karas1234

Case 585 XL-ciągnik zatrzymał się podczas orki

Polecane posty

karas1234    0

Witam. Ostatnio robiłem orkę CASE 585xl i nagle mi się zatrzymał.Nie może sam siebie uciągnąć. Jeżeli ktoś coś wie co to może być to proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam mam takiego samego z przodkiem jak sie wam sprawuje ,jakie oleje w srzyni,bo moj nie dawno kupiony a chce wymienic olej w skrzyni i odpowietrzyc chamulce bo slabe ja u was polbiegi pozdrawiam iz gory dziekuje za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karas1234    0

W skrzyni mam olej AGROL U.Sprawuje mi się dobrze.Półbiegi działają mi tylko na żółwiu.Hamulce mogą słabo działać z powodu niskiego poziomu oleju w skrzyni.

Z którego roku jest ten twój case i ile zapłaciłeś? Działają ci półbiegi?

 

Zna ktoś może jakiegoś mechanika który naprawia CASE na Podkarpaciu?

 

Nie dubluj postów - używaj opcji EDIT

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Moj case jest z 86 kabina xl troche pognita ,dalem za niego 33klocki,silnik ok oleju praktycznie nie bierze w skrzyni slychac pompe olejowa polbiegi dzialaja dobrze czasami zajac sie zawiesza olej tez mam agrol lecz znajomi sugerowali mi bym zmienil na orginal bo oni tez mieli problemy z hamulcami w nowszych case,wspomaganie tez ciezko chodzi na wolnych obrotach,komfort pracy w porownaniu z ursusami bardzo duzy,wczesniej mielismy mf 255, przy orce zimowej spalil 30l on wiecej w porownaniu z mf tym samym plugiem ,przedni naped robi robote super .Handlarz przywiozl go z Holandii chodzil ponoc z opryskiwaczem co by potwierdzaly zapieczone i zardzewiale gwinty na wieszakach,jestem z pod Mielca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Gratuluje agrolu


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Moj case nie ma tura,roznica miedzy zajacem a zolwiem okolo 20%.Agrol mam w skrzyni bo poprzedni wlasciciel kiprowal przyczepe i pekl mu waz i zalal agrolem ,co koledzy mysla o Mobilu Floid 424,zdjecia zrobie jutro bo mieszkam w Mielcu moj nr609410618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karas1234    0

Ja jeżdze dwa lata na AGROLU i jak narazie wszystko dobrze działa.Przy wymianie oleju wymień też filt oleju który znajduje się za lewym tylnym kołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Koledzy czy olej w skrzyni u CASE 585 spuszcza się jednym kurkiem bo u siebie widzę 2 kurki ,czy są jakieś specjalne zalecenia ,procedura przy zmianie oleju ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Tak są bardzo specjalne zalecenia, żebyś nie zapomniał zakręcić wszystkich przed zalaniem :D żart oczywiście, jak zmieniasz to odkręc oba i niech ścieknie jak najwiecej a jak coś tylko robisz to wystarczy jeden

Edytowano przez mariusz(ZDUN)

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

witam widze ze kolega jest w temacie wiec sie podpinam,mam case 685 i problem min z hamulcem co jakis czas sie zapowietrza po odpowietrzeniu znow dziala i tak dalej jaka przyczyna nieszczelnosc ukladu...? sa jeszcze inne usterki ale ta jest najwazniejsza nie posiadam lektury ,jedynie cos tam po holendersku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam,Case 585 mam pół roku,wymieniłem olej w skrzyni na HY TRAIN i skrzynia się uciszyła,chamulce też mam zapowietrzone,będe je odpowietrzał gdy sie ociepli,aby je dobrze odpowietrzyć trzeba uruchomić silnik i poczekać aby olej się trochę rozgrzał, przy tym modelu pompy chamulcowe zasilane są olejem ze skrzyni który płynie do chłodnicy oleju,wiec pracujący silnik zasila pompy chamulcowe ,co sądze że jest setnem odpowietrznia,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

dzieki jak sie podniesie temperatura sprobuje,moze to uspokoi hamulce,mam jeszcze pytanie zbiorniczek nad hamulcami masz napelniony plynem?moj od kupna byl pusty i nie wiem czy tam ma byc jakis stan plynu?jesli ma byc to trzeba odkrecac wszystkie przewody czy jest moze jakis sposob? pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam,u mnie przy case 585 zbiorniczek pomp chamulcowych zasilany jest od dołu, światczyło by to że jest napełniany olejem pod ćiśnieniem,a to jest możliwe tylko gdy silnik pracuje.Jaki kolego masz olej w skrzyni? Znajomi co mają nowsze modele radzili mi bym zmienił olej w skrzyni na orginał,co też pewno ma wpływ na chamulce w tym modelu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Pompy hamulcowe pracuja na oleju ze skrzyni biegów ,z tyłu przy przekładni głównej z obydwu stron są opowietrzniki jak u samochodu

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

witam tak wiem odpowietrzniki gdzie sa bo musialem czesto uzywac ,wiec je znalazlem,co do oleju to mam hytran ,jednak jeszcze mam problem mianowicie widze wyciek oleju z pod filtra hydrauliki pod lewym kolem i teraz nie wiem co tam idzie uszczelniacz? jesli tak to jaki jak rozbiore zobacze ale co z olejem...i musze go unieruchomic na dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam,u mnie też ciekło z pod obudowy filtra oleju,przy zmianie oleju wymieniłem też filtr z uszczelką pod obudowe i jest narazie ok.Uszczelkę kupisz sama w serwisie jest dosc droga,ja kupilem komplet w Ostrowcu Św.wyszło przystępnie,napewno będziesz musial spuścic olej ze skrzyni.Zobacz czy śruba od obudowy fitra nie jest popuszczona? Jak u ciebie wspomaganie czy też cieżko chodzi na wolnych obrotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

witam na razie wszystko omawiam ,jestem zajety hydraulika w domu ,zreszta pogoda nie ta,no wlasnie o spuszczanie oleju mi chodzilo bo mam czysciutki a tu cieknie...wspomaganie raczej nie ma znaczenia jest takie samo,jedynie zrobilem patent i przyspawalem blaszki celem ograniczenia skretu a tym samym ustal wyciek z silownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexl    0

Witam ! O hamulcach w tychciągnikach trochę wiem bo się z nimi troche bawiłem, też miałem problemy bo mi się zapowietrzały, pomogła wymiana oringów przy tarczy olejowej kosztowały one 35 zł ale roboty przy tym było dwa dni ale jak trzeba to trzeba. Ja też mam zalane skrzynie i hydraulike agrolem i jakoś wszytko pyka już prawie 6 lat. Ja mam Case 685 ale tył mają te same co 585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dawidcase885
      Witam panowie uszczelniał może ktoś z was rozdzielacz hydrauliczny  i wie może jakie  są wymiary oringów  na suwaku case 885 xl 

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez gasior63
      Witam.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z podnoszeniem przyczepy, mianowicie po naprawie skrzyni aby podnieść kiper trzeba mocno gazować dopiero siłownik idzie do góry natomiast po zaciągnięciu ręcznego siłownik podnosi na wolnych obrotach bez gazowania płynnie i szybko.Przed naprawą wszystko chodziło płynnie i szybko bez zaciągniętego ręcznego.
       
    • Przez rafyo
      A co tam. Może komuś się przyda. Sory za jakość, robione telefonem z ekranu kompa bo serwisówke mam na iso.




       








    • Przez miki1237856
      Pacjent: Case mx 170 
      Problem z klimą, była napełniana jakoś 2 lata temu i przez rok był spokój, teraz w lato zaczęło się dziać coś dziwnego, mianowicie rano i wieczorem gdy jest w miarę chłodno to chłodzi ale w południe jak jest ciepło to się wyłącza. Słyszałem że może być to problem z czujnikiem temperatury i tu moje pytanie: Gdzie on jest? I czy może to być jakiś problem z potencjometrem?
      Z góry dziękuję za pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj