Skocz do zawartości

Polecane posty

BYCZEK7    0

ja mam masseya 8160 200km mi się podoba elegancko pracuje tylko EHR dwa lata temu musiełem naprawić

rocznik 1999 jest bardzo dobry w moim gospodarstwie

Wiadomość z agroFakt.pl

LowRider    33

MF 8170 ma inną skrzynię niż pozostałe MF-y z serii 8100 Power Shift 18/8 amerykańskiej firmy Funk, i wydaje mi się, że jest mniej awaryjna :P

wawer    0

Odświerze temat mam pytanie jakie jest spalanie mf 8170. I jak to wygląda z awaryjnoscią tego ciagnika,czy te skrzynie są takie słabe jak piszą.

W tych modelach jest montowana mniej popularne przekładnia 18+8,czy jest mniej awaryjna to trudno powiedzieć stosunkowo mało jest użytkowników tego MF.Widocznie jest wytrzymalszą i prostszą skrzynią bo przecież by montowali dyna-shift 32/32 albo speed-shift 16/16 a tu proszę do tak dużego ciągnika 18+8.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

wawer    0

A co powiecie o mf 8160 jakie jest jego spalanie i jakie maszyny nim ciągacie.

brzozak2    237
W tych modelach jest montowana mniej popularne przekładnia 18+8,czy jest mniej awaryjna to trudno powiedzieć stosunkowo mało jest użytkowników tego MF.Widocznie jest wytrzymalszą i prostszą skrzynią bo przecież by montowali dyna-shift 32/32 albo speed-shift 16/16 a tu proszę do tak dużego ciągnika 18+8.

nie jest wcale prostsza skrzynia, po prostu inaczej jest moment przekazywany, ale musialbym sie doksztalcic by napisac szczegoly :P

powinna byc wytrzymalsza, bardziej komfortowa, a ewentualna usterka usunieta latwiej i taniej :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez viperwlkp
      witam wszystkich forumowiczów. chciałbym poznać opinie użytkowników nowej sipmy. jakie wady jakie zalety? czy może lepiej za ps1210 clasic wybrać ursusa z543a
    • Przez Dzidek122
      Witam. 
      Mam problem ze sprężarka w mf 255,bierze olej
      Nie jest mi potrzebna, dlatego chcę ją wymontowac, proszę o jakieś wskazówki 

• Przez Dzidek122
      Witam. 
      Mam problem ze sprężarka w mf 255,bierze olej
      Nie jest mi potrzebna, dlatego chcę ją wymontowac, proszę o jakieś wskazówki 

• Przez endrju321
      Witam,
      Jakie macie opinie na temat produktów firmy Euromasz? Szczególnie interesuje mnie bezorkowy agregat podorywkowy https://www.olx.pl/oferta/bezorkowy-agregat-podorywkowy-euromasz-transport-cala-pl-raty-CID757-IDssLht.html#4757a14709

• Przez mark2011
      Witam. Na wstępie nadmienię że nie jestem rolnikiem ale prowadzę pasiekę o wielkości 30 pni pszczelich. A mianowicie w poszukiwaniu ziemi rolnej natrafiłem na ofertę 30 arowego kawałka ziemi rolnej lecz zalesionego ok 9-10 lat temu. Grunt w dokumentacji widnieje jako orny. Nigdy nigdzie zalesienie nie było zgłaszane. Po zakupie bym chciał wyciąć część drzew aby stworzyć ostoję dla pszczół. Moje pytanie brzmi czy nie zgłoszenie tego zalesienia może skutkować odpowiedzialnością karną? Czy ja jako nowy właściciel mam obowiązek to zgłosić? Czy nie powinno być problemu z wycinka powołując się na Art.83f o ochronie przyrody.?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.