marek911

3650 hydraulika

Polecane posty

szymon91    11

witam planuje wymienić pompe hydrauliczną w john deere 3650 główną i terz nie wiem czy samemu się za to zabrać czy mechanika szukać? co o tym sądzicie? wymieniał ktoś z was może już to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon91    11

witam mam pytanie co to może być za przyczyna że  musze czasem aż 2 razy nacisnąć pedał hamulca aby ciągnik zachamował to jest jd3650 może trzeba coś tam podciągnąć aby było dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys1979    0

panowie a co to moze byc jesli czasami mi tak tryka pompa ta glowna z przodu tryka i przestanie i za kakis na nowo john deere 3650. orginal pompa do 3650 to okolo 8 tys :mellow: wloska glowna pompa 3,5 tys.


jakis czas :)


w moim jd tez tak pedal hamulca dziala no moze nie tak slabo ,ale za drugim razem pedal bardziej napiety


wogole hydraulika w 3650 to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soliderd    0

witam . mam pytanie do posiadaczy JD 3650. Nie wiem jaki olej stosuje się do układu hydraulicznego w tym ciągniku. Podpowiedzcie.

Najlepiej na mego e-maila mafalke@wp.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekJD1177    11

W którym miejscu Ci kapie ten olej? Bo jest kilka miejsc z których może cieknac, wlot powietrza i wylot, wylot spalin, wlot oleju i jego spływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon91    11

ja mam przeciek z wałka dolnych ramion czy to może być powodem że przy podnoszeniu szarpie ramionami trzęcie ? jd3650

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yreneusz    1

Ten wyciek to uszczelniacz poszedł a trzęsienie ramionami przy podnoszeniu to wina pompy hydraulicznej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon91    11

Witam u mnie na rozgrzanym oleju tak dziwnie huczy ze skrzyni jakby dziś przy talerzowaniu to się zaczęło i tylko na  średnich obrotach na wysokich nie słychać tego 

Witam u mnie na rozgrzanym oleju tak dziwnie huczy ze skrzyni jakby dziś przy talerzowaniu to się zaczęło i tylko na  średnich obrotach na wysokich nie słychać tego 

Witam u mnie na rozgrzanym oleju tak dziwnie huczy ze skrzyni jakby dziś przy talerzowaniu to się zaczęło i tylko na  średnich obrotach na wysokich nie słychać tego 

Witam u mnie na rozgrzanym oleju tak dziwnie huczy ze skrzyni jakby dziś przy talerzowaniu to się zaczęło i tylko na  średnich obrotach na wysokich nie słychać tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj