karas1234

Case 585 XL-ciągnik zatrzymał się podczas orki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mari12    0

witam 2 pytania czy ciągnik może przydymiać po wymianie oleju i czy w case 585z kabiną xl przy wymianie wody na płyn wystarczy nalać chłodnicą czy trzeba kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam,mam Case 585xl 4x 4,mam problem ze wspomaganiem, ciezko chodzi na wolnych obrotach, czy to wina pompy, gdzie ja znajde,podnosnik tez ciezko podnosi gdy olej sie nagrzeje,skrzynia zalana hy train.Sprzeglo tez ciagnie,ciezko zmienia sie biegi, zwlaszcza przod tyl,przy przelaczaniu czesto jest delikatne szarpniecie,srzeglo bierze przy samej gorze.Skrzynia tez lekko mialczy gdy sie nagrzeje,prosze o porade i wlasne spostrzerzenia ,dzieki z gory pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam ,czy ktos wymienial tulejki i uszczelniacze na ramionach podnosnika?,czy mozna je zmienic bez specjalnych narzedzi,czy duzo jest klopotu z wyciagnieciem tych tulejek ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

z uszczelniaczami tak z tulejkami nie poradzisz bez zdjęcia plecaka i rozebrania całości


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendreks    0

Witam to moj pierwszy post na tym forum wiec witam wszystkich serdecznie

Posiadam CASE 785 XL wydaje mi sie, ze nie rozni sie az tak bardzo od 585, dlatego pisze tutaj.

Mam problem z podnosnikiem.Podnosi wszystko nawet na wolnych obrotach jednak powoli.Jak sie mu wdepnie to troche przyspiesza, ale to i tak wolno w porownaniu z np MF.

Prosze o jakies sugestie

Pozdrawiam

jendreks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

to normalne w tych ciagnikach podnos wczesniej i jesli wspomaganie lekko chodzi to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felek123    0

Witam. Mam Case 585xl i mam taki mały problem, a mianowicie ile wlać oleju hydraulicznego przy wymianie? z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendreks    0

Do GREG73

Wlasnie wzialem sie za remont mojego case czy masz moze jakis namiar na sklep z czesciami w Ostrowcu Sw. bo wspominales, ze cos tam kupowales.

Dzwonilem o czesci do firmy K.isiel w Gornie pod Kielcami ale tam ceny sa kosmiczne.Koncowki drazkow na jedna strone 2500zl to troche sporawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

W Ostrowcu to jedynie chyba ROLMAX tel.698388014 ale ceny też są!! Jeżeli chodzi o końcówki to najlepiej dobrać od ursusa ,T25 ,Mtz,może być Zuk i wiele innych chodzi o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

@jendreks spróbuj poszukać na allegro lub przez google, wpisz numer części z katalogu, zawsze jakiś link do sklepu się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendreks    0

Dzieki za podpowiedz i numer do ROLMAXA.

Zrobilem jak napisal jaco512.

Znalazlem koncowki w firmie GREGOR. Dziesiec razy tansze niz orginal.Niemoge zrozumiec o co chodzi z tymi czesciami u dilerow.

Z kad sie te kwoty biora????.

No to koncowki wymienione, ale to dopiero poczatek bo jeszcze skrzynia czeka na remont.

Edytowano przez jendreks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Sory że byłem nie obecny,mam pytanko case dymi mi na niebiesko, czy zmiana koncówek wtrysku na nowe poprawi to dymienie czy taniej je zregenerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam,czy do tych ciagników można lać verwę lub paliwa ultimate ,czy nie zaszkodzą pompie i wtryskom?,czy do skrzyni można dodać jakiś ceramizer bo ją trochę słychać,aby ją wyciszyć ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

witam,jakie macie opony przy przednim napędzie bo ja mam z przodu 9,5 r 28 z tyłu 13,6 r38 i mam wrazenie ze naped słabo ciągnie,jaka jest wysokość opon z przodu u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

witam, czy rozbieral ktoś pompkę hamulcowa, bo padła czy jest sens zakładanie zestawu naprawczego, czy lepiej kupić nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam, mam pytanie do znawców znalazłem cisnienie wtrysku na poziomie 225-233 do silnika d 206 na angielskiej stronie lecz na niemieckiej stronie dodano jeszcze 240-248 i które wybrać doradzcie, na wtrykiwaczach jest nabite wyraznie 246,dzieki z góry za porade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam, dla zainteresowanych zostało ustawione cisnienie  245 i maszyna pracuje ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Witam mam pytanie w kwestii ciagnika  ;)

Ostatnio zakupiłem Case 585 xl i nie wiem kilku rzeczy.

Moglibyscie mi naswietlic temat, mianowicie : 

 

-jak jest załaczany połbieg przy kierownicy? elektrozawor? jesli tak to gdzie on sie znajduje? 

 

- czy łozysko oporowe ma byc cały czas podparte, da sie go obrocic reka ale po odpaleniu silnika cały czas sie kreci? 

 

-czy wysprzeglnik ma pracowac w całym zakresie swojej pracy bo u mnie pracuje tylko na kilku cm na samym koncu, jak go cofne reka do konca to pedał sprzegła wpada, wtedy musze podpompowac 2-3 razy i znowy jest taki jak na poczatku.

 

- czy polecacie jakis inny olej oprocz Hy-traina, ewentualnie jakis tanszy albo zamiennik? 

 

- ogladajac go dzisiaj zauwazyłem ze poci sie pompka sprzegła i wysprzeglnik, jest sens bawic sie w zestawy regeneracyjne czy od razu szukac nowych? 

Edytowano przez matisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verdi10    3

Zawsze jest sens regenerować o ile koszty nie są większe od nowej części w sklepie, z tego co się orientuję to Hytrana już nie pordukują, ja do zachodnich ciągników polecałbym oleje Fuchsa, chociaż są i tacy którzy zalewają najtańszym i jeżdżą.

 

Tutaj możesz sobie znaleźć jaki olej wlać http://olejefuchs.pl/wyszukiwarka-olejow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Hello mam kolejny problem z moim case. Czy niski stan oleju w skrzyni może być powodem że ciągnik rusza a po ujechaniu kilku metrów staje, czy raczej sprzęgło się kończy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisu9708    38

Półbieg jest załączany przez elektrozawór który znajduje się w od spodu w przedniej części skrzyni. Co do oleju to ja teraz zalałem olejem axenol utto 10w30. Ciągnik staje na żółwiu i zającu czy tylko na zającu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

O dzieki ze w koncu sie ktos odezwał :) Narazie sprawa jest taka ze mam w nim sporo do ogarniecia bo kupiłem go prosto z lawety tak jak stał w holandii, elektrozawor narazie podłaczyłem na krotko czyli cały czas jest zamkniety wiec chyba cały czas jest na zajacu, a problem z jazda był jak elektrozawor był nie podłaczony wiec chyba zółw ginie. Jak ogarne juz instalacje to wtedy bedde cos wiecej wiedział. Myslalem ze to wina niskiego stanu oleju bo jak zmieniałem w skrzyni to zleciało go moze niecałe 20l, teraz zalałem Platinum agro utto 10w-30 ale jeszcze nie jezdziłem bo zły filtr oleju do silnika mi dali w sklepie (do silnika Turdus) i dopiero w pon wymienie i bede jezdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisu9708    38

Zając działa gdy podane jest napięcie, gdy brak napięcia jest żółw. Do silnika też zalewam turdusa. U mnie staje na zającu i będę sie  do tego zabierał po sezonie. Podejrzewam nieszczelność na koszu z tarczkami ale pewny będę dopiero po pomiarze ciśnienia oraz sprawdzeniu szczelności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj