SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

pawlus224    2624

Panowie w moim BS nie ma opcji zawiadamiania sms ani przez internet o przelewie ;)

 

 

Dziś byłem w banku , u mnie dopłat brak , ale dowiedziałem się ,że w zeszłym tygodniu były 3 transze dopłat więc coś się ruszyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Decyzja jest, dzisiaj dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusssak    0

W tym tygodniu płacą 28,29,30. Ja dzwonilem to nie mam jeszczcze ustalonego dnia wypłaty:/ Najprędzej pod koniec lutego. Miałem kontrole z weterynari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusssak    0

Dzwoniłem do znajomego który robi w agencji(odział powiatowy). Sprawdził mi w systemie i narazie nie mam określonego dnia wypłaty, piendze już naliczone, było wszystko ok więc decyzji w forpie papierowej nie dostanę. Na Luty jeszcze nie ma ustalonych wypłat(chodzi o dni), ale z tego co mówił to tak jak teraz 3 dni w tygodniu będą płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna33    0

Ludzie jeszcze listopadowych decyzji nie mają wypłaconych,w Warszawie twierdzą,iż do końca tego tygodnia,najpóźniej w przyszłym listopadowe i grudniwe decyzje bedą wypłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś otrzymałam decyzję w sprawie dopłat bezpośrednich . Mam pytanie . Czy na płatności ONW też jest wystawiana decyzja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro    7

decyzja z 5.12.2013 a kasy brak-no ciekawe czy przeleją do końca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

decyzje nie wypłacone a co mają powiedzieć ci co decyzji nie mają i nic nie wiedzą kompletnie kiedy coś dostaną - to jest dziadostwo z tym dopłatami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

decyzja nie ma nic wspolnegoz wyplata pieniedzy .. u mnie duzo ludzi decyzji nie dostało a pieniądze już w swiecie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Na stronie ARIMR jest napisane że dopłaty otrzymało już 715 tyś. rolników . http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-przystapila-do-naliczania-wysokosci-doplat-bezposrednich-za-2013-rok-kopiuj-1.html

 

A w praktyce jak kogoś pytam czy dostał dopłaty to większość mówi że NIE , decyzje z początku grudnia a kasy z dopłat nie widać , to samo mówią w Banku ,od nowego roku nie było dla nikogo dopłat ...

Edytowano przez czacha17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w banku opłacić rachunki no i przy okazji spytałem się czy i mnie unia hojnie obdarzyła dopłatami ale ku mojemu zaskoczeniu nic takiego nie było.W moim rejonie sporo osób dostało przelewy a decyzja w podobnym terminie jak i u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusssak    0

@czacha17 To nawet nie jest połowa całej puli jaką mają wypłacic. Przelewają tym ktorzy mają niskie płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jeśłi to prawda to ponad połowa ludzi dostała .. czyli nie jest źle


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Ale w tym roku 2014 ? Czy jeszcze w starym roku?

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Różnie jest raz tak raz tak

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj