wojtas

Expose premiera...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Natrafiłem na ciekawy komentarz

 

chorej wizji nie oglądam od...4lat zerwałem z ustawionymi sondażami sondażów,

 

(nie czytam GW nie słucham RMF) ale internet muszę mieć...żeby obejrzeć Cejrowskiego albo Korwina

 

 

Trochę humorystycznie, ale jednak ma to sens... jak się człowiek zastanowi co Ci panowie głoszą. smile.gif

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba jedyni dwaj Panowie którzy nie dość,że mówią prawdę to nie boją się konsekwencji. Na nich przykładzie widać jak cięzko społeczeństwu uświadomić o co tak naprawdę chodzi w polityce.

 

Wybrali by ludzi z raz Korwina, oddali by mu pełnąwładzę tak dla ciekawośći zobaczyliby co by się pozmieniało. Sam jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja również, przynajmniej byłoby wiadomo na ile Ci obecni się od niego różnią. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Sejm uchwalił ustawę o składce zdrowotnej rolników w piątek 13 stycznia.

W artykule na stronie tutaj znalazłem to:

"Prof. Józefa Hrynkiewicz (PiS) pytała, dlaczego składką obejmuje się domowników od 16 lat, podczas, gdy w gospodarstwach domowych innych grup zawodowych płacą tylko ci członkowie, którzy mają dochody. Pobieranie składek od osób, które nie mają dochodów jest niezgodne z Konstytucją - argumentowała."

Z tego wynika,że ojciec zapłaci tę składkę i na mnie, chociaż jestem studentem.

Ps.mam jeszcze 2 siostry w tym wieku.

Kolejny raz politycy uchwalili "fajna" ustawę. Data mówi sama za siebie(13 w piątek).

Edytowano przez ursusc914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Ursusc914 częściowo możesz niestety mieć rację - domownicy pow. 16 lat ale tylko ci nie uczący się a Ty jako student jesteś po prostu uczniem czyli ojciec za Ciebie składki nie zapłaci- mam nadzieję.

Edytowano przez samex69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj