rośliny jakie uprawiam


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arko2255    8

Za 2013 będą jeszcze napewno, ale nie wiadomo co będzie od 2014, bo jak narazie to mało szczegółow w sprawie nowej wspólnej polityki rolnej na lata 2014-2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

wczoraj obszarowe przelali

Pani w banku mówiła, że coś drgnęło w przelewach bo jest ich więcej

 

powiat Bialski, Lubelskie

 

 

edit:

 

jedni mówią o modulacji, że dotyczy wszystkich dopłat (obszarowe, onw, rś) inni że tylko dotyczy obszarowych

Ja powiem tak, w tamtym roku obszarowe miałem prawie takie same jak teraz +- 400zł więc chyba modulacja dotyczy tylko dopłat obszarowych

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekm24    0

Witam. Dzis dostałem otrzymałem z ARiMr raport z przeprowadzonej kontroli terenowej. Na 1 z działek stwierdzono obszar tymczasowo niekwalifikujący sie do płatności. Moze mi ktos wyjaśnić co to oznacza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

MAREKM KIEDY MIAŁES KONTROLE BO JA 13 GRUDNIA I NARA ZIE RAPORTU NIE MA

 

Caps Lock

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arko2255    8

Dzisiaj obszarowe na koncie czyli już wszystko dali. Lubelskie

 

A ile kolego masz ha? kujawsko-pomorskie nadal cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

My dziś dostaliśmy mazowieckie pow. ciechanowski ( na modulację też się załapaliśmy i 1500 do tyłu).

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

modulacja podobno w 2013 roku ma obowiązywać tylko powyżej 300 tys.zł , Dla nas "mniejszych" kasa się znalazła....Takie nieoficjalne wieści z Wiejskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Pitolicie hipolicie! modulacja w tym roku na tych samych zasadach obejrzyj sobie relacjie z posiedzenia sejmowej komisji rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

jak myslicie, gdyby w całej unii przestac wypłacac dopłaty to jaki kraj, a raczejrolnicy z jakiego kraju poradziliby sobie najlepiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Witam. Dzis dostałem otrzymałem z ARiMr raport z przeprowadzonej kontroli terenowej. Na 1 z działek stwierdzono obszar tymczasowo niekwalifikujący sie do płatności. Moze mi ktos wyjaśnić co to oznacza????

 

 

Pewnie masz obszar gdzie nic nie robisz a podajesz całą działke do płatnośći


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

jak myslicie, gdyby w całej unii przestac wypłacac dopłaty to jaki kraj, a raczejrolnicy z jakiego kraju poradziliby sobie najlepiej ???

w Europie zapewne Francuzi już do tej pory sie nieźle obłowili tak samo Niemcy więc tak czy siak miliby zaplecze itd ale tak na marginesie bez dopłat europejskie rolnicctwo nie ma zadnych szans z wysokodotowanym w Usa czy wielkoobszarowym Australia Argentyna itd


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekm24    0

MAREKM KIEDY MIAŁES KONTROLE BO JA 13 GRUDNIA I NARA ZIE RAPORTU NIE MA

 

Caps Lock

Kontrole miałem 04.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi33    1

witam panowie w tym tygodni dostałem wniosek odnośnie dopłat bezpośrednich na rok 2013 i w rubryce 8 obszary specjalne mam wpisane SB-2 w objaśnieniu pisze że działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie cieków wodnych i moje pytanie brzmi;czy są jakieś ograniczenia co do nawożenia,ochrony chemicznej.a 2 pyt czy jeśli jest ten obszar specjalny to jest szansa na jakieś dodatkowe dopłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będą Ci dotyczyć ograniczenia w stosowniu niektórych śroodków ochrony roślin


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj