qba

Fendt 415 [maszyny współpracujące]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qba    1

Czy fendt 415 poradzi sobie z obracaną 4 chodzi mi to to czy nie będzie podnosić mu przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeżeli będzie podnosić mu przód to tylko dodatkowe obciążniki i jazda w pole, jak ciągnik ma przedni TUZ to sprawa jest jeszcze łatwiejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r10tomek    0

Kolega ma 412 6 miesięcznego ciąga 4 Kvernelanda skiby chyba 45 no to ma z przodu obciążnik bo bez niego to mu podrywa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

No jakbyś miał pług unii to miałbym obawy, ale ta kto możesz śmigać... Ten traktor ma robić :( pozdrawiam


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdcrisis    0

a jak jest z Fendtem 413 Vario? czy ktoś go ma? i jak sobie radzi w ciezkiej pracy? czy jest godny wydania tych pięniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a jak jest z Fendtem 413 Vario? czy ktoś go ma? i jak sobie radzi w ciezkiej pracy? czy jest godny wydania tych pięniedzy?

wiecej precyzji!!!! napisz z jakim sprzetem ma pracowac na jakiej ziemi, dlaczego akurat 413?? itp. czym wiecej informacji wypiszesz tym wiecej konkretnych odpowiedzi mozesz uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdcrisis    0
wiecej precyzji!!!! napisz z jakim sprzetem ma pracowac na jakiej ziemi, dlaczego akurat 413?? itp. czym wiecej informacji wypiszesz tym wiecej konkretnych odpowiedzi mozesz uzyskac

no wiec Fendt ten mialy pracowac na 60 ha z 4 keverlandem plugiem oraz z ciezkim agregatem uprawowo-siewnym - brona aktywna rabewerk a siewnik Amazone 7 special oraz mialyby miec odrazu zalozonego tura... a ten akurat model chcialbym bo widze ze ma maxymalna moc 135 km a 412 - 125km i nie jestem pewny czy ten 412 dalby sobie rade a 10km to jednak jest duzo... ziemie to u mnie w okolicy jest 3 i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mi od razu narzuca sie pytanie dlaczego nie 415?? chyba mialby to byc sprzet brany za pomoca srodkow unijnych to wtedy jest logiczne, bo jesli nie ma zadnych ograniczen to roznica w cenie jest tak smiesznie mala, ze krzywda byloby nie wziasc mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdcrisis    0
mi od razu narzuca sie pytanie dlaczego nie 415?? chyba mialby to byc sprzet brany za pomoca srodkow unijnych to wtedy jest logiczne, bo jesli nie ma zadnych ograniczen to roznica w cenie jest tak smiesznie mala, ze krzywda byloby nie wziasc mocniejszego.

 

 

no wlasnie nie wiem o ile jest roznica ale wydaje mi sie ze nie tak malo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mysle ze 5-7 tys. euro netto, wez pod uwage to ze taki ciagnik kupujesz na dlugie lata uzytkowania, a nie zabawke na jeden sezon. ja np. juz zaluje ze nie wzialem w dodatkowym wyposazeniu 5 wyjscia hydraliki zewnetrznej, albo ze w ogole ojca nie namowilem na MF 300 KM zamiast axiona ;) byla niewielka roznica cenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

a co jest brzozak class sie nie spisuje? ja wziołem 4 wyjście hydrauliki ale sam niewiem czy sie przyda...

różnica pomiedzy fendami jest jakieś 5-6tyś euro co model na 60 ha to myśle że 412 jest w sam raz a jak pola dojdzie to zawsze można przeczipować na 413 lub wiecej ... tylko 414 i 415 mają drobne różnice w budowie.. mocniejszy most przedni i cos jeszcze:/ pozatym polecałbym tms/ti fajna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tms jest w standarcie w kazdej 400setce, a u korbankow nawet wszystkie 300setki maja ten system ;)

ja tez myslalem ze nie wykorzystam hydrauliki - mylilem sie, chociaz wiadomo do mniejszego ciagnika az tyle nie potrzeba i 4 wystarcza.

claas sie dobrze spisuje, ale nie wiedzialem ze MF jest tak korzystny cenowo, co prawda wtedy mowilem ze zadnego MF wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

Opis

 

411 Vario

System „TMS” i „TI”

 

opcja

412 Vario

 

413 Vario

 

414 Vario

 

415 Vario

 

Jednostka System „TMS” i „TI”

 

opcja!!!!!!!!!!!! To ze strony korbanka ,radze doczytać nim napiszesz aby ludzi w bład niewprowadzać.. lub zadzwoń do korbanka ze mają błąd na stronie... pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a co mnie obchodzi co ktos na stronie korbanka napisal. tobie za to radze wziac telefon i zapytac sie czy mozesz kupic 400 bez tms ;) nawet 300 ktore przychodza do nich sa juz tak wyposazone

myslac tak jak ty to klimatyzacja tez nie jest w standarcie - bo w konfiguratorze wystepuje jako wyposazenie dodatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Obecnie u Korbanka można zamówić dowolną specyfikację sprzętu a nie to co na placu stoi, przynajmniej jak rozmawiałem z przedstawicielem na temat ciągnika tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no dobra niech wam bedzie, ciekawe czy w praktyce sie znajdzie jakas osoba ktore wezmie fendta vario bez tms, bo gadac to mozna wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Tak można kupić bez TMS... TMS jest bardzo prosty do podłączenia. Nasz serwisant robił to w 712 bo klient kupił bez i po roku dorzucił sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cysiu133
      Cześć,
      Mam problem ze światłami pozycyjnymi dla przyczepy. W gniezdzie ciagnika na bolcach od swiatel pozycyjnych nie ma prądu, kierunkowskazy i stop jest, w ciągniki też wszystko działa jak należy, tylko problem jest w gniazdach przednim jak i tylnym. Bezpieczniki w porządku, prąd do bezpieczników dochodzi. Po schemacie instalacji (a jakimś wybitnym elektrykiem lub znawcą tematu nie jestem) wydaje mi się że problem może być na tej wtyczce zaznaczone na zdjęciu.  I tu nam pytanie czy może ktoś wie gdzie ona może się znajdować? Jak rozebralem plastiki to wydaje mi się, że kable od świateł idą do góry w słupku tam gdzie gaz ręczny, ale gdzie by tam dalej szły? 
      Może jest ktoś w stanie pomóc bądź naprowadzić na rozwiązanie problemu?
      Pozdrawiam!

    • Przez center
      Cześć!
      Czy ktoś ma jakiś sposób na regulację luzu zaworowego w F412 Vario bez użycia klucza serwisowego z podziałką kątową? Może jakieś klucze z deutfahra ? Tam jest Śruba na torx i w niej na płaski śrubokręt. 
       
      Pozdrawiam
      Michał 
    • Przez yaro_1
      posiadam ciągnik fendt farmer 410 vario, w ciągniku posiadam wyjście na hamulec hydrauliczny przyczepy. czy ktoś może mi wyjaśnić, skąd idzie olej/płyn do hamowania przyczepy oraz czy trzeba to włączyć (aktywować) w ustawieniach. w instrukcji jest tylko informacja, że coś takiego istnieje.
    • Przez Kuba__1994
      Witam, jakie powinno byc cisnienie w skrzyni vario fendt 411 2001r, minimalne i maxymalne. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam 
    • Przez center
      Dzień dobry,
      Ktoś może wie jak się rozbiera joystick w fendzie ? mam problem ponieważ dostał luzów gdzieś na przegubie i nie mogę się do niego dostać? ktoś wie czy kupi do tego się części zamienne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj