wojtas

Expose premiera...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mathieu92    122

Wystarczy że mieliśmy prywatny folwark Jarka przez dwa lata :lol: A teraz bojkotuje wszystko się da bo za bardzo się do niego przyzwyczaił :)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dajmy szanse Korwinowi przynajmniej nazywa rzeczy po imieniu... "danield28" obrażałem tylko idiotów,głupców, matołów i złodziei spotykających sie po cmentarzach jeśli czujesz sie urażony... no cóż to już twój problem... żyj sobie jak u orwella na folwarku tuska...

 

Ukasz zgadzam się z twoim poglądem politycznym w 101%. Też jestem Korwinistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Ukasz52 zacznij pisać po węgiersku bo cię twój władca Jarek Orban Kaczyński znienawidzi a ja przynajmniej nie będę musiał czytać twoich bzdur... @Ukasz52 dzisiaj jest sylwester więc "ege szege dre"... Pozdrawiam

Nie pij chłopie do Węgrów, bo to naród z klasą, ktory za dbałość o dobro własnego społeczeństwa , płaci fałszywymi tezami rozpowszechnianymi pośród ciemnoty wierzącej w te brednie.

Człowiek dociekliwy, przy odrobinie chęci, może doszukać się o co chodzi Orbanowi, kto komu rowa liże i dlaczego to robi.

jeśli zaś wierzysz we wszelkie słowo płynące z jedynie słusznych ośrodków opiniotwórczych, to niech moc będzie z tobą , podobnie jak moc waluty 'zielonej wyspy" , jej wzrost gospodarczy i wyjątkowo wysoka stopa życiowa Polaka w stosunku do Węgra i status największego żebraka Unii(przeprasam-beneficjenta)

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Nie piłem w żaden sposób do Węgrów... A moje poglądy nie się kierunkiem jak to nazwałeś "słusznych" mediów i nie ulegam nim w żaden sposób tak jak zapewne starsze osoby ulegające jedynej prawdzie z "Radia Maryja" czy "TRWAM"... Ja nic do nich nie mam, ale jak napisał HubertOjdana żadna partia polityczna nić nie zmieni w żaden sposób, a widzę że najchętniej wszyscy w tym kraju chcieli być żyć ponad stan bo zawsze w d*pie źle... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    79

Gdzieś czytałem iż Polak zawsze chce mieć wiecej od innych ;) a co panowie myślą o zakupię tych ipodów dla panów posłów ???


"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@Sumik błąd Polak zawsze chce żeby przede wszystkim inny nie miał więcej od niego :lol: Po przeczytaniu twego wpisu przypomniał mi się żart. Polak, Niemiec i Amerykanin złapali złotą rybkę, rybka w zamian za uwolnienie obiecuje spełnić jedno życzenie każdego z nich. Pierwszy Amerykanin mówi: chciałbym mieć fermę kurczaków 10,000 sztuk jak mój sąsiad, na to rybka o.k. John masz. Następnie Niemiec mówi ja chcę mieć stadninę koni jak mój sąsiad 100 pięknych ogierów, rybka na to nie ma sprawy Hans masz stadninę. Na końcu rybka pyta się: Janek a ty co byś chciał? Janek na to - sąsiad ma dwie krowy i dwie świnie i chciałbym żeby mu zdechły.:lol:

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Dzięki temu że kupią im iPody nie będzie tylko ekologicznie ale i ekonomicznie. Stos papierów, koszty zakupu papieru, tonerów do kser, kupno samych kser/drukarek/faksów. Osób zatrudnionych przy nich - to też generuje ogromne koszty ...


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buchaj007    3

W jaki sposób poświęcili życie ojczyźnie? Byli artystami więc wiadomo, że ich zajęciem było tworzenie sztuki. Mickiewicz napisał Pana Tadeusza i resztę dzieł nie dlatego, że chciał oddać hołd ojczyźnie ale dlatego, że chciano to czytać wśród Polskiej emigracji. On w ten sposób zarabiał a nie walczył z zaborcami. Nie pamiętam żeby, w jakiś inny sposób pomagał rodakom w Królestwie Polskim.

 

 

PRL sam chylił się ku upadkowi. Bez Wałęsy także by upadł tylko może rok czy dwa lata później. Po prostu był to niewydolny ekonomicznie system. A ZSRR już by nam nie pomogło. Jest teoria, że Wałęsa został specjalnie wykreowany przez Jaruzelskiego i spółkę aby oni po upadku PRL nie mieli później problemów(świadczą o tym postanowienia Okrągłego Stołu gdzie Jaruzelski został prezydentem wolnej Polski itp.).

A do elity można było zaliczyć Lecha Kaczyńskiego. Profesor nauk prawnych, zajmował się prawem pracy i także działał w opozycji w czasach PRL.

Ty dalej szczegółów.... Mickiewicz itd to tylko przykład...Wymienieni artyści nie tworzyli dla samej kasy, bo o wiele łatwiej i bezpieczniej było chwalić Carat i Rosję, zamiast pisać o Polsce... Z reszta wciągu całego swego życia nie uzbierali jej za wiele...

Piszesz ze Mickiewicz nie był patriotą...to dlaczego został zesłany w głąb Rosji? Czyż nie dlatego ze należał do związku filomatów i filaretów, organizacji polonijnej uważanej przez carat za wywrotową i szkodliwa dla ówczesnej władzy? No a powiedz w jakich okolicznościach zmarł Mickiewicz? Czyż nie w Turcji w czasie gdy próbował organizować legiony polskie które wsparły by Turków w wojnie z Moskwą? Każdy z tych ludzi walczył o ten kraj tym czym umiał...oni byli artystami wiec walczyli słowem i dźwiękiem (i chwała im za to, bo na co by się przydały Polsce kolejne dwa trupy? a tak o nas dzięki ich twórczości słyszała cała Europa) PRL sam by upadł...bzdury bo jeśli było by poparcie społeczeństwa to ten system jeszcze długo by pociągnął (patrz Chiny). ZSRR nigdy nam nie pomagał, wręcz odwrotnie kraje satelickie utrzymywały tego molocha. Wystarczyło by nas przestali okradać....

 

L Kaczyński był prezydentem... i szanuje go jako prezydenta, ale jakąś wybitna postacią to on nie był...bez przesady... Bo cóż on takiego znacznego zrobił dla polski? NIC Wmawiał nam przyjaźń z Litwinami Ukraińcami...a jak jest...Ci ostatni obrali sobie za bohatera morderce polaków, Ci pierwsi tępią naszych rodaków nie pozwalając używać własnych nazwisk.

 

@Buchaj007: A nie miał racji skoro tyle osób głosuje na partię matoła który uważa że mamy znów SB i kraj prawie totalitarny?

 

Co do podania nogi : niestety nie udało mi się znaleźć filmu pokazującego tą scenę w której Wałęsa wypowiada te słowa Kwaśniewskiemu. Choć jego zbulwersowanie jestem w stanie zrozumieć...

 

Palikot akurat jest to dość cwany polityk który dąży do celu. Najpierw zbudował sobie miejsce na liście PO po czym wchodząc do parlamentu zaczął ukazywać swoje poglądy które były niezgodne z linią partii a następnie w krótkim czasie zbudował ruch który dzięki jego zaradności wszedł do parlamentu. Przyznam się osobiście że to na niego oddałem głos w wyborach - po prostu dałem mu szansę. Chcę się przekonać co potrafi on i jego ludzie. Wolałem na niego zagłosować niż na "sprawdzonych i zaufanych" ludzi ...

 

Co do pierwszej połowy lat 90'. Ja nie pamiętam bo jestem rocznik 92 natomiast interesuje się historią i dobrze wiem jak i Ty że wtedy demokracja raczkowała. Brak porządnej konstytucji utrudniał wielu organom pracę. Prezydent jak wiesz nie ma zbyt wielu uprawnień także wcale sprawa nie wyglądała tak prosto jak sobie myślisz. Policjantom którzy dopiero co się przetransponowali z milicji wcale nie było szukanie dowodów na osądzenie własnej winy za grzechy z poprzedniego ustroju .

Palikot to nie polityk a biznesmen... gdyż on swoim zachowaniem kieruje sie szybkimi zyskami -nagadał na batmanów bo większość ludzi ma juz dosyć rozpusty tej grupy, poparł likwidacje KRUS bo to jest na topie...dla kilku głosów z chęcią popiera lewy elektorat. Tylko co z tego wyjdzie w dłuższej perspektywie to już go nie obchodzi..I to go odróżnia od polityka. przykładem tego jest choćby jego głupi pomysł likwidacji czy zmniejszenia armii.... Ja nie głosowałem na nikogo...to taki mój sprzeciw... nie będę wspierał "sprawdzonych" ale też nie oddam głosu "pożytecznym idiotom"...

Jeśli chodzi o transformację...to taki jeden wielki przekręt...ludzie powiązani z władza PRL (SBcy czołowi milicjanici, dygnitarze itd) nagle zmienili barwy..z socjalistów zrobili sie kapitalistami.... Wałęsa w tym czasie mógł dużo, bo wtedy prezydent miał niemalże nieograniczone kompetencje. To konstytucja z 1997 zrobiła z niego kukiełkę... Największym problemem transformacji było to że nie posadaliśmy elity, która potrafiła by skutecznie przejąc włądzę, tak by rozlicyć sie z poprzednią ekipą... W PL w latach 90 władza oficjalnie sie zmieniła, przed kamerami pojawiły sie nowe twarze...tye ze za zasłonami i ścianami (w formie doradców współpracowników pracowników itd) dalej pozostały te same osoby...

Edytowano przez Buchaj007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Masz w pełni rację że nasza transformacja nie była taką jaką byśmy chcieli choć czy wybranie po 5 latach rządzenia Kwaśniewskiego który dobrze wiemy jakie miał korzenie służyło temu żeby wyplenić ludzi związanych z PRL ? Na pewno nie...

 

Ludzie zaraz po obaleniu poprzedniego systemu spodziewają się znaczącej poprawy warunków bytowych. Tak samo jak na Wałęsie ludzie przejechali się też na Wiktorze Juszczenko który będąc na czele pomarańczowej rewolucji na więcej niż jedną kadencję nie zagrzał stanowiska prezydenta otrzymując w następnych wyborach nie wielkie poparcie ...

.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Za PiS za pewne byłby droższy albo by nie było w Polsce wcale gazu...

 

 

 

Rozumiem, że PiS nie dba o środowisko...?

 

 

 

Za dużo nasłuchałeś się Jarka i pier**lisz głupoty... PiS sam chciał wstąpić do strefy euro, a poza tym jak wiesz te pieniądze nie mogą być przeznaczone do finansowania rządu... Chociaż tak chce się zrobić ale przez MFW...

 

 

 

Motto Jarka: "Byłem, jestem i będę antysemitą"

 

 

 

To, że urósł o 1 pkt procentowy to coś się stało...? Co do tego drugiego UE tego wymaga więc żaden polityk w tym kraju na to nie ma wpływu...

 

 

 

Nawet jak wieku emerytalnego nie podniosą za 10 lat będzie więcej miejsc pracy niż ludzi, wydłużenie ma polegać na tym, żeby nie zabrakło pieniędzy...

 

 

 

Dług był zawsze i będzie to, że za PiS'u był niższy nie oznacza, że było lepiej... Niestety drogi i stadiony za darmo się nie wybudowały a za PiS'u nic nie robiono...

 

 

 

A skąd wiesz może chcieli pracować gdzie indziej...?

 

 

 

Przykro mi ale miałeś do niczego nauczycielkę, że nie potrafiła się wyrobić z materiałem...

 

 

 

Kościół walczy sam ze sobą a dewiacja jest niezdrowa, prawda jest taka, że nie powinien ten samolot w ogóle wylecieć z warszawy resztę zdarzeń są sumą wszystkich nieprawidłowości...

 

Pozdrawiam ;)

 

Czytając twoje odpowiedzi na zasługi Tuska dla kraju zastanawia mnie kto zrobił Ci taką krzywdę ? Na każde wytknięcie błędu obecnemu rządowi ty zasłaniasz się Kaczyńskim i PiSem. Chyba nikt w tym temacie nie napisał w jednym poście tyle razy o byłym Premierze i PiSie ,bardzo podobnie jak w pewnych mediach w których pomimo wielu problemów jakie ma nasz kraj w obliczu wielkiego kryzysu oni czekają aż ktoś z opozycji coś nie za mądrze powie i mamy sensacje na całą Polskę. Nie wiem kto tobie wpaja taką nienawiść i tak mydli oczy ,ale ten kraj ma ważniejsze problemy... Zapewne zaraz coś dotniesz mi z Węgrami ale pewnie na tylko tyle Cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

zwróccie uwagę na to, że około połowy polaków a nawet więcej nie głosuje w wyborach i w większości przypadków są to ludzie myślacy napewno nie w typie nawiedzonych mocherów itd itp dlatego np taki Korwin-Mikke ma tylko 1-2 % poparcia, bo jego elektorat w dużej mierze nie chodzi wcale..... głosować

a co do naszych elit politycznych intelektualnych itd...... po 1945 roku dzięki wielkiej uprzejmości ruskich i niemców, którym teraz tak pieknie wlazimy w dupsko nasza cała elita została albo spalona w piecu albo zamarzła na syberi.... więc to co dziś mamy w kraju to smakuje jak trzeci raz parzona herbata i to w dodtaku bez cukru :) a jeszcze w tym wszystkim siedzi spora grupa żydów poniekąd uchroniona przed spaleniem przez polaków, a jak wiadomo oni maja w d*pie wszelkie wartości bo utozsamiają się z danym krajem tylko po to, żeby korzystać.... i nabijac własne konta w banku ;)

bo wiecie dlaczego żaden żyd nigdy nie będzie robil na roli .....??? bo oni wiedzą, że ziemi NIE DA SIĘ OSZUKAĆ więc dla nich to jest nie opłacalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Ty dalej szczegółów.... Mickiewicz itd to tylko przykład...Wymienieni artyści nie tworzyli dla samej kasy, bo o wiele łatwiej i bezpieczniej było chwalić Carat i Rosję, zamiast pisać o Polsce... Z reszta wciągu całego swego życia nie uzbierali jej za wiele...

Piszesz ze Mickiewicz nie był patriotą...to dlaczego został zesłany w głąb Rosji? Czyż nie dlatego ze należał do związku filomatów i filaretów, organizacji polonijnej uważanej przez carat za wywrotową i szkodliwa dla ówczesnej władzy? No a powiedz w jakich okolicznościach zmarł Mickiewicz? Czyż nie w Turcji w czasie gdy próbował organizować legiony polskie które wsparły by Turków w wojnie z Moskwą?

 

Może i szczegóły ale nie wszystkich można nazwać od razu patriotami bo tak. Mickiewicz jest dla mnie dobrym pisarzem i powiem że fajnie się czytało Dziady albo Konrada ale wielkim patriotą bym go nie nazwał. Bo czy można porównywać go z gen. Sowińskim albo Korczakiem?

 

PRL sam by upadł...bzdury bo jeśli było by poparcie społeczeństwa to ten system jeszcze długo by pociągnął (patrz Chiny). ZSRR nigdy nam nie pomagał, wręcz odwrotnie kraje satelickie utrzymywały tego molocha. Wystarczyło by nas przestali okradać....

Ale społeczeństwo było przeciwko PRL czy standardom życia? Bo obecnie za bardzo tym protestom robotniczym przypisuje się jakieś ideologie, że walczyli o wolność kraju. Oni walczyli tylko o lepszą jakość życia a nie o to kto będzie wybierał Sejm i co ile lat bo spawacza po zawodówce to nie interesowało. Przed Wałęsą także były strajki i bez Wałęsy także by były. Dzisiaj także mamy i z tych samych przyczyn ale nikt im jakiś nadzwyczajnych ideologi nie przypisuje.

 

Co chcecie od Węgier? Jeszcze niedawno w mediach było głośno o tym, że są bankrutami i co? Zmniejszyli zadłużenie, wprowadzili wiele reform(podatek liniowy, dodatkowe opodatkowanie zagranicznych koncernów itp.) I już o Węgrach nie słyszymy, że bankrutują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35
Czytając twoje odpowiedzi na zasługi Tuska dla kraju zastanawia mnie kto zrobił Ci taką krzywdę ? Na każde wytknięcie błędu obecnemu rządowi ty zasłaniasz się Kaczyńskim i PiSem. Chyba nikt w tym temacie nie napisał w jednym poście tyle razy o byłym Premierze i PiSie ,bardzo podobnie jak w pewnych mediach w których pomimo wielu problemów jakie ma nasz kraj w obliczu wielkiego kryzysu oni czekają aż ktoś z opozycji coś nie za mądrze powie i mamy sensacje na całą Polskę. Nie wiem kto tobie wpaja taką nienawiść i tak mydli oczy ,ale ten kraj ma ważniejsze problemy... Zapewne zaraz coś dotniesz mi z Węgrami ale pewnie na tylko tyle Cię stać.

 

Nie zamierzam nic tobie wytykać... Dla mnie @Ukasz52 stanął po stronie PiS'u (tak wywnioskowałem) i miał do tego prawo ja stanąłem po stronie PO i też mam do tego prawo... Co do Węgier chyba jednak Orbanowi nie wyszło, bo kraj ten się stacza na dno, tak słyszałem w stacji państwowej...;) Wiem, wiem "Wiadomości" kłamią w końcu władze pełnią tam ludzie wybrani przez rząd i media są podporządkowane obecnej władzy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Mam pytanie dlaczego jeśli ktoś jest przeciwko Tuskowi to według niektórych jest na pewno za Kaczyńskim ? Właśnie taki błąd popełniłeś bo jak możesz przeczytać kolega @Ukasz52 jest za Korwinem. Mnie osobiście denerwują osoby ,które bezkrytycznie postrzegają czy to PO lub PiS. I jeśli by wytknąć błędy ukochanej stronie to ona i tak nie przyzna racji bądź nie znajdzie usprawiedliwienia tylko będzie szukała błędów po drugiej stronie żeby pokazać że druga strona jest równie do niczego...

Edytowano przez ursuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Bo Orban przeliczył się w jednym. Jego celem było obniżenie długu i odsunięcie widma bankructwa a potem zrobić wzrost gospodarczy. To pierwsze mu się udało ale z drugim już mniej bo w UE jest kryzys a gospodarska węgierska sporo opiera się na eksporcie i współpracy z firmami ze UE. Tak samo Polska. Gdy do Niemiec zawita recesja nasz gospodarka także będzie w kiepskim stanie. Ostatnio Orban poprosił nawet MFW o pożyczkę(dużo kasy nie chciał) ale zrezygnował bo MFW chciał aby wrócili do podatków i prawa sprzed objęcia przez niego fotela premiera i jego reform.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Co by było gdyby premier Tusk wziął przykład z nowej ustawy na Węgrzech .Orban stworzył prawo uznające opozycyjnych socjalistów za organizacje przestępczą i będzie mógł osądzić byłych premierów.A jak to by było pięknie u nas główna partia opozycyjna organizacją przestępczą a jej prezes w areszcie :lol: :lol: :lol: :lol: Cóś mi się wydaje że nasi bratankowie nie tylko zbankrutują ale i wkrótce wylecą z UE w objęcia Putina :lol:

Edytowano przez rollo29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

O bratanków się nie bój. W wiadomościach już ich nie wyliczają obok Hiszpanii, Grecji czy Irlandii. W ogóle jakoś o nich ucichło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Z socjalizmu wywodzi się komunizm jako pewne stadium rozwoju... W Polsce również jest zakazane szerzenie komunizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

Aby pomóc tonącemu należy mu najpierw przywalić inaczej wciągnie nas pod wodę dla towarzystwa, niejeden z nas chciałby mieć tyle na koncie co biedni "południowcy" prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie.. a wogóle to "pomaga" sie biednym francuskim i niemieckim bankom które dmuchały balon i pozwalały leniom życ ponad stan.. a polacy biedny naród jako przyzwyczajony do robienia za friko pomoże bogaczom uchronić majatki..

W 2011 roku wyparowało z giełd 6,3 biliona $

Kto został z gotówką ładuje kase w surowce tj. nawozy, kruszec, zboża, mimo że ich ceny zbytnio nie szybują w górę co spowodowane jest wzrostem zapasów w wyniku kryzysu i stagnacji gdyż sporo państw "żyje z surowców"( kilka lat wstecz rosja miała spory problem gdy ceny ropy oscylowały w granicach 40$ za baryłkę) jednak jest spory ruch który utrzymuje trend wzrostowy na surowce...

Gdy cena ropy była ok 150$ na stacjach było sporo taniej niż teraz ok 100$/ baryłkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35
Mam pytanie dlaczego jeśli ktoś jest przeciwko Tuskowi to według niektórych jest na pewno za Kaczyńskim ? Właśnie taki błąd popełniłeś bo jak możesz przeczytać kolega @Ukasz52 jest za Korwinem.

 

Kto popełnił błąd, wystarczyło logicznie pomyśleć, chyba, że masz zaburzenia czasoprzestrzeni... Pierwszy post @Ukasza52 napisał z tymi 10 stwierdzeniami, ja na nie odpowiedziałem, później kolejna odpowiedź @Ukasza52, i druga moja odpowiedź, dopiero trzeci post @Ukasza52 zawierał jego poglądy, które nie są powiązane z PiS'em... Twój pierwszy post dotyczył moich odpowiedzi, ja odpowiedziałem na ten twój post, postem nr #214 w którym napisałem: "Dla mnie @Ukasz52 stanął po stronie PiS'u (tak wywnioskowałem) i miał do tego prawo ja stanąłem po stronie PO i też mam do tego prawo..." więc kiedy ja pisałem odpowiedzi na 10 stwierdzeń @Ukasza52 nie znałem jeszcze jego poglądów i założyłem, że jest za PiS'em więc udzielałem odpowiedzi w których PiS również popełniał błędy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Dokładnie o tym napisałem że jeśli ktoś nie jest za twoim wielkim władcą Don Tuskiem ty automatyczne go pod buta i od: Węgrów, moherów czy sług Rydzyka. A ty będziesz i tak zauroczony rządem że i tak żadne racjonalne argumenty do ciebie nie trafią bo najważniejsze jest obsrać PiS.

 

Twoje streszczenie dotyczące kto co napisał i kiedy nic nie wnosi bo chyba mamy takie same fora na których jest to samo...

 

A zapewne mnie również za chwilę osądzisz o Węgierskie korzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35
Dokładnie o tym napisałem że jeśli ktoś nie jest za twoim wielkim władcą Don Tuskiem ty automatyczne go pod buta i od: Węgrów, moherów czy sług Rydzyka. A ty będziesz i tak zauroczony rządem że i tak żadne racjonalne argumenty do ciebie nie trafią bo najważniejsze jest obsrać PiS.

 

Nawet jakby tak było to co...?

 

Twoje streszczenie dotyczące kto co napisał i kiedy nic nie wnosi bo chyba mamy takie same fora na których jest to samo...

 

Do tematu nic nie wnosi to prawda, ale starałem się abyś zrozumiał niestety nie wyszło...

 

A zapewne mnie również za chwilę osądzisz o Węgierskie korzenie.

 

Miałem przyjemność spotkać kiedyś kilku Węgrów i trochę poprzebywać w ich towarzystwie, wniosek krótki, nie licz na to, że posądzę ciebie o Węgierskie korzenie dopiero wtedy skrzywdziłbym Węgrów...

 

Ps. Jeszcze czekam na pewną osobę w tym temacie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Nawet jakby tak było to co...?

 

Ta wypowiedź dokładnie określa twój poziom oraz wielu wyborców PO .

 

Teraz piszesz o wielkiej sympatii do Węgrów i jako że takowe porównanie było by dla mnie komplementem ,ale jakoś wcześniej uważałeś inaczej szczególnie gdy koledze @Ukasz52 proponowałeś aby zaczął pisać po węgiersku...

 

A i co zrozumiał? Twoje streszczenie ?

Edytowano przez ursuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Do tematu nic nie wnosi to prawda, ale starałem się abyś zrozumiał niestety nie wyszło...

 

I mi się wydaje że Ci się nie da. Sympatycy PiSu są tacy że co byś nie zrobił to i tak ślepo będą w niego wierzyć, po prostu dużo polaków są wrażliwi na herezje głoszone przez partie polityczne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj