Skocz do zawartości
przemek11441

Zetor 7211- piszczące hamulce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemek11441    132

Witam ,

Od zakupu mojego zetora wkurzają mnie jego hamulce ;[ które mocno piszczą przy hamowaniu :( Co może być tego przyczyną i jak temu zapobiec ??

Pozdrawiam :)

Kameleont25    75

U mnie w c-360 zaczęły piszczeć jak zrobiliśmy hamulce, i na razie nic z tym nie robimy, więc u ciebie też może były robione i dlatego piszczą.

jedrus    58

jak piszczą z racji tego że są nowe to mozna trochę je przyszlifować tzn pedał w podłogę i pojechac trochę na siłę do przodu to sie powinny ułożyć i przestana piszczeć

Wiadomość z agroFakt.pl

gucik131    7

a mi się wydaje że piszczą bo albo są zdarte okładziny, albo były wymienione okładziny a bębny maja wżery i przez to piszczą. pozdrawiam

przemek11441    132

Musze to zrobić bo naprawde jest to wkurzające <_< A hamulce od lutego nie były wymieniane a wcześniej to niewiem być może były

może sie okazać że szczęki do wymiany nieraz tak jest w samochodzie że się po pewnym czasie zeszklą i będą piszczeć ewentualnie nasmaruj towotem będzie spokój z piszczeniem

mtracz    71

Czy ty wiesz co napisałeś? "ewentualnie nasmaruj towotem będzie spokój z piszczeniem "

Nie wiem czy to był tylko żart czy tak na serio, ale jak ktoś cie posłucha to może być tragedia.

A własnie blondynkom jak piszcza hamulce to je smarują :lol: ,trzeba sprawdzić stan okładzin bębnów a podstawowe pytanie jak on hamuje ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się