Skocz do zawartości
FanUrsusa

Nowy najmniejszy i najtańszy kombajn ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FanUrsusa    0

Za ile kupi nowy , mały kombajn ? Mogą być ruskie , skandynawskie i europejskie . Temat napisany z ciekawości . Ile najtańszy claas ?

david697    0

Z ciekawości to możesz sobie poszukać cen w necie, a nie zaśmiecać forum głupimi pastami!!!!!!

Gradziak1    3

ale niektórzy to mają naje*ane na temat zaśmiecania :blink: ten temat nie jest taki zły tylko jeszcze bym dodał wydajność tych kombajnów.

Wiadomość z agroFakt.pl

lawa3p    6

jestem ciekaw jak sie temat rozwija ponieważ chciłbym kupić kombajn na zarobek nowy

rolnikursus    21

Na zarobek Detuz Fahr 5445 h 130 km turbo 4cyl, kabina standart, hydro, oponki 600 telleborga, klima, zbiornik 4,5t, heder 3,8m , i licznik hektarów i ten jeszcze taki jeden komp, i ogulnie kombajnik mały ale zaje****y wszystko zabudowane a i 4 klawisze, wstępne młucenie (NIE APS) cena 270tyś netto do negocjacji.New Holland 265 tyś netto ale był gorszy. Tato miał brać takiego na działalność poza rolniczą ale nie wyszło...

PS.spalenie do 13L na godz. przy 9km/h i bardzo dobrym zbozu

Edytowano przez rolnikursus

Dawid727    20

Również ten temat mi sie podoba. Może wyciął bym z nazwy tematu wyraz najmniejszy bo te są do poletek doświadczalnych, ale sam temat o najtańszym nowym kombajnie jest dość interesujący :)

FanUrsusa    0

Sory chłopaki , nazwy się nie da zmienić . Kurde zdziwiliście mnie tymi cenami myślałem że kupi nówkę dobrą za 250tyś brutto .

Agrotron155    23

a wie ktoś może ile ten nijaki hemas kosztuje?? i czy wgl go jeszcze robią??

Edytowano przez Agrotron155

milanreal1    290

Na agritechnice był taki mini kombajn JD, szer hedera mała ze 2,5m nie więcej. Więcej danych nie znam a szkoda.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

rolnikursus    21

Taki jak wyżej podałem jest na małe poletka, nie jest wcale duży i moc musi mieć żeby robić. Teraz wszystko dużo kosztuje nie ma tak jak kiedyś.

PS. najmniejszy Claas to chyba Avero 160 to chcieli za niego około 300 netto ale jest napewno lepszy od innych

Edytowano przez rolnikursus

Podpucha    0

Avero to nowy Dominator w przebraniu i daje rade, kolega z Wioski oblatuje swoje 40ha i chyba okolo 60 czy 70ha w uslugach, dobra mala maszynka.

MichalR    33

Najmniejszy claas jaki pozostał w gamie po wejściu avero to Dominator 130, nie wiem ile kosztuje, ale pewnie nie więcej niż 250 netto.

Nie wiem jaki jest sens kupowania małego kombajnu na zarobek, bo żeby kombajn na siebie zarobił musi w trakcie żniw zrobić tyle, żeby się zwrócił najlepiej po 5, 7, góra 10 latach, czyli wychodzi co najmniej ze 150 ha dla kombajnu za 300 tysięcy, a małym NH, Claasem czy DF ciężko uzyskać taki wynik no chyba że z kukurydzą.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Nikita_Bennet    101

ten tego tamtego ;)

gdzieś czytałem że ta firma http://www.sampo-rosenlew.fi/en/ podpisała z AGCO umowę na dystrybucję swoich produktów w sieci reselerskiej AGCO.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

farmermf    78

Na zarobek Detuz Fahr 5445 h 130 km turbo 4cyl, kabina standart, hydro, oponki 600 telleborga, klima, zbiornik 4,5t, heder 3,8m , i licznik hektarów i ten jeszcze taki jeden komp, i ogulnie kombajnik mały ale zaje****y wszystko zabudowane a i 4 klawisze, wstępne młucenie (NIE APS) cena 270tyś netto do negocjacji.New Holland 265 tyś netto ale był gorszy. Tato miał brać takiego na działalność poza rolniczą ale nie wyszło...

PS.spalenie do 13L na godz. przy 9km/h i bardzo dobrym zbozu

rozumiem, :lol: że po drodze tyle jeździsz?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez mati11441
      Witam zastanawiamy się nad zakupem kombajnu w rolę wchodzi jd 1450, nw tc5070, claas dominator 98 vx można jakieś opinie,wady,zalety.

• Przez lukkii
      Witam

Planuje kupno nowego kombajnu. Najlepiej John Deere'a z uniwersalnym klepiskiem (czy to dodatkowa opcja? którą można dokupić do każdego Johna?) żeby nie trzeba było zakładać przesłon na będen tylko przystawke przypiać i jazda ponieważ sieje tylko 40 h kukurydzy. Znajomy ma John Deer'a 9540i i nic nie zmienia tylko przystawke przypina i tyle. Ale na takiego mnie nie stać Myślalem Nad 2056 coś z niezadużym hedrem tak do 4.8 i oczywiscie nie za drogiego.

Pozdrawiam
    • Przez janusztracz73
      witam mam w planach zakupić kombajn New Holland clayson 140 chciałbym o nim uzyskać informacje. Jaki mogę jeszcze brać pod uwagę link do new hollanda  http://olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-new-holland-CID757-IDgoR1H.html#90ca18e46b