Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rrolnikk

Zasada działania aparatu wiążącego

Polecane posty

rrolnikk    0

Witam mam prośbę potrzebuje do szkoły pracy na temat ,,zasada działania aparatu wiążącego prasy kostkującej wys. zgniotu' {kostka}. Szukam w google ale nie mogę nic znaleźć a muszę mieć 2 strony A4.Gdzie mogę znaleźć jakieś materiały? Z góry dzięki za pomoc. Proszę moderatorów o wyrozumiałość wiem że był już o tym temat ale jest tam za mało informacji. Obiecuję że sunę temat gdy tylko znajdę potrzebne mi info. Z góry dzięki za pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Ach szkoła każą pisać prace na strony o rzeczach które trwają sekundy. Co dziwne jest to pewnie przedmiot techniczny gdzie opis powinien być zwięzły, krótki i na temat.

Kolega w temacie pokrewnym który zapewne czytałeś sporo już napisał bądź przepisał, sporo wyjaśnił i trudno coś dodać, musisz się pobawić w polonistę i dorzucić do tego tekstu trochę waty słownej może jeszcze jakieś zdjęcia rysunki jeśli będzie to wersja drukowana. Powodzenia

A może jeszcze poszukaj coś o aparatach ze snopowiązałek bo one od tych z pras różnią się tylko wyglądem, ułożeniem, a zasada działania jest praktycznie ta sama nie zmienna od jakiś 150 lat.

Edytowano przez mtracz

strd    4
rrolnikk    0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować