Skocz do zawartości
SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlus224    1458

Panowie w moim BS nie ma opcji zawiadamiania sms ani przez internet o przelewie ;)

Dziś byłem w banku , u mnie dopłat brak , ale dowiedziałem się ,że w zeszłym tygodniu były 3 transze dopłat więc coś się ruszyło .

lusssak    0

W tym tygodniu płacą 28,29,30. Ja dzwonilem to nie mam jeszczcze ustalonego dnia wypłaty:/ Najprędzej pod koniec lutego. Miałem kontrole z weterynari.

lusssak    0

Dzwoniłem do znajomego który robi w agencji(odział powiatowy). Sprawdził mi w systemie i narazie nie mam określonego dnia wypłaty, piendze już naliczone, było wszystko ok więc decyzji w forpie papierowej nie dostanę. Na Luty jeszcze nie ma ustalonych wypłat(chodzi o dni), ale z tego co mówił to tak jak teraz 3 dni w tygodniu będą płacić.

marianna33    0

Ludzie jeszcze listopadowych decyzji nie mają wypłaconych,w Warszawie twierdzą,iż do końca tego tygodnia,najpóźniej w przyszłym listopadowe i grudniwe decyzje bedą wypłacone

Meg5    344

Dziś otrzymałam decyzję w sprawie dopłat bezpośrednich . Mam pytanie . Czy na płatności ONW też jest wystawiana decyzja ?

zorro    7

decyzja z 5.12.2013 a kasy brak-no ciekawe czy przeleją do końca tygodnia.

Zombi330    49

decyzje nie wypłacone a co mają powiedzieć ci co decyzji nie mają i nic nie wiedzą kompletnie kiedy coś dostaną - to jest dziadostwo z tym dopłatami i tyle

Michalmeer    366

decyzja nie ma nic wspolnegoz wyplata pieniedzy .. u mnie duzo ludzi decyzji nie dostało a pieniądze już w swiecie

Gość czacha17   
Gość czacha17

Na stronie ARIMR jest napisane że dopłaty otrzymało już 715 tyś. rolników . http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-przystapila-do-naliczania-wysokosci-doplat-bezposrednich-za-2013-rok-kopiuj-1.html

A w praktyce jak kogoś pytam czy dostał dopłaty to większość mówi że NIE , decyzje z początku grudnia a kasy z dopłat nie widać , to samo mówią w Banku ,od nowego roku nie było dla nikogo dopłat ...

Edytowano przez czacha17

byłem dzisiaj w banku opłacić rachunki no i przy okazji spytałem się czy i mnie unia hojnie obdarzyła dopłatami ale ku mojemu zaskoczeniu nic takiego nie było.W moim rejonie sporo osób dostało przelewy a decyzja w podobnym terminie jak i u mnie

lusssak    0

@czacha17 To nawet nie jest połowa całej puli jaką mają wypłacic. Przelewają tym ktorzy mają niskie płatności.

Michalmeer    366

Ale w tym roku 2014 ? Czy jeszcze w starym roku?

Edytowano przez Michalmeer

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się