SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marian2011    113

Internetowa obsługo konta mam to fajna sprawa tylko do mniej obeznanych powiadomianie sms to chyba nie ma domu gdzie by nie było komurki u nas 3 zł miesiąc bo kiedyś dopytywanie się czy przyszły to już było wstyd pozdrawiam wszystkiego naj w 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Może nie do końca w temacie - ale kiedyś też miałem ten problem - jest kasa za mleko, żywiec, dopłaty itp czy nie ma , ciągłe wizyty, telefony... Jakiś czas temu bank (BS) wprowadził usługę informowania sms-em o każdym wpływie na konto - super sprawa, popytajcie się o to w swoich bankach

 

Tak zgadza się dobra sprawa.ja mam sms od 4 lat , bardzo to jest wygodne. Koszt takiego sms-a to 40 gr.

Do mnie na razie nie przyszedł jeszcze sms z dopłatami ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Najlepiej to ustawcie sobie przychodzące i wychodzące wiadomości o kasie w banku,bo jak żona weżmie z bankomatu to odrazu będziecie wiedzieć na komórce :D

u nas na podlasiu jak ktoś miał kontrol z weterynari to mówiła że dostaniemy dopłaty w maju,czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ja dostaję z jednego banku wiadomości SMS o stanie konta , zaś z drugiego wiadomość e-mail w jednym i drugim przypadku bezpłatnie.

 

W "naszym" banku dopłat była tylko jedna transza 17-XII i dalej cisza i się nie załapałem, ale z tego co rozmawiałem to dostawali mali jaki i duzi.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

U mnie konto przez internet,nie kupuje za gotówkę wszystko przelewem,jadąc po ŚOR czy nawozy to płatność tylko przelewem.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chociaż macie nadzieję że część dopłat wpłynie trochę wcześniej a w moim przypadku trzeba czekać na decyzje które będą wysyłane dopiero po 15 kwietnia a kasa niewiem kiedy .

Skąd taka informacja. Sam miałem w maju kontrolę weterynaryjną. Na decyzję muszę czekać,bo mam dopłaty trochę ponad te 2 tyś euro. Będę wiedział co robić jeśli kasa dopiero w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha54    0

jak uprawia się tytoń to tak jest tylko że jakie ceny będą.

Edytowano przez gocha54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

a może by tak dać nowy wątek o dopłatach A.D 2014?

 

Dzięki za pomysł wyodrębnienia nowego tematu - http://www.agrofoto.pl/forum/topic/67468-doplaty-2014/page__view__getlastpost

Edytowano przez MAT912

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

onw jest na koncie,reszty niema ale jest decyzja,której w zeszłym roku wogóle nie było

Czy orientuje sie ktoś jakie będą zmiany w dopłatach w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tktomek74    2

Witam Ja też dostałem 30.12 ochłap w postaci UPO. To ma być Ta rata chyba nie tak miało być JPO??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakonda    0

oni zawsze mają wytłumaczenie jak nie za dużo to nie w tą stronę wiatr się skręcił tylko nam musi pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

ja też 30.12 dostałem tylko UPO... Kombinują że masakra...

Witam Ja też dostałem 30.12 ochłap w postaci UPO. To ma być Ta rata chyba nie tak miało być JPO??????

Ja też sprawdziłem.Przyszło samo UPO.Czyżby nie mieli kasy?

Ciekawe kiedy reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti177    26

Coś ktoś wie, kiedy teraz jakieś przelewy mają być? U mnie tylko ONW w październiku i cisza :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

decyzja rolnośrodowiskowa przyszła 09.12.2013 a kasy (nie widu nie słychu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaammek    24

rolnicy w najbliższym czasie do 10 stycznia minrol obiecuje ze przekaze na konta prawie 1 miliard zł zobaczymy czy dopłaty otrzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Ostatnio przyszedł sąsiad do mnie ze łzami w oczach że przez modylacje zamiast dostać 22tys. dostał tylko ponad 4tys. Po przeczytaniu jego decyzji i tego co wpłyneło na konto wyszło mi że dostał UPO i skrobiowe. U was też tak dzielą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Widze u każdego z kasą się nie spieszą, widocznie kasa z unii poleży sobie troche na koncie i zrobi się z tego ładny odsetek który zasili czyjąś kieszeń :)

 

u mnie dalej brak dopłat


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti177    26

Jest światełko w tunelu moi drodzy :) rolno-środowiskowa dopłata wpłynęła mi dzisiaj o 14-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tktomek74    2

Do 10.01 mają wypłacić 3.2 mld czyli niewiele bo chyba 21% ogólnej sumy, A swoją drogą ciekawe,że nigdzie nie słyszałem by ktoś wspomniał gdziekolwiek ,że wypłacane będzie tylko UPO i te co pomniejsze ochłapy...

Edytowano przez tktomek74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj