Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RSM

T4020 Deluxe i T4030 Deluxe

Polecane posty

RSM    0

Miałem okazję ostatnio pojeździć ciągnikiem T4000 Deluxe na placu u dilera, ciągnik spodobał mi się bardzo gabarytowo i z rozwiązań w kabinie. Fajnie nisko się siedzi, zwrotny, wszystko w kabinie rozmieszczone z głową. Czy ma ktoś z was taki Deluxe?

Jakieś opinie użytkowników?

Kylu    114

Ja posiadam New Hollanda T4020 i sprawuje sie bardzo dobrze, ma 1250 mth które nabił przez 2 lata i odpukać nic sie nie dzieje. Jedyny problem to klimatyzacja nie zawsze chodzi, w lekkich pracach pali przyzwoicie.

honest    2

Ja zamówiłem ciagnik T4000 Deluxe z najbogatszym wyposażeniem. Za niedługo mają mi go przywieźć. Póki co ciagnik wygląda fajnie, skrzynia z półbiegami i pełzającymi, rewers hydrauliczny, podnośik elektrohydrauliczny, fotel pneumatyczny itd wszystko na full.

Jak popracuję nim to napiszę więcej.

Wiadomość z agroFakt.pl

strd    4

Mam pytania w związku z powyższym- już trochę chyba u Ciebie popracował.

Jak Ci się ten T4000 sprawuje?

Masz do niego tura? jeśli ta, to jak się z nim pracuje?

Jaką moc wybrałeś? Da radę to z niedużym pługiem (póki co 3x35 unia, jak da radę, to może się zamieni na 4) w piachu?

Namawiam ojca na coś takiego żeby robił zamiast 60tki, tylko mamy niski garaż i T5 już jest sporo za wysoki, a ten delux by nam pod tym względem pasował, a mocowo i innoparametrowo jest i tak niezły, zwłaszcza porównujac do C360 ;)

tomaszek12    13

Ja mam t4020 deluxe napukałem nim 600 mth przez 2 lata na razie nic się nie dzieje ale jest tak jakby jakiś luz między napędem przedniej osi a tylnej na śliskiej nawierzchni przy włączonym 4x4 trochę wkurzające ale mam nadzieje że 5 lat jakoś wytrzyma bo to mój pierwszy i chyba ostatni new holland ogólnie to taka pierdziawka do bronków i grabarki bo do konkrentej roboty to się nie nadaję bo jest za słaby a przede wszystkim za lekki .A co do tura to mam na nim jakiegoś agrama małego i to jest dopiero porażka wszystko co się nim wozi (gnój,bele,piach,śnieg) wozi się praktycznie na dwóch przednich kolach jest za lekki fakt jest zwrotny ale tura na nim montować to tylko takiego co na c330 montują żeby podniósl nie więcej niż 500 kg bo inaczej cały czas się fika a jest to bardzo i wkurzające i stresujące reasumując na 99% bym go nie kupił ponownie miałem do wyboru albo on albo john derre serii m i żle zrobiłem że go kupilem jedna zaleta mój jedzie 47 km/h to jest chyba jedyny plus tej kosiarki ogrodowej B)

DJBOMBA12    10

Chłopie czego ty wymagasz od ciągnika tej Mocy i tych gabarytów, z niego nie zrobisz fadromy, ciągnik mały fajny do lekkich prac, czy też do prac w zabudowaniach a nie do ciężkiej orki.

Edytowano przez DJBOMBA12

DJBOMBA12    10

Aktualnie nie ma ich w sprzedaży, chyba że z zasobów Dilera, mają powrócić na rynek za jakiś czas ale już na wtrysku CR tak mnie diler informował ostatnio.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez majkel207
      Witam
      Mam zamiar zmienić ole w silniku w moim NH T4020, jak polecacie olej do niego? Instrukcja zaleca przy pracy przy temp -25 do 20 stopni SAE 10W-30 a przy pracy w temp -15 do 40 stopni SAE15W-40, ciągnik pracuje praktycznie tylko wiosna lato jesień więc lepiej wybrać SAE15W-40, tylko jaka marka może być jakiś zwykły castrol czy mus zalecany w instrukcji ambra, i kwestia filtru musi być oryginał czy jest jakiś tańszy zamiennik?
    • Przez adikpl1
      Nowa seria została zaprezentowana podczas targów EIMA, ma zastąpić obecną T4000 DeLuxe
      Miejscem produkcji ma być Ankara, Turcja.
      Modele: T4.55 T4.65 T4.75
      Silniki 4 cylindrowe FC5 3200 turbo intercooler Tier IIIA,
      przekładnia mechaniczna 12x12
      Niedługo także modele T4.85 i T4.95 ze skrzynią HI-Lo i opcjonalnie osią super steer

• Przez maniekw5211
      witam wszystkich uzytkownikow mam taka mala prozbe czy ktos ma moze new hollanda t4 75 powerstar jako ciagnik glowny
      moje pytanie polega na tym ze chcem taki kupic na 15 hektarów i zastanawia mnie z jakimi maszynami mugl by jezdzic a najbardziej chodzi mi o pole
      pozdrawiam i prosze o pozytrywne odpowiedzi /:)
    • Przez hery12
      Witam

Czy ktoś się orientuje jaki olej i ile  powinien być wlany do skrzyni do new holland tn75v ze skrzynią z półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym?
    • Przez Tymoteusz
      mam problem tego typu ze samoczynnie załąncza  mi sie przedni naped w new holladie Td 50 30 

dokończe temat przy zimnym jest wszystko ok po rozgrzaniu sam sie włancza próbowałem rozłączyc cewki elektrozaworów  ale dalej sie nie rozłączył ciagnik ma przejechane zaledwie 500 godzin