karas1234

Case 585 XL-ciągnik zatrzymał się podczas orki

Polecane posty

matisz    121

No własnie tak myslałem ze to bedzie wina półbiegów, jak bedziesz pamietał to napisz potem w tym temacie co było przyczyna i jaki był mniej wiecej koszt naprawy. Ja teraz bede sie brał za regeneracje przedniej osi, juz zamowiłem wszystkie tulejki. A potem zostaje mi do ogarniecia cała elektryka bo nawet jednego swiatła nie ma :D :D No i przez zime bede chciał wykombinowac jakos pneumatyke do niego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam , mam problem z kiprowaniem przyczepy , kipruje ok lecz problem z powrotem  nie działa powrót swobodny lecz tylko wymuszony i pompa dostaje za swoje prosze o podpowiedz co z tym fantem robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam padł mi podnosnik, nie podnosi wcale pompa daje cisnienie  wspomaganie dziala , gdzie szukac usterki,gdzie znajde rozdzielacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

A wyjscia hydrauliczne działaja? Spróbuj podpiac przyczepe i sprawdzic czy kipruje? Moze jakies drobne zanieczyszczenie zacieło rozdzielacz. A sam rozdzielacz znajduje sie pod podłoga przy prawym kole, jak sie przyjzysz to wajchy od wyjsc sa z nim połaczone bezposrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

hydraulika zewnetrzna działa bo gdy przełacze dzwignie od kipra to słychać opór ,podnosnik działa na siłowej tylko, dzieki za odzew i porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam, do czego słuzy śruba około m 10 przed wlewem oleju do skrzyni czy nią reguluje się coś przy podnosniku, czy jażmo mocowania cięgla przy podnosniku bloku ma się ruszac czy ma byc sztywne, bo tam podejrzewam gdzies usterke bo na siłowej ramiona ida do góry na pływajacej nie, może miał ktoś podobny przypadek ,kiper działa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel5    1
Dnia 4.11.2018 o 10:49, greg73 napisał:

do czego słuzy śruba około m 10 przed wlewem oleju do skrzyni czy nią reguluje się coś przy podnosniku

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo w moim 585 ktoś zaczepił hak do mocowania cięgna, gdy nie jest ono używane. Faktycznie ta śruba może coś regulować, bo nie jest do końca wkręcona.

Dnia 4.11.2018 o 10:49, greg73 napisał:

czy jażmo mocowania cięgla przy podnosniku bloku ma się ruszac czy ma byc sztywne

Jarzmo jest sztywne.

Dnia 4.11.2018 o 10:49, greg73 napisał:

bo tam podejrzewam gdzies usterke bo na siłowej ramiona ida do góry na pływajacej nie,

Ja też mam jakąś usterkę, bo podnośnik po zawieszeniu ciężkiej maszyny nie podnosi do końca. Siłę ma, bo lekkie i ciężkie maszyny podnosi w tym samym tempie ale ciężkie podnosi na wysokość 5-10 cm mniejsza niż lekkie. Spróbuję podregulować cięgna pomiędzy dźwignią podnośnika a rozdzielaczem.

W moim CASE 585XL mam tez problem z hamulcem lewego koła i myślę, że to już czas wymienić o-ring na tarczy dociskowej. Może ktoś z Was naprawiał już hamulce i napisze kilka zdań jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

usterki nie usunąłem bo brak czasu wyjazdy, lecz gdy zablokowałem czujnik siłowej to podnosił wszystkie maszyny bez problemu, podnosiłem dzwignia siłowej, usterka tkwi w mechanizmie podosnika w skrzyni,czy jest w kabinie jakas rewizja i dekiel w skrzyni by tam sie dostać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel5    1
Dnia 8.12.2018 o 19:53, greg73 napisał:

gdy zablokowałem czujnik siłowej to podnosił wszystkie maszyny bez problemu,

Gdzie jest ten czujnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

tak do samej góry bez problemu,czujnik wcisnąłem i zablokowałem przy wyłączonej siłowej, znajduje się za uchwytem mocowania ciegła wystaje z bloku podnosnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil14851    4

Witam. Mam problem z moim case 585 xl, po wymianie oleju w skrzyni przestała działać pompa. Nie działa wspomaganie podnoszenie ani gniazda hydrauliczne może ktoś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Pompa nie zassała oleju. Najwyraźniej nie jest w najlepszym stanie. Miałem taki problem przy ostatniej wymianie , po kilku minutach pracy -zassała, dodatkowo ustawiłem ciągnik lekko pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj